PDA

View Full Version : Ei man



JekoV
03-31-2009, 19:30
Според мен човеко сичко би могло да се промени в положителен план,но само при положение че имаш желание и наистина го искаш нито ше си развалите отношенията нито нищо.Бате незнам как си осъзнал на 12 ,че си гей незнам с колко момчета си ходил и до колко си падаш по мъже,но знам едно някъде дълбоко там в теб се крие истинско момче с точната орентация.!Това е природа неможеш да го промениш то си е заложено.Можеш само да си въобразяваш че си гей брато шото моа ти кажа че въображението такова силно влиание може да има,тва че на 12 си имал симпатии към силният пол нищичко не означава.Просто според мен си се объркал и си възприел тази орентация за правилна, след което дълго време си го вярвал че си такъв и в крайна сметка си станал такъв.Впечетление ми направи това че мн пъти в написаното по-горе от теб беше написал че си гей замисли се малко дали просто не си си го въобразил.(силата на внушението) Другото което искам да ти кажа е колкото и тъпо да звучи опитай да бъдеш с нея без да гледаш в миналото в времената когато еди кво се случило и еди кво си не било наред няма бъдеще в миналото.(говоря за случая с другата ти приателка)..Просто вгледай се в различията вгледай се в нея опитай се да почувстваш същината си,истинската си природа опитай се силно и мисля че ще се променят нещата коррено само ако го поискаш.!Огледай я докосни я и опитай да почувстваш нещу погледни очите й и опитай да видиш нещу различно от това което виждаш в огледалото и от себеподобните.Обеден съм че може циалата история да завърши красиво ;) и това по никакв начин не може да пречи на взаимоотношенията ви само може да ги направи по силни!!!И съм почти сигорен там някаде дълболко в теб лежи мъжът!!!

cherinka
03-31-2009, 19:33
Кой те е учил да пишеш? :D

8-)

pepita87
03-31-2009, 19:41
Абе,незнам кой го е учил да пише,но има хляб в думите му!Евала,мен!

JekoV
03-31-2009, 19:42
Да се ева тва беше за друга тема :Д:Д:Д ц....

LovelyGirl
03-31-2009, 19:42
Аз си мисля,че автора е искал да отговори в другата тема,а не да пусне нова.Просто бутоните са един до друг 8-)

JekoV
03-31-2009, 19:45
Аз си мисля,че автора е искал да отговори в другата тема,а не да пусне нова.Просто бутоните са един до друг 8-)

Правилно си мислиш ;)

pepita87
03-31-2009, 19:50
Да бе,аз схванах за кво става въпрос,важното е,че го е написал,дори като обърка коментара,с нова тема...