PDA

View Full Version : Имам ли някакъв шанс?



gabi_94
03-31-2009, 19:38
Така, значи харесвам си едно момче от горе долу три години, но все нямам смелост да му призная за чувствата си. До днес не го бях виждала 5,6 месеца. Тъкмо го бях позабравила и сега се появи. Понеже и двамата пътуваме с влак до София(учим там) и днес се засякохме по някаква случайност. Той си беше тръгнал по-рано от обикновено и по случайност се качи от мойта спирка. Говорихме си доста, но най-вече за училище, нищо по-лично. Осъзнах че отново се появяват чувствата ми и се притеснявам как ще го забравя сега. Само като го видях, сърцето ми се разтуптя, цялата се разтреперах и се изчервих ужасно много. Предишните пъти когато съм го виждала съм се заричала че на следващия път ще му подскажа по някакъв начин че го харесвам и тъкмо да се реша - той си хваща гадже. Днес се държа доста мило, вървяхме заедно до нас, понеже сме от един квартал, накрая ми каза че му е било приятно че ме е видял и се надява отново да се видим и ми смигна. Аз също му отвърнах, но се притесних ужасно. Сега пак има гадже - някоя нова, не вярвам да се задържат, но някак ми е кофти, да знам че той е с друго момиче, пък аз да го свалям. Но вече не мога да си крия чувствата, три години ми бяха достатъчни. Мисля да говоря с него, когато се прибираме сами(обикновено сме в компания). Но незнам какво точно да му кажа. Някой ако има идеи ще съм му много благодарна. А съшо и искам да питам дали изобщо да говоря с него, защото той си има гадже (тя определено не е по-хубава от мен, колкото и повърхностно да звучи). Сега просто мисля, че собственото ми щастие е най-важно и трябва поне да опитам, но исках да чуя и вашите мнения.

П.П. аз съм на 14, той на 15, но сме 8 клас и двамата

shmatka888
03-31-2009, 19:53
Обработвай почвата, а когато скъса със сегашната си приятелка нападай 8-) Или се напий на някой купон и му признай всичко, обаче така, че да разбере, че не е само една вечер, а имаш чувства :) Просто му го кажи..не трябва да те е срам защото ще си изгубиш шанса :) успех :-)