PDA

View Full Version : Ех таз коса:)



praskovka91
03-31-2009, 20:28
От 9 месеца се навивам да си изсветля малко косата с 2-3 тона..и все не мога да се навия..защото тъкмо си я пуснах..и през тия 9 месеца..косата ми беше в пълна отпуска..постоянно мазила..домашни маски..без преса..мн мн рядко да я изсуша...и само вързана ..и стана мн яка..ама нали се сещате,че колкото и да е похранена..9 месеца като не е боядисвана..и изгляжда не мн добре..ии та навих се за утре да я боядисам..обадих се на фризъора ми..ама тои ми прави някви тъпи схеми..ама не мога.. зает съм..ама балове...ужас...и реших в домашни условия..с ремулвер и след това с някак светло шоколадово..според вас дали ще стане..не съм се боядисвала черна а със тъмно кафяво преди 9 месеца..маика ми е непрактикуваща фризиорка..ама все пак ги знае работите..:)и та тя да ме боядиса...ама пак се притеснявам..ако някои е правил това в дом. условия нека сподели..ИИ моля ви се не ме разобеждаваите..просто тъмна коса не ми ходи..естествения ми взят е тъмен..и съм като Мортиша..хахаха:)Представя те ми си какъв ужас..собствения ти цвят да не ти отива..хахаха:).. таа..Споделете..или дайте някакви савети:)..Благодаря ви предврително:) :-) :-) :-)

adkis
03-31-2009, 21:44
Ми боядисай се какъв е проблема?

lolipop1
04-01-2009, 07:46
не може ли да изчакаш малко .. или да отидеш при друга фризиорка .. или нещо от сорта .. смисал рисковано е да го направиш в домашни условия щото има риск да станиш на лайно ... ама ако ти е толкова спешно опитаи .. стикаме ти палци да стане работата :)

jenichka
04-01-2009, 08:35
щом майка ти е фризьорка не виждам какъв е проблема...

gia_sena_mono
04-01-2009, 09:16
Боядисай се.Кое е му е рискованото да се боядисваш вкъщи?

praskovka91
04-01-2009, 20:25
хаха боядисах се вече и стана мн добре:)Благодаря ви за отговорите:)