PDA

View Full Version : Житейско битие



weheartit
03-31-2009, 21:49
Хах днес научих нещо много от толкова голяма важност, че ще ръководи целият ми живот... Женската дума е равна на 0.

Да обобщя малко ситуацията, имам или имах незнам, една приятелка, която ми е толкова близка, че всеки ден съм с нея от г/д година-две-три и споделям абсолютно всичко с нея. Готов съм на абсолютно всичко за нея, като цяло живота ми е така устроен, че приятелите са ми на първо място, а тя пред тях. И все пак много е ревнувам от някой хора, имам предвид по-близките ми хора. Просто не искам да има нищо общо с тях, особено ако те са ми приятели. Имам предвид по интимни взаймоотношения.

И за какво става дума все пак? Друг човек, момче, с което съм споделял неща и съм си говорил за неща, за които с никой друг не бих и се скарах с него - заради нея. Не му говорих около 4-5 месеца, може и повече. Просто той спря да значи нещо за мен. Цялата работа беше, че на един купон тя ми каза, че той е искал да има нещо по така в леглото. И аз просто спрях да го зачитам за човек.
Вече се оправих с него и разбрах, че съм направил супер голяма грешка. И тя е, че поставям момиче пред хора, които биха направили всичко за мен и то много хора. Заради нея бях готов да се скарам с приятели без да ми мигне окото. А истинската история за този купон каква е... преди около година и нещо те са имало взимане-даване от този интимен вид, без след това да има нещо и точно на този купон тя е искала пак да имат. А тя ми го обесни по начин, по който той поема цялата вина. Надявам се ме разбрахте... естествено обещах да не казвам какво съм разбрал наскоро и в момента си нямам и на идея какво да правя. Тя ми казва, че няма никакви тайни от мен и приема това, което е станало с лека ръка. Макар да знае, че ако тя ми го каже няма да е погледна, може да е за това, но все пак мисля, че имам правото да го знам от нея и съм го имал и преди 1 година, а тя го е премълчала до сега и все още не ми го е казала... А аз нямам никакви таини от нея - нищо. Единствено пред нея съм толкова "душевно" открит, а вече не мога да е погледна със същите очи... Какво да правя по дяволите?

sladkalady
04-01-2009, 08:31
Тя е разбрала,че за теб е на първо място и ти я поставяш пред всички останали.Може би се е възползвала от това и те е излъгала за случката.
Единственото,което можеш да направиш е да поговориш с нея-кажи й ,че знаеш истината и я попитай защо те е излъгала
Но честно казано ,каквото и да ти каже,ти вече няма да я гледаш със същите очи и няма да й имаш доверие :(

weheartit
04-01-2009, 18:43
Обещах на момчето да не й казвам нищо... което и ми е проблема. Но като се замисля, тя в последните месеца направи доста неща, за които знае, че ще ми стане гадно и продължава да ми повтаря колко ме обича и колко й е гадно, че на мен ми е гадне и сякви такиа глупости... |-(