PDA

View Full Version : Сънят ми



PocuTy
04-01-2009, 02:06
Здравейте.Първо искам да се извиня предварително,защото не знаех точно в кой раздел да пусна тази тема...та става въпрос за следното нещо...Сега се събудих разтърсена от един сън...Бихте ли ми казали какво означава,когхтао сънуваш приятел,та дори и човек когото обичаш да умира и плачеш на сън дълго време за него...знам ,че много хора ще кажат,че е глупаво,обаче мен това тотално ме разтърси,а пък и става въпрос за много ценен човек за мен.....Благодаря Ви

LudoMlado
04-01-2009, 02:20
Просто ума ти се е замислил за смърта, и за това. Спокойно тва е просто сън, губим хора рано или късно но това си е нормално, надали ще стане нещо лошо с човека който си сънувала.

LigLaTaa
04-01-2009, 07:25
Когато сънуваш някой да умира, ти му удължаваш живота.А когато плачеш на сън те чакат много весели дни :)

justbebsi
04-01-2009, 07:27
Сънуваш ли че плачеш на сън значи че ще се смееш , до колкото знам :) Но не вярваи мн на сънища

dimitar_ak
04-01-2009, 07:30
Умиране, умъртвяване (виж мъртвец, смърт)

в съня показват скорошно избавление или приключване на някоя стара работа или вражда. ако гледаш как някой умира, ще тъгуваш по любим човек. ако умираш ти, може да получиш празни обещания. умрял човек ако те вика или ти се усмихва, ще се разболееш. умрял че е възкръснал, ако сънуваш, ще постигнеш добри резултати в работата си. ако оплакваш умрял, ще получиш добри вести. ако говориш с умрял, ще научиш за женитба. ако насън ту умираш, ту се съживяваш, ще водиш скитнически, несигурен живот или пък ще намериш нещо отдавна изгубено.Новини

valdesbg
04-01-2009, 07:54
Сънувал съм че аз умирам(няколко пъти), сънувал съм че майка ми умира, че брат ми се удавя, че бившата също умира... И какво - абсолютно безсмислена история. Сънищата са просто картинки :)

pepita87
04-01-2009, 07:54
По принцип съм чувала,че когато сънуваш дадено нещо,в реалността се случва точно обратното на него..В случая ти си сънувала,че твой близък умира,в реалността му умира злото...Е,да ,ама на мене 80%от сънищата ми се сбъдват...Не казвам сега,че и на твоя близък ще му се случи нещо лошо,споделям за моите сънища.Аз те съветвам да не вярваш на тези неща и да не предизвикваш съдбата!

BigFakeSmile
04-01-2009, 11:13
Когато сънуваш някой да умира, ти му удължаваш живота.А когато плачеш на сън те чакат много весели дни :)

^^така е...аз сънувах, че умирам :D :D и после наистина си имаше весели дни.. 8)

PocuTy
04-01-2009, 21:11
Да,благодаря на всички,но четох в една книга днес ,че каквото се сънува в сряда винаги се сбъдвало.... :cry:

hooliganka89
04-01-2009, 21:38
По принцип е хубаво да сънуваш някой,че умира.
Няма да умре.
Когато бях малка сънувах,че баща ми умира,но още е жив.
И на следващият ден ми купиха първият гсм апарат,а аз много бях мрънкала за него :-D

Iv4eTy
04-01-2009, 21:41
Ами доколкото знам, ако видиш някой да умира, това значи по-дълъг живот за него. А когато плачеш, означава радост на яве :)

w0sh
04-02-2009, 01:15
така стига глупости.
Аз като изучаващ психология индивид ще обясня, че сънят е компенсаторен процес.
Демек... каквото организма ти е искал да направи и не е можал да направи през деня го прави по време на сън.

примерно.... някой те нервира - възможно е да го убиеш в съня си. И ако много го обичаш се събуждаш и казваш, че имаш кошмар.

marin4itu
04-02-2009, 10:15
Различните съновници казват различно. Трябва сама да си разтълкуваш съня, да си спомниш какво си правила и за какво си мислила през деня, замисли се за отношенията ви.
Имам по-малък брат и преди не му обръщах много внимание, се пак кака съм нали, и сънувах как го убивам, как го застрелвам. Беше ужасно. Много плаках като се събудих. Но сега сме много близки и не съм сънувала такива работи.
Всеки сън, който сънуваш най-добре би могла да си го обесниш ти.

ThisIsMe
04-02-2009, 10:23
Няма да получиш точен отговор,защото всеки знае различни версии за това какво значи.Сънят е нещо несъзнателно...недей да се палиш по такива неща.

addicted2y0u
04-02-2009, 10:53
щастие :)

Madn3s5
04-02-2009, 12:21
така стига глупости.
Аз като изучаващ психология индивид ще обясня, че сънят е компенсаторен процес.
Демек... каквото организма ти е искал да направи и не е можал да направи през деня го прави по време на сън.

примерно.... някой те нервира - възможно е да го убиеш в съня си. И ако много го обичаш се събуждаш и казваш, че имаш кошмар.

1+

щастие било тва било онова било..бля бля
всичко е въпрос на психика..

ImmortalForever
04-02-2009, 15:13
на хубаво е ..успокой си душата!