PDA

View Full Version : Астрология-измама???(почва на религията)?



kykyto
04-01-2009, 10:31
заблуда (свързана с религийте) http://astrollusion.free.bg/
http://www.youtube.com/watch?v=BNf-P_5u_Hw

kir40
04-01-2009, 12:17
Тва го бях чел преди много години,дори бях писал на автора.Много добре написано.Тва разбира се е гледната точка на автора.Същият този автор беше писал и за такива хора като Ванга.Аз лично не смятам астрологията за измама и илюзия,всъщност е много сложна наука,има много школи за обучение.Но така или иначе,хубава статия :)

53downfall
04-01-2009, 20:02
Не ви ли писна уее....

SolusChristus
04-02-2009, 23:33
Почва на коя религия? :-D

lsd43
04-03-2009, 07:12
Първо ,всички ползвате един и същи дебилен филм ,аре да се позаинтересовате малко и да не пускате 100ната дебилна тема по Зайнгес или там каквото беше! Първо египетската митология ,няма НИЩО общо с християнството ,нито Ра ,нито Дионис ,нито Озирис или който и да е било са били разпъвани на кръст ,най-малкото е ,че разпъването на кръст е възникнало ,като метод за екзекуция ,чак по времето на Римската империя ,а периода на тези писания са много по-стар. Четете малко преди да пускате тъпи теми.

Nam3less3
04-07-2009, 10:56
Има си истински смисъл и обяснение в астрологията, но е съвсем леко въздействащ върху хората, нито е съдбоносен, нито ти определя живота. А такива като оная Алена от БТВ са ми смешни.

Kaley
01-23-2010, 16:06
Има си истински смисъл и обяснение в астрологията, но е съвсем леко въздействащ върху хората, нито е съдбоносен, нито ти определя живота. А такива като оная Алена от БТВ са ми смешни.

+5 :D

Liar
01-30-2010, 23:26
Не го прочетох цялостно,и все пак авторът гледа на нещата доста повърхностно,съдейки по това,което видях..Не съм и много запозната и с астрологията,но никога не бих могла да я отрека,след като съм чела не веднъж потресаващо точни характеристики(не хороскопи за деня).
В едно предаване на скоро се бяха събрали няколко души,занимаващи се с астрология,нумерология и подобни.Единият от тях каза"Всеки сам е господар на съдбата си"(или нещо подобно).Правете си сметката.