PDA

View Full Version : Защо не беше шега.. :(



eoreo
04-01-2009, 10:50
zdrasti na wsichki .. pyrwo se izwinqvam za latinicata ama kompa mi malko se preebawa ... iskam da spodelq s nqkoi kak se chuwstwam a nqma s kogo i za towa reshih da pisha tuk ... S priqtelq mi bqhme zaedno pochti godina i polowina no do dnes ... wsichko prikluchi ... kaza mi che weche nqmal nikakwi chuwstwa kym men i che nqmalo smisyl da prodyljawame ... wypreki wsichko az pak iskam da sym s nego dori i da ne chuwstwa nishto kym men ... znam che zwuchi glupawo no e taka .. iskam i da mu pisha da se widim da pogoworim no znam che toi nqma da se syglasi .. a ne moga prosto da sedq ei taka da znam che wsichko e prikliuchilo ... mislq da izchakam nqkolko dena i togawa da mu pisha che mi lipswa i che iskam da se widim, no sled izwestno wreme samo kato se setq kolko hubawi momenti sme imali i mi se iska da mu pisha prosto ei taka :cry: prosto iskam da sme zaedno a znam che toi weche ne go iska ... i towa prosto me sysipwa ... she sym wi bladogarna ako mi kajete kak da postypq :-k :cry:

т.7 - от 2 април теми и мнения написани на латиница ще бъдат автоматично изтривани!
hottie

GameMaster
04-01-2009, 10:53
Emi da ne ostavqi taka neshtata.Potursi go sled 1-2 dena da pogovorite budi nastoqtelna i mu obqsni che taka ne mogat da prikluchat neshtata i che nai-malkoto koeto ti dulji e da se izqsnite lichno.Hayde uspeh.

EveningTwilight
04-01-2009, 11:32
мм какво да ти кажа.. предполагам че ще ти прозвучи гадно ама мисля че просто трябва да го забравиш.Той съвсем съзнателно ти е казал че иска да скъсате и надали ще успееш да го разубедиш по някакъв начин, тъй че няма смисъл да се самоунижаваш. Знам че ще ти е трудно, но не виждам друг начин.

eoreo
04-01-2009, 12:04
oh i az nz kakwo da prawq weche :cry: znam samo che strashno mn mi lipswa i sym gotowa pak da se borq za nego da sme zaedno ...

miss_ludataa
04-01-2009, 12:07
наистина знам как се чувстваш,но при нас всичко се оправи точно поради причината,че се обичаме и то много,но във вашия случей мисля,че по-добре е да си търсиш нов :( :-) успех!..
п.с-на колко сте ?

eoreo
04-01-2009, 12:08
toi na 19 a az pochti na 17 ...

myNameIsImmortal
04-01-2009, 12:09
в подписа ти се намира отговора който търсиш.. ;)
Недей да се тревожиш толва.. чувствата не могат да изчезнат мигновенно.. не може да щракне с пръсти и хоп, вече няма чувства.. Изчакай малко.. след ден-два го потърси и му кажи това, което каза тук на нас :)
Дано нещата да се оправят и да го е казал това, понеже не е бил в насроение и целия свят му е бил крив..
Успех. :)

eoreo
04-01-2009, 12:12
в подписа ти се намира отговора който търсиш.. ;)
Недей да се тревожиш толва.. чувствата не могат да изчезнат мигновенно.. не може да щракне с пръсти и хоп, вече няма чувства.. Изчакай малко.. след ден-два го потърси и му кажи това, което каза тук на нас :)
Дано нещата да се оправят и да го е казал това, понеже не е бил в насроение и целия свят му е бил крив..
Успех. :)

da no towa ne go kazwa za pyrwi pyt .. i predi sme kysali poradi tazi prichina i wse pak se se sybirali ... :-k

myNameIsImmortal
04-01-2009, 12:18
тогава си намери друг..
рано или късно идва края всяка връзка..

eoreo
04-01-2009, 12:25
mislq si dali da ne mu pisha sms che iskam da se widim neska i da pogovowim ili prekaleno mn izbyrzwam ?

sladkalady
04-01-2009, 12:43
Добре е да му се обадиш и да си поговорите,но на мен ми се струва малко странно да ти каже ,че вече нищо не изпитва към теб и то внезапно :( Мисля ,че не е само това причината да те остави :o

eoreo
04-01-2009, 13:01
eto sega mu se obadih i mu kazah che iskam da pogoworim ... iii toi se syglasi .. samo che utre she mojem da se widim .. e wse pak se nadqwam na na neshto kolkoto i glupawo da mi se struwa ... :-k

HelSy
04-01-2009, 13:05
късмет утре ((:

eoreo
04-01-2009, 13:06
късмет утре ((:

Blagodarq :-)

HONDA
04-01-2009, 13:46
Щом толкова искаш да се видите ок, но не му пиши, че ти липсва. Познай само колко жалка ще изглеждаш в очите му - много!
Мислиш си, че дори да няма чувства към теб искаш да си с него. Това е само моментно. Ако се съберете само си помисли, колко шибано ще е държанието му. Тогава дали още ще искаш да си с него или не?
Аз лично не бих издържала да съм с някой, който не изпитва абсолютно нищо към мен и не му пука изобщо. А ти???

eoreo
04-01-2009, 13:49
ne na nego mu puka za men napylno sym sig w towa .. prosto weche nqmal chuwstwata kakto predi koeto naistina e jalko za men .. no wse pak sym gotowa da opitam kakwoto i da mi struwa towa ....

HONDA
04-01-2009, 13:50
Твърдиш, че му пука за теб, а преди това писа, че той няма да се съгласи да излезете...
След като няма чувства, няма и смисъл да сте заедно.

eoreo
04-01-2009, 13:53
taka si mislih che nqma da iska da izlezem ako mu se obadq .. no kaza che utre she se widim i she pogoworim ... nz nadqwam se na nai - malkoto

IronLady
04-01-2009, 13:54
мога да ти предложа само да излзиате като приятели без да показваш чуства и такива и можеби той ще се сети как е било преди да тръгнете и да се забавлявате пък може и старите чуства да се зародят кой знае, ако не пак е добре да сте приятели =)

nikithebest
04-01-2009, 14:16
остави го намира щом вече няма чуства кум теб , дори и пак да тръгнете любовта Ви няма е е същата както е била преди ;] :?

nikithebest
04-01-2009, 14:16
остави го намира щом вече няма чуства кум теб , дори и пак да тръгнете любовта Ви няма е е същата както е била преди ;] :?

Iv4eTy
04-01-2009, 14:40
Най-добре му звънни, просто да излезете и да поговорите. Просто обясни му как се чувстваш, но и изслушай него. Ако наистина чувствата му са изтинали, просто го остави да си живее живота, защото няма да е честно нито спрямо него, нито спрямо теб да сте заедно в една голяма заблуда - той няма да е щастлив с теб, а ти дали ще си, когато знаеш, че е с теб от съжаление?! Едва ли.

SilverBrilliance
04-01-2009, 14:49
Напълно разбирам как се чувстваш.И моята връзка приключи по подобен начин,защото вече нищо не беше същото...Според мен поговорете дали това,което е казал,наистина е така и ако е сигурен,че вече чувствата му не са същите,по-добре се разделете .. Както казаха преди мен,няма да е приятно нито за него,нито за теб.Помисли как ще се чувстваш докато сте заедно,но ти си наясно че не те обича ? Успех и давай напред,всяко зло за добро(казвам го защото както казах съм била в същата ситуация) :)

MaRtYty
04-01-2009, 16:14
аз мислих над две версии ..

1) Шегува се (1ви април) - колкото и брутално да звучи според мен е възможно .. наистина би било гадно да те зареже по такъв начин, но помисли .. скъсал е с теб - ти му звъниш да се видите и той се съгласява .. тука нещо ме съмнява :? първо защото след като сте скъсали ще ви трябва време и още повече, че той е направил това и в един момент същият се съгласява на среща след ден .. :? :smt104 :smt102

2) Истина .. това е гадната част в която всичко може би приключва .. може би чувствата в него наистина са изгаснали .. ако е така най-добре да поговорите и да си изясните всичко .. знае ли се може пък всичко да се оправи и да е по ПО-старо му :wink:

Успех утре и дано всичко бъде наред !! :) :smt007

yoikata
04-01-2009, 17:19
Звучи тъпо ,но във версията за 1-ви април има малко вярно.Може да е размислил за това което е казал и за това да е съгласен за срещата...
Макар все пак да е гадно да се влияеш от неговите настроения... :(

MaRtYty
04-01-2009, 17:29
Може да е размислил за това което е казал и за това да е съгласен за срещата...

да .. има го и този вариант и да се надяваме да се осъществи :)


Макар все пак да е гадно да се влияеш от неговите настроения...

\:D/ \:D/ \:D/

eoreo
04-01-2009, 19:12
mmm pisahme si po skype i nishto nqma da izleze ... nqma da se widim utre ... prosto e napylno sig che iska da se razdelim .. kolkoto i da mi e trudno trqbwa da go priema ... bladogarq na tezi koito mi dadoha syweti wse pak .... :-)

MaRtYty
04-01-2009, 19:37
еее жалко, че така се е получило .. а ти сега не се разтройвай а се опитай да продължиш напред .. времето е пред теб .. айде да не се правя и аз на философ :-D всичко най-най-най-най хувафку :-)

elsy
04-01-2009, 19:44
Не го търси.

eoreo
04-01-2009, 19:46
еее жалко, че така се е получило .. а ти сега не се разтройвай а се опитай да продължиш напред .. времето е пред теб .. айде да не се правя и аз на философ :-D всичко най-най-най-най хувафку :-)

blagodarq za milite dumi :-)

MaRtYty
04-02-2009, 07:27
Моля .. :)

ThisIsMe
04-02-2009, 07:35
абе не му вдигай самочувствието!
той те заебал,ти ша ходиш да го търсиш,толкова ли си тъпа да му ходиш зад гъза..да си гледа работата щом те е оставил.

MoHuTo
04-02-2009, 07:53
Най-добре му звънни, просто да излезете и да поговорите. Просто обясни му как се чувстваш, но и изслушай него. Ако наистина чувствата му са изтинали, просто го остави да си живее живота, защото няма да е честно нито спрямо него, нито спрямо теб да сте заедно в една голяма заблуда - той няма да е щастлив с теб, а ти дали ще си, когато знаеш, че е с теб от съжаление?! Едва ли.
Напълно съм съгласна с Ивка :)

vesito13
04-02-2009, 08:03
Айде де 2-ри април сме вече :-o

FreeSpirit
04-02-2009, 13:27
Мисля, че знам как се чувстваш.
Моята връзка също приключи по този начин, той просто каза, че вече не изпитва същите чувства и не може да ме гледа в очите и да казва "Обичам те" Само дето ние сме разделение вече 3 месеца и той ме тормози и ме обвинява за края на връзката ни, все едно само аз имам вина...

Ако мислиш, че си струва и има надежда(прото минавате през труден период, натоварени сте и т.е.) му кажи, че все още искаш да сте заедно и ако иска си готова да му дадеш време да се отърси от нещата около него.
Знай че имаш право на обяснение, не само на "просто спрях да те обичам" както беше при мен...защото ако каже това, със сигурност има неща, които премълчава.

ImmortalForever
04-02-2009, 14:02
Всичко си има край..По-добре да не се беше хващала на хорото... :)Ама, не му видгай така въшките!!!Той ш си вдигне рейтинга до полюлея..Я, по-мъжки се дръж!

yoikata
04-02-2009, 15:53
След месец вече няма да го помниш,ако се опиташ.Не мисли за него,избягвай местата които посещава и не се срещай с него.Болката ще намалее с времето и скоро няма да я чувстваш.Мене гаджето ми ме заряза на рожденния ми ден,по същата причина.Първоначално бях съсипана , но с времето всичко отшумя :smt020 Слушай музика-много помага,излизай с приятели и се радвай на живота , той не е единствен!!

Whyniser
04-02-2009, 15:56
в подписа ти се намира отговора който търсиш.. ;)
Недей да се тревожиш толва.. чувствата не могат да изчезнат мигновенно.. не може да щракне с пръсти и хоп, вече няма чувства.. Изчакай малко.. след ден-два го потърси и му кажи това, което каза тук на нас :)
Дано нещата да се оправят и да го е казал това, понеже не е бил в насроение и целия свят му е бил крив..
Успех. :)
То вярно,но някои неща просто не стават и това си е.Или човек не е прекалено еволюирал за да ги направи или разбере тез "невъзможни" неща :-o