PDA

View Full Version : Чувства



alizi
04-01-2009, 15:02
iskam da popitam da li i majete kakto jenite kato vidqt lubimata si i polu4avat onova gadeli4kane v korema i da li stradat i ako stradat zashto ne si priznavat :D :-)

т.7 - ОТ 2 АПРИЛ - ТЕМИ И МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ЛАТИНИЦА ЩЕ БЪДАТ АВТОМАТИЧНО ИЗТРИВАНИ!

hottie

hottie
04-01-2009, 15:12
всъщност решихме да е от 2ри, защото всички ще си помислят, че е шега.......... а тази тема ще я редактирам като за последно

PiruBloodz
04-01-2009, 15:13
Добро измъкване, за да си отложите работата за утре..

DimovB
04-01-2009, 15:15
всъщност решихме да е от 2ри, защото всички ще си помислят, че е шега.......... а тази тема ще я редактирам като за последно

тежко им на хангличаните които посещават форума

PiNk_GiRl
04-01-2009, 15:17
iskam da popitam da li i majete kakto jenite kato vidqt lubimata si i polu4avat onova gadeli4kane v korema i da li stradat i ako stradat zashto ne si priznavat :D :-)

т.7 - ОТ 2 АПРИЛ - ТЕМИ И МНЕНИЯ НАПИСАНИ НА ЛАТИНИЦА ЩЕ БЪДАТ АВТОМАТИЧНО ИЗТРИВАНИ!

hottie

Според мен жените сме по чувствителни и това "гъделичкане" при тях не се получава.Просто момчета са ми го казвали:Звучи банално за тях..А за страданието-ми те просто са свикнали да са силната половинка и да не показват толкова на яве чувствата си,макар и те да са много силни..Според мои наблюдения и да страдат вътрешно,отвън изглежда,че им е все едно..

П.П:При всяко правило си има изключения,така че не всички са така,но повечето да..

hottie
04-01-2009, 15:22
Добро измъкване, за да си отложите работата за утре..

Оооо повярвай ми - за нас триенето е много по-лесно, отколкото редактирането. С нетърпение очаквам 2 април !!