PDA

View Full Version : Ще ми бъде за пръв път. Какво да правя?



nina_inlove
04-01-2009, 15:17
Здравейте! Аз съм на 18 и от няколко месеца си имам сериозен приятел. Девствена съм, но вече съм сигурна, че съм готова и че искам той да е момчето. Проблемът ми е че незнам какво да очаквам първият път, ще боли ли, ще има ли кръв, ще изпитам ли удоволствие. Все такива въпроси на който в нета има много противоречиви мнения. Затова сега искам някой от вас да ми каже какво да очаквам. Другият ми проблем е че страшно много ме е срам. Благодаря на всички предварително.

LovelyGirl
04-01-2009, 15:25
Това дали ще боли и дали ще има кръв си е много относително.При всеки е различно.При мен имаше малка болкаa,а кръв изобщо.
Най-важното е да си напълно отпусната,да не се притесняваш и стягаш,и естествено той да те предразположи добре.И не се притеснявай,нормално е в началото да те е срам,но ще се отпуснеш :)

TheBeliever
04-01-2009, 15:26
Мненията в нета са противоречиви, защото при всеки е индивидуално. Никой не може да ти каже със сигурност дали и колко ще те боли, или пък колко кръв ще има. Удоволствието зависи от това колко си отпусната и как се справя момчето.
Относно срама - това е може би най-важният фактор и води до най-големи приблеми. Колкото повече се срамуваш, толкова по-трудно ще ти бъде да се отпуснеш и да се насладиш на преживяването. Затова остави всякакви притеснения относно външния вид извън спалнята - с нищо няма да ти помогнат. Мисли за това, че щом той иска да го направи с теб, значи му харесваш и няма от какво да те е срам.
Пожелавам ти приятно и незабравимо изживяване..

DaniFilth
04-01-2009, 16:19
Не се срамувай от каквото и да било. Щом си сигурна, че това е момчето значи изпитваш и чувства към него.Не се притеснявай, а се отдай на момента.Кажи му, че искаш да бъде внимателен и да не бързате.Относно болката, при всеки е различно.При някои боли и има кръв , а при някои не.Всичко зависи от това колко деликатно ще се отнесе партньорът ти към теб.Дори и да има болка тя ще отмине постепено и ще започнеш да усещаш истинското удоволстие.Така, че моят съвет е да си спокойна и всичко ще е наред.Успех!

Kras4eto_lp
04-01-2009, 16:27
Никой не може да ти каже дали ще те боли и ще има кръв или не. Прекалено относително е. Мен лично много ме болеше, но кръв почти нямаше.
Що се отнася до срама...не виждам от какво те е срам след като си сигурна че той е момчето. По-добре се отдай на момента :-)

anyfany2
04-01-2009, 20:07
Да няма никакво притеснение! :-) :-) :-)
Една жена е красива в спалнята,сигурна съм,че си прекрасна! :-)
Спокойно!
Приятно изживяване..първото е само едно. 8) :?
Ще се справиш! :)

JenataNaShefa
04-01-2009, 20:15
Щом си решила да направиш такъв подарък на приятеля си, значи му имаш и достатъчно доверие за да не трябва да се притесняваш от нищо... Направете максимално дълга увертюра, за да си по-отпусната...
За кръв да се притесняваш, по-добре се опитай да не мислиш за това...
Успех и дано да мине всичко прекрасно :) :smt003

WaKo
04-01-2009, 22:19
Защо искаш да знаеш какво ще бъде? Нека бъде уникално...