PDA

View Full Version : Той ми каза че съм малка но ми дава надежди...



yoikata
04-01-2009, 15:54
Аз съм момиче на 13.Наскоро се запознах с едно момче.Той е много забавен и приказлив и ние бързо станахме приятели.Но с теяение на времето аз започнах да го харесвам.Той е по-голям от мен,но учим в едно училище и всеки ден се събираме в една компания.В разговор по skype той беше споменал че има приятелка,но това не ме спря да му кайа за чувствата си.След като го направих той ми истъкна хиледи причини като това,че съм малка и всякакви подобни,но не ми спомена нищо за приятелката си и не е казвал,че не отвръща на чувствата ми.Оттогава не сме си говорили по тази тема,но той започна да се държи различно.Постоянно ме гледа,разговаряме много повече от преди и той постоянно е някъде около мен.Дайте някакъф съвет или мнение...

Moderated by slun4ice
т.7

gLypChenCee
04-01-2009, 16:13
1во - Ходи на уроци по Български език.
2ро - Малка си,да!
3то - Човека просто знае за чуствата ти и не иска да те нарани за това се държи по-добре от преди.

justbebsi
04-01-2009, 16:34
Според мен си внушаваш че постоянно те гледа и е започнал да се държи различно. Казал ти е хиляди причини заради които не можете да бъдете заедно . Приеми го и си намери някои друг .

ivsan4eto
04-01-2009, 16:39
Не се занимавай. Щом те е отрязал поради 4875634756 причини защо изобщо питаш?! :D

yoikata
04-01-2009, 17:01
Не си вношавам!! В това съм сигурна...вече го преодолях,но той е навсякъде,което е много дразнещо...

yoikata
04-01-2009, 17:02
Sorry за правописните грешки... :(

XiPiXoPiGiRL
04-01-2009, 17:08
Според мен най-добре ще е да говорите отново и му кажи, че за любовта няма граници (възраст, както е при теб) и, че каквито и причини да ти изтъква ако двамата имате нужните чувства можете да преодолеете всичко. Нека надеждата ти не умира, докато нищо не е сигурно... Всеки може да прави всякакви предположения и да развива какви ли не теории, но ако не говориш отново с него не можем да ти помогнем... Пиши като има прогрес...

pl3zlbb
04-03-2009, 20:08
XiPiXoPiGiRL saglasna sam ... pitai go kakvo toi 4yvstva kam teb !? ... yspeh ! :wink:

ThisIsMe
04-04-2009, 07:39
Според мен си внушаваш че постоянно те гледа и е започнал да се държи различно. Казал ти е хиляди причини заради които не можете да бъдете заедно . Приеми го и си намери някои друг .

+много точно казано

DJEB
04-04-2009, 08:02
XiPiXoPiGiRL saglasna sam ... pitai go kakvo toi 4yvstva kam teb !? ... yspeh ! :wink:
абе нали щяха да се трият мненията на латиница :-o

Hilary_
04-04-2009, 08:10
хах ама ти какво очакваш ако е над 17 ... познай какво ще иска от теб?! :? Нормално си е да го иска... и какво ще направиш в тоя случай...?! Ще преспиш с него на 13 години... помисли малко?! :? Можеш ли да му дадеш това което би поискал?! :?

GabisiTa
04-04-2009, 10:54
А той на колко е?
Щом ти е казал веднъж, че не може да стане нищо, не знам защо продължаваш сама да се навиваш...

HONDA
04-04-2009, 10:58
Нали твъриш, че сте в едно училище и в една компания. Абсолютно е нормално да е покрай теб. Щом момчето ти е казало, че не иска да е с теб, значи не иска и това е. Няма значение какви причини ти е изтъкнал. Ти просто си търсиш сламка, за която да се хванеш.

Phoenixheart1
04-04-2009, 11:48
Според мен само факта, че се надяваш на нещо с момче което си има гадже те прави кучка.

iveetyy
04-04-2009, 11:52
Наистина тук могат да ти развият милион теории...поговори си с него какво чувства...обаче се съмнявам да имаш по-голям успех от първия разговор..без риск обаче няма и тръпка..няя лошо питай си го ;)

Slawi92
04-04-2009, 11:54
1во - Ходи на уроци по Български език.
2ро - Малка си,да!
3то - Човека просто знае за чуствата ти и не иска да те нарани за това се държи по-добре от преди.правилно казано ;-)

soul1199
04-04-2009, 13:19
той на колко е?мисля,че трябва да разговаряш с него за теб и него отново,може този път да се получи нещо! :)

HanopkaH
04-04-2009, 14:46
Всичко става като поговорите, това не го ли разбрахте

Wrathchild
04-04-2009, 16:28
Може просто да е любезен. Никъде не споменаваш той на колко години е. Защо да ти казва човека като причина приятелката си, след като явно знаеш за нея? Все пак, човека ясно ти е казал, че не проявява интерес към теб. Може да иска да ти е приятел, за да се чувстваш по-добре, че поне по някакъв начин го имаш до себе си. А ти не се надявай на повече.

victoriqq
04-04-2009, 19:58
i na men sa mi go kazvali, che sum mn malka.. '' i che trqa da go pochakam oshte 1 godina '' .. i nali znaesh, che kato si haresash nqkogo si adski naiven i praish vsichko za nego i da ste zaedno.. zaebi go ! :) ;]

slyn4o032
04-04-2009, 20:35
според мен той просто не иска да нарани чувствата ти и иска да сте си приятели, за това ти го е казал по заобиколния начин .. а и наистина ако не а 17-18 просто няма шанс никакъв за вас просто няма да се получи, просто мисленето ви е различно, гледните точки, всичко ..

vesSynkaa
04-05-2009, 00:21
При положение ,че е започнал да измисля 2млн причини кфо чакаш?
И да не ти е казал за неговите чувства,щото той няма такива и тъй
като си малка и ще го приемеш прекалено навътре не е споменал
нищо по тая тема .. Ае пийс ;)

YouCantStopMe
04-05-2009, 06:16
Защо всички си избирате няк'ви големи бе..
баси..
освен това каква любов,какво нещо..
я,недей се излага.Има си право човека..
Голям е.. не му се занимава с по-малки от него. :?
А това,че те гледа..ми наистина може и да си внушаваш.
Щом си има и приятелка..
Карай си напред.

И научи българския..така като гледам.. щом си на 13 ще имаш изпити.. ама.. :?

balu4ka
04-05-2009, 06:26
Оффф, бахти глупавото.По голям е от теб,може само единствено да чакаш да ти каже "пусни ми,моля те"...и както те гледам ти ще се навиееш.Слушай сега както по горе някой беше казал,той ще си го пойска.За чувства,едва ли има.Може да обича приятелката си,но щом е голям е зацепил така ще те нарани,ако почне да отваря тая тема. :? Остави момчето.Намери си нов обект по който да точиш лиги :D Та за това,просто не се занимавай и всев още си на 13. Имаш време колкото искаш ;).Седни малко понаучи как се пише на собствения ти език :)

valdesbg
04-05-2009, 06:26
Ам не е длъжен да ти се обяснява надълго и нашироко за него и приятелката му. Казал е че си малка - така е, не ти е казал че си глупава, макар и да си го е помислил - е аз ти казвам - глупава си:)

Въобразяваш си че ти дава надежди.

Реалността е друга.

Presley
04-05-2009, 09:52
Ама еваля.
Аааа така.И аэ тва искам - точно и ясно да ме нашмулят.Така се раэбират нещата,не от намеци и локуми.Бах мааму.
Блинккк

bubinkaa
04-05-2009, 10:37
като гледам тая тема и :lol: ... та няма значение :-D
1-во- ти си на 13(не можеш да се "влюбиш",защото си малка)
2-ро- както ти каза той е голям и едва ли му се занимава с малки момиченца...ако беше така..нямаше да те отблъсква по всевъзможни 5646461 начина
иии 3-то- момчето си има приятелка-----> затова ги остави намира и не си внушавай..разни глупости от сорта,че те гледал...бла бла... :x защото ти ще страдаш,а на него няма да му пука... :-)

w0sh
04-05-2009, 10:42
тук нагледно е представено до какво води прекомерната употреба на латиница

Jumbie483
04-05-2009, 10:52
Ако той не те харесва и за него си прекалено малка, може и 1000 причина да измисли за да не е с теб..
иии все пак.. той на колко е ?

buttertoast
04-05-2009, 11:57
Има и нещо друго - ако търсиш надежди,ще ги намираш навсякъде. Откажи се.

kukli4kata001
04-05-2009, 13:22
XiPiXoPiGiRL saglasna sam ... pitai go kakvo toi 4yvstva kam teb !? ... yspeh ! :wink:
абе нали щяха да се трият мненията на латиница :-o
и аз тва се питам 8-)

valdesbg
04-05-2009, 13:26
Абе що не ме направят един модератор на раздел любов. И без това кисна тук нонстоп...

xcomplicatedx
04-05-2009, 17:36
.........

GossipGirl89
04-05-2009, 17:40
Внушаваш си, защото той ти е казал директно, че не може да е с теб. Ако имаше нещо или те гледаше и т.н. нямаше да ти изтъква хиляди причини, поради които не можете да сте заедно... А пък и не виждам след като казваш, че си го преодоляла защо присъствието му те дразни ? :-o

galenata
04-05-2009, 19:01
Не виждам какви надежди ти е дал.Щом те е отрязал директно,а и има приятелка кво се занимаваш ?

vlubeno_momi4e***
04-05-2009, 19:14
Не си внушавай глупости! Изредил ти е толкова много причини заради които не може да бъде с теб, а ти продължаваш да се надяваш! Не си усложнявай живота - ти ще страдаш напразно , а на него няма да му пука.

BigFakeSmile
04-05-2009, 19:23
той на колко е?
дава ти надежди, защото вече знае, че го харесваш
иии...ся нали е модерно батковците да се гаврят с малки глупави момиченца....
не му се връзвай

youRprincesS
04-05-2009, 20:29
Най-вероятно ти се подиграва. ;)

nebrejnata
04-05-2009, 22:08
може би не иска да оставаш с лошо впечетление към него след причините които ти е дал относно признанието ти и за това ти обруща повече внимание или както казаха по горе може би си въобразяваш :shock:

mechtaq_za_teb
04-06-2009, 04:49
1во - Ходи на уроци по Български език.
2ро - Малка си,да!
3то - Човека просто знае за чуствата ти и не иска да те нарани за това се държи по-добре от преди.Съгласна съм. Недей се навива от нищото.

sladkalady
04-06-2009, 06:23
Може само да си внушаваш ,че те харесва.
И щом си има приятелка не се занимавай с него...

Joffynka
04-06-2009, 07:24
о0о0оХ Слънчо Зрънчо
бух Моя сеГашен Приятел също като се запознахме Имаше сериозна връзка ама супер сериозна и все пак се запознахме иии наистина имаше привличане иии всичко аз си бях баси кучката-без да искам.Обаче той си държеше на мен станахме супер близки(по-голям е от мен,не с 1 годинка :D ) знаехме си 1 за друг и аз пак аз не исках да им прекратявам отношенията и тъъъкнмо си го преудолях оставих си го само за приятелче всичко точно и той прекрати връзката си......Мина време все пак аз бях охладила чуствата си към него но ацки много го обичах/м (дали като приятел дали като момче-и аз незнаех) Той има едни здравословни проблеми и аз умирах когато стане нещо пред мен,не можех да се сдържа а и колко съм плакала да не му стане нещо.....и все пак....мрън и нищо...аз сериозно го бях приела само за Приятел които много обичам и тръгнах с друго момче ...той след мен тръгна с друго момиче(леле колко беше грознааааа,не казвам че аз съм По но.....)те скъсаха а след тях скъсах и аз с другото момче мина седмица-2 незнам мина време и сегашниями приятел не се отказваше от мен-никой не се беше борил толкова за мен....никой.....и сега сме Заедно,наистина съм луда по него...не признавам никое друго момче/мъж на земята...просто за мен буквално няма по перфвктен нито по красив-няма!незнам какво ми стана,апсолютно никой не е предизвиквал такови чуства у мен,наистина страшно силно го обичам и съм сигурна в това!Сега сме много щастливи и 2-мата сме Модели на е няма да казввам агенцията че.... почти постоянно сме заедно и правя всичко за него а си признавам че и тоймного прощава много помася и все пак е страхотен и за секунда не става-друг/лош/немил.Убожавам го....искам да ти кажа че съм била в такава ситуация....и сега съм ацки щастлива :grin: :grin: най-щастливия човек на света :grin: :grin:

Dark_Angel_F
04-06-2009, 13:42
Най - вероятно си играе с теб ... Не му се връзвай и за твое добро го забрави , колкото може по -рано !

Slave4You
04-06-2009, 17:33
Е той щом си има приятелка какво очакваш? Да я зареже заради теб ли, при положение, че ти е казал, че не иска да сте заедно? Сигурно просто се държи мило с теб, за да не ти е гадно. Другото е да се е възгордял, като така си му признала чувствата си, и сега просто да си играе с теб.. Не му се давай!

kaprizni4ku
04-06-2009, 17:42
Пффффф как гадно познавам тази история :( Дддз по добре му кажи,че нали има нещо което изпитжаш към него или просто го забрави.

beiho
04-06-2009, 18:39
Не мисли, че като ти е казал сумати причини, си прави само лигавщини нарочно и ще те гледа вече като нещо повече.Само илюзионираш.Не мисля, че е хлапак, за да прави подобни номера, да ти говори едно , а да прави друго!

.. DeViL mAy CrY ..
04-06-2009, 19:16
Според мен той не ти дава напразни надежди но ти вече си мислиш че всяка дума и жест са свъразани с теб и показват колко е влюбен в теб