PDA

View Full Version : нямам ВОЛЯ



zvezdichka2
04-01-2009, 18:41
трябва да сваля само 5 кг, започнах да тичам, уж бях на плодове и кисело мляко но..нямам воля за ограничение! Вие как успявате да удържите когато сте на диета, аз не мога, до преди 2 мин се тъпках със сандвичи ще се побъркааам :booooomb: колкото повече осъзнавам че трябва да се ограничавам, толкова повече се тъпча :-# :-# :-# :-# :cry: ПОМОЩ :booooomb:

Loshotia
04-01-2009, 18:45
Баща ми ми каза, че е крайно време да се погледна в огледалото. И със slun4ice започнахме Дюкан горе долу успоредно. Сега и мама почва с мен- хубаво е да имаш с кого да го правиш. А и имам стимул:
http://www.abercrombie.com/anf/onlinestore/collection/18491_01_k.jpg

pam1
04-01-2009, 18:50
malko po malko se ograni4avai ne na vednuj :)

lolipop1
04-01-2009, 18:54
може да се запишеш на някакъв спорт или фитнес ...

shell
04-01-2009, 19:01
Ограничаването става постеренно,а не изведнъж да минеш само на плодове и мляко :) когато го направиш плавно ще ти е по-лесно и няма да е толкова трудно ,но и трябва да проявиш твърдост иначе никой не може да ти помогне освен самата ти!

zvezdichkaaa
04-01-2009, 19:09
Ами аз нямам проблеми с кг-мите,обаче преди и аз се тъпчех непрестанно с тостери,сандвичи,дрън-дрън...С времето се научих..Не забравяй-нестава от веднъж!Трябва време и търпение.Сега дотолкова отвикнах от такива мазнотий...Единствено бисквитки(лятото-сладолед) си взимам веднъж -два пъти седмично.Просто вече не ме влече,а хляб пък мразя.Така съм отвикнала,че днес наще бяха взели баница със сирене и реших да вечерям с парче от нея(макар че мислех картофи на фурна)и така ме заболя корем 2часа адски болки.Ужас беше такива болки,че ми се ревеше...Както и да е.Успех!

cherrypezz
04-01-2009, 20:05
И аз няам воля :D

LovelyGirl
04-01-2009, 20:08
Всичко е до настройка на съзнанието.Просто не трябва да го правиш на сила.Помисли си,защо наистина го искаш и колко добре ще се чувстваш след това,и как ще ти се качи самочувствието ;)
Не си мисли "ох сега трябва да се мъча,да ми е гадно,да не ям".. някой път погледни другите като се тъпчат и пържено и тестено и си помисли как се лепи всичко,тогава ще се почувстваш по-добре,защото ще разбереш защо го правиш всъщност :)

bloodyF
04-01-2009, 20:22
И аз няам воля :D


и аз 8-)


http://fashion-bg.com/images/stoka%20magazin4%20032.jpg

а толкова искам да се вкарам в нещо такова... :( :oops:

praskovka91
04-01-2009, 20:33
аз пък имам голяма воля.ама винаги ми трябва стимул..примерно някои като ми каже..."абе не можеш да го направиш" и аз се ядосвам..наскоро с тази лунна диета..нямам какво да свалям..даже обратното..ама ми казаха ,че нямало човек на таз земя дето да издържи на 24 глад.при положение,че хладилника му е пълен..апък камо ли аз..(6тото доста си хапвам) ии..се ядосах..ии я изпълних..:)хаха..:)Отделно за цигарите..Казаха ми че не мога да спра цигарите дори и за 1 ден..ее издържах до 1 месец..докато не доиде рождения ми ден и пак ги почнах..но просто защото стимула ми свърши.но ги намалих драстично..така че трябва ти стимол..:)ПО принцип хората са наи-големия стимул...Или една приятелка от 70 кг..стана 51 само заради едно момче..за да я хареса..:)така че измисли си не6то:)Успех:)

DivoTo_KoTe
04-01-2009, 21:20
И аз нямам воля.
Преди около месец и аз бях на диета,издържах около 2 седмици.Най-гадното беше когато приятелят ми ядеше пица пред мен и само повтаряше "опитай си" ама издържах :D
Много отдавна си бях лепнала снимка на яка мацка по къси панталонки на хладилника,та щом се запътих натам я поглеждах и се спирах :D
Иначе с гладуване само не става,трябва ти движение.Яж си нормално,само намали сладкото,газираното и тестеното.Ако ти се дояде сладко яж черен шоколад.Уфф май се улях :D
Успех с диетата

XENON
04-02-2009, 06:03
незнам при мен беше гадно парвите няколко дни но гледах да не съм вкъщи и като излизах си вземах малко пари за да не си купя нещо за ядене :) на няколко пъти отварях хладилника ама не успях да се искуша да си взема нещо

ако искаш гледаи да се разсеяш със нещо за да не мислиш за ядене :)

krem4et0
04-02-2009, 06:24
Почнах диета, в която се яде по много и често. Освен това в нея е упоменато във всеки час какво се поема. Така по-трудно се изкушаваш. Правя я заедно с дами от друг форум, пиша често, гледам им линийките и се стимулирам. Имах стимул да вляза в 3 панталона, които не съм носила от 3-4 години. Беше ми ясно, че с тази диета няма да сваля 5 кг за 1 седмица, но че постепенното сваляне е най-доброто нещо. Храня се сама. Готвя рядко, за да не се изкушавам...изобщо е въпрос на нагласа.

За 1 месец свалих тези 5 кг, влязох си в най-миниатюрните панталони, които ми бяха тесни и преди 5 години. Свалих от талията 5 см, от ханша 4 и 6 см от всяко бедро. Коремът ми е плосък...Сега като видях резултата, като гледам см и кантара съм доволна от себе си. Решила съм да продължа да се храня умерено и след 5 дни, когато диетата ми приключва, да си правя 1 ден в седмицата разтоварване и изобщо всичко възможно, за да задържа постигнатото. Дреха с 1 размер по-малък от настоящия е най-добрият стимул.

deshii
04-02-2009, 09:25
i az iskam mnogo da otslabna,no az imam drug problem.kogato nashte vidqt 4e qm po malko ili pak vaobshte ne qm vednaga po4vat da mi govorqt 4e trqbva da qm ina4e shte se razboleq.az ne se xranq s sandvi4i,tosteri ili takiva podobni.nablqgam na plodovete, no ne stava.qvno mi trqbva mnogo dvijenie. ne sam po fitnesa no ve4e mi pisva da sam takava i qvno shte trqbva da po4na da xodq.ako ima drug na4in molq kajete

Кирилицата е задължителна! При следващо нарушение мнението ще бъде изтрито!
krem4et0

addicted2y0u
04-02-2009, 09:54
И аз няам воля :D


и аз 8-)


http://fashion-bg.com/images/stoka%20magazin4%20032.jpg

а толкова искам да се вкарам в нещо такова... :( :oops:

и аз :cry:

colymoly
04-02-2009, 10:22
виж и аз имах такъв проблем, от Януари се опитвах да отслабна, но при вида на вкусна храна се разтапях, осъзнах се, че ще стана дебела свиня и ще ми се подиграват, ако продължа да дебелея, за сега съм си с нормални размери, но просто не знам как лакомията изчезна и даже имам чувството,че колкото повече гладувам толкова повече ми се гладува, а колкото повече ям толкова повече ми се яде, сама трябва да решиш веднъж за винаги дали ще бъдеш свиня и цялото училище ще ти се подиграва, или ще бъдеш стройно момиче, все пак кажи ми като се наядеш по-щастлива ли се чувстваш или изпитваш вина? :-o

Bianca
04-02-2009, 10:33
Аз пък мога да се напъхам в такива гащи или полички... Ама не съм особено стегната. Имам съвсеееем малко коремче, което ме дразни супер-дупер много! И от Понеделник съм на някакъв режим, също така правя и упражнения вкъщи... Лошото е, че видя ли някакво по-мазно ядене – край. :D Мразя майка си! Като ми донесе някакви блажнотии, вкуснотии, аргх! Имам чувството, че иска да ме коли за Коледа. :? 8-)
И все пак издържах три дена на диета, това си е рекорд за мен. ;d

LittlePrincess
04-02-2009, 10:37
И аз нямам воля. Ама не съм и дебела, имам мъничко коремче и мънички паласки, които ще изчезнат от само себе си като стане топло и хубаво :D Просто като дойде лятото аз изведнъж ставам супер жизнена и някак си работите изчезват ;d

darla
04-02-2009, 10:47
Аз съм видяла,че когато кача някое излишно килце,диетата НЕ Е варианта за мен.Аз не мога да не ям. Затова ям много,но за сметка на това здравословно.Ям плодове,зеленчуци,млечни изделия,не-мазно месо,не ям хляб и тестени неща( по рождение не ме влече и сладкото). Това е единственото решение за мен-голямо количество храна,но добро качество!

bestshot
04-02-2009, 22:45
иии...аз нямам воляя...макар, че в тая тема пишат само момичета :(

XENON
04-03-2009, 04:29
виж и аз имах такъв проблем, от Януари се опитвах да отслабна, но при вида на вкусна храна се разтапях, осъзнах се, че ще стана дебела свиня и ще ми се подиграват, ако продължа да дебелея, за сега съм си с нормални размери, но просто не знам как лакомията изчезна и даже имам чувството,че колкото повече гладувам толкова повече ми се гладува, а колкото повече ям толкова повече ми се яде, сама трябва да решиш веднъж за винаги дали ще бъдеш свиня и цялото училище ще ти се подиграва, или ще бъдеш стройно момиче, все пак кажи ми като се наядеш по-щастлива ли се чувстваш или изпитваш вина? :-o

това за гладуването и при мен е така колкото повече съм на режим толкова повече не ми се яд :)