PDA

View Full Version : Лазерна операция



kuklata_90
04-01-2009, 19:23
kolko e traina lazarnata epilaciq i posle kato izrasnat kosum4etata rusi4ki li sa ili stavat po gadni?

az iskam da si napravq lazarna epilaciq nad ustnata i za tva pitam kakto predstavlqva? posle ima nqkakvo za4ervqvane ili podkojni kosum4eta pup4ici ili nqkakvi strani4ki efekti?


Постове, написани на латиница след 2 Април 2009г. включително, ще бъдат изтривани без предупреждение!
т.1 от Правилата на форума
krem4et0

sweet_bubka
04-01-2009, 22:18
taka .... ne sam mnogo zapoznata s podrobnosti , samo znam 4e 6te ti izlqzat sled 1-3 meseca otnovo i trqabva da hodi6 pone 4 pyti za da ti se mahnat zavingi ili nai malkoto za nqkolko godini


Постове, написани на латиница след 2 Април 2009г. включително, ще бъдат изтривани без предупреждение!
т.1 от Правилата на форума
krem4et0

nefchi_bs
04-02-2009, 05:58
лазЕрната епилация маха космите за около година и после пак трябва,не знам как излизат,но при някои видове кожа се появява оцветяване и мисля,че не се маха...Сигурна ли си че искаш?

monityY
04-02-2009, 14:39
а аз искам да попитам колко струва горе долу тази лазерна епилация и къде се прави?

kuklata_90
04-03-2009, 19:50
лазЕрната епилация маха космите за около година и после пак трябва,не знам как излизат,но при някои видове кожа се появява оцветяване и мисля,че не се маха...Сигурна ли си че искаш?

emi ne sum sigurna dali iskam i za tva se opitvam da razbera pove4e informaciq no za sega sum 4uvala vse hubavi ne6ta

mimityuy
04-05-2009, 15:52
Зависи от лазера който използва въпросния козметик.. Моята козметичка използва по-евтин лазер .. Естествено има и рискове (рак на кожата). Аз плащам по 2 лв на 5 мин . Косъмчета се появяват отново след месец.. Ходи се редовно и те оредяват :) С всяка една процедура корена на косъма израства се по-нагоре и след като ги махне ми минава с едно, което свива порите за да не израсне отново там косъмчето.. Стават по тъмнички да :) При мен няма зачервяване.. Самата процедура се извършва на няколко милиметра от кожата и трябва много да внимава да не те жигоса :D Няма подкожни пъпчици .. Ако си в пубертета ти трябват и повече процедури. Аз съм от София и козметичката ми е в люлин. :P

MoMoXiXi
04-05-2009, 16:08
При лазерната епилация е доказана възможност за рак... по-добре фото епилация. До колкото знам боли и по-малко. За цени не мога да те ориентирам. Знам, че се ходи няколко пъти през 6 месеца.

mimityuy
04-05-2009, 16:10
При лазерната епилация е доказана възможност за рак... по-добре фото епилация. До колкото знам боли и по-малко. За цени не мога да те ориентирам. Знам, че се ходи няколко пъти през 6 месеца. при лазерната епилация има болка, но е съвсем лекичко не е болка за умиране 8)

clever
04-05-2009, 17:58
На заглавието си писала лазерна ОПЕРАЦИЯ, вместо лазерна епилация. :lol: