PDA

View Full Version : работа пред компа



AnD1i
04-01-2009, 20:25
значи преди няколко минути видях по новините че някъв си изкарва
парички от интернет само там някви реклами ако някой знае тоя сайт нека го каже че са нуждая от парички тря си събера пари за като излезе нокиа н97 :D

relax4o
04-01-2009, 20:34
Че той не е само 1 сайта хаха... много са. Търси в нета bux

AnD1i
04-01-2009, 20:49
аре кажите ся някъв дет да е сигурен

ivanstef
04-01-2009, 20:53
Не се надявай. Не всичко е така както изглежда. Просто хората си муслят "я виж ще цъкам тука и парите ще валят", да ама не. Не си заслужава, но ако искаш опитай.

AnD1i
04-01-2009, 20:56
искам само кажете имам там познания с макромедиа флаш и пхотошот

ivanstef
04-01-2009, 21:00
Всъщност не ти трябва това. Всичко представлява цъкане върху линкове и за всяко цъкане ти дават по 1 ст. На ден можещ да правиш по 50 ст най много. На края на месеца, ако имаш над 10 лв ти ги пращат. Има и алтернативи да разпращаш линка към други. Там наградата е 5 ст.

AnD1i
04-01-2009, 21:03
ае ве кажете 10 лв кой ти ги дава :D

AnD1i
04-01-2009, 21:04
http://www.rdd.boxmail.biz/cgi-bin/guide.pl?id_razdel=148330&action=article вижте тва кво ще кажете ?

m3talmania
04-01-2009, 21:07
Хахахаха имаше един, дето даваше пари, самооооооо ако са над 50лв. а те се изкарват трудно. Просто не се връзвай.

relax4o
04-01-2009, 21:53
искам само кажете имам там познания с макромедиа флаш и пхотошот

Еми по-добре тогава си изкарвай парите с правенен на Уеб Дизайни или Изготвяне на сайтове... Печелят се много повече пари.

MakeMeLaugh
04-01-2009, 22:17
Хахах, мда наистина един съфорумник (не от тук) взе към 60-70 $
Пък един пр-ел тоя месец взе 400 лв от и-нет покер и не е за 1 път ;д

relax4o
04-01-2009, 22:45
Да, ама да играеш на комар си е чист късмет... днес взимаш 400лв. утре си назад с 1000лв. Най-сигурния начин е да се занимаваш с някакъв вид програмиране. Да се занимаваш и то сериозно или с Уеб дизайн. Много теми съм чел в други форуми и все големи цифри се пишат... така, че помисли си :)

m3talmania
04-01-2009, 23:09
искам само кажете имам там познания с макромедиа флаш и пхотошот

Еми по-добре тогава си изкарвай парите с правенен на Уеб Дизайни или Изготвяне на сайтове... Печелят се много повече пари.Какво говориш ти бе..
Автора на темата е на 14г. преди 4г. си е играел със SuperMan, ти сега го пращаш да си вади хляба като прави сайтове.. :razz:
тоя форум ще ме умори !!!!!!!
тва па ме уби...
е нека изкарва пари, де. Четох за някво момиче, което изкарало $1 000 000 от направата на сайтове..що и аз не ги изкарам само със сайтове :? :lol: :lol:

айде понеже съм добрата Фея на: гледкай и цъкай, па после ще видим дали си спечелил :lol:
http://www.download.bg/index.php?cls=forum&mtd=thread&t=168071&q=

EroSennin
04-01-2009, 23:14
Ех аз съм си купил ebisevgyza.com и смятам от него да изкарам 1 000 000 ?

n0x
04-02-2009, 00:16
Ех аз съм си купил ebisevgyza.com и смятам от него да изкарам 1 000 000 ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ivanstef
04-02-2009, 07:48
Оф упорити сте. Няма да се занимавам повече да ви налея акъл. Цъкай си и лъжи хората да ти влизат през акаунта.

Samoten89
04-02-2009, 08:26
Четох в нета коментари и излиза, че може би едва 10-20% от хората печелят РЕАЛНИ пари от това. Другите го духат. Няма смисъл да даваш на 100 души награда като можеш и на 10 да дадеш. Дадеш ли на 10 те ще продължават да работят за теб и ще повлияят на мнението на другите. Просто пари си печелят с измама/лъжа. Като искаш да печелиш пари пращай по Емейл отговрои на кръстословици/судоку!

Kris4an0
04-02-2009, 08:37
And1i влизай в ето тия сайтове bux.bg, cashmybux.com, earnmybux.com и там още 1-2 имаше, ама ги забравих. Всъщност както ти казаха вече тук само трябва да цъкаш на едни линкове, не ти трябва фотошоп и т.н...това е друго. Чувал съм наистина, че много хора са печелили пари от това и на мен ми се стори интересно. Простите сметки изкарваха, че за 4-5 седмици можеш да събереш достатъчно пари, за да изтеглиш, ако имаш и реферали става по-бързо, но за тази заигравка трябва да си сериозен и да цъкаш всеки ден. Има далавера в това...но и Samoten89 има право. Напълно възможно е да дават само на една част от хората, така те казват че са спечелили, започват и други и така хем поддържат представите, че се печели, хем не плащат на всеки. Абе с една дума...бизнес. Ако наистина си заинтересован можеш да опиташ, нищо не губиш :)

tedytyy
04-02-2009, 09:58
От интернет не се печелят много пари а само по някакви си 5-6 $ на месец.. А този,който го показваха по БТВ само така си мисли,че ще изкара 300 $ .. Цъка в 1на програма,която е чист скам (не плаща накрая) Ако някой все пак се интересува има един много добър форум: pari-ot-internet.com

relax4o
04-02-2009, 10:19
искам само кажете имам там познания с макромедиа флаш и пхотошот

Еми по-добре тогава си изкарвай парите с правенен на Уеб Дизайни или Изготвяне на сайтове... Печелят се много повече пари.Какво говориш ти бе..
Автора на темата е на 14г. преди 4г. си е играел със SuperMan, ти сега го пращаш да си вади хляба като прави сайтове.. :razz:
тоя форум ще ме умори !!!!!!!

Боже... ае човек я се светни малко и не се излагай. Какво ще ме убеждаваш, че да работиш за някоя фирма за изготвяне на функционални сайтове не взима много ли? А още по-добре ще вади, ако си работи сам.
Аз от колко годишен мислиш, че се занимавам с Уеб програмиране... от 14 годишен някъде и аз... почнах с основното и сега съм много по-напред. Така, че ако иска наистина по-добър начин да си вади парите(говорим за пред компа) да се засили към някоя от тези области, които ги повтарям постоянно. Тези работи не са за всеки, така че ако не може да схване нищо от тези области по-добре да си намери друга работа или да са бъхти на тея сайтове.... Не можете да ме убедите, че има по-добър начин за вадене на що годе хубави пари.

AnD1i
04-02-2009, 16:15
bux.to вижте аз тука си напраих регистрация дали е сигурно тва

tedytyy
04-02-2009, 19:20
bux.to вижте аз тука си напраих регистрация дали е сигурно тва

Прочети за него в pari-ot-internet.com Там има и всички останали сайтове..

beretta92sd
04-02-2009, 23:26
Аз предлагам да се хванеш на работа зад компа :)) научи малко хардуера това онова и ходи да ремонтираш , пред компа само въшки ще ловиш

n0x
04-02-2009, 23:30
ako stava6e s teq saitove 6tqh da s1m milioner e..
toq e kal1p za web design ne staa

beretta92sd
04-02-2009, 23:36
Туи с тия саитове е чиста измама на 100 линка щракнати дава 00.1 .Ако ненаправиш по малко от 20 долара на месец неги изплащат.
Сметниси сам на колко хиляди линка трябва да щракнеш , докато саита към които си се регистрирал по този начин заради твоита "помощ" на тези 100 линка прави стотици дори хиляди долара.На ден от балами които си мислят че правят бързи пари .
Просто далаверата е такава че този саит в които се регистрираш има договор с фирми които продават различни стоки , които фирми от своя страна плащат на този саит да разпространят линковете с реклама .
И вместо операторите в този саит да се занимават с това , са направили това нещо , за балъци кои си мислят че печелят нещо.

n0x
04-02-2009, 23:57
дам, ще щракаш като луд няма да ти плащат, а на твой гръб ще се печелят много яки суми :)

МОЖЕ ДА СЕ ЧУСТВАШ ПРЕЕБАН :)

ivanstef
04-03-2009, 07:15
дам, ще щракаш като луд няма да ти плащат, а на твой гръб ще се печелят много яки суми :)

МОЖЕ ДА СЕ ЧУСТВАШ ПРЕЕБАН :)

+1 . Имате ли си на идея какви пари се печелят от реклама. Примерно един банер за 100 показвания струва $50. Е сами си направете сметката.

relax4o
04-03-2009, 11:36
искам само кажете имам там познания с макромедиа флаш и пхотошот

Еми по-добре тогава си изкарвай парите с правенен на Уеб Дизайни или Изготвяне на сайтове... Печелят се много повече пари.Какво говориш ти бе..
Автора на темата е на 14г. преди 4г. си е играел със SuperMan, ти сега го пращаш да си вади хляба като прави сайтове.. :razz:
тоя форум ще ме умори !!!!!!!

Боже... ае човек я се светни малко и не се излагай. Какво ще ме убеждаваш, че да работиш за някоя фирма за изготвяне на функционални сайтове не взима много ли? А още по-добре ще вади, ако си работи сам.
Аз от колко годишен мислиш, че се занимавам с Уеб програмиране... от 14 годишен някъде и аз... почнах с основното и сега съм много по-напред. Така, че ако иска наистина по-добър начин да си вади парите(говорим за пред компа) да се засили към някоя от тези области, които ги повтарям постоянно. Тези работи не са за всеки, така че ако не може да схване нищо от тези области по-добре да си намери друга работа или да са бъхти на тея сайтове.... Не можете да ме убедите, че има по-добър начин за вадене на що годе хубави пари.От скоро си във форума, не знаеш за какъв индивид си говорим. Има разлика от 14 годишен и 14 годишен.

Вярно, не знам какво представлява още... Само не можах да те разбера с това "има разлика от 14 годишен и 14 годишен"

relax4o
04-03-2009, 11:46
Хаха, еми то се учи повече с практика, ама ако не е сериозен няма как да стане...

ivanstef
04-03-2009, 15:42
Ако питате мен темата изгуби основното си предназначение. Затворете я.

TheBlackStranger
04-07-2009, 14:35
Ето обещаната информация за Донкито! :D

Това е един малко по-различен сайт за печелене на пари. Основната му разлика е, че освен стандартното кликане предлага и много други начини от които да попълвате сметката си. С риск да стане дълъг пост, ще ги обясня един по един.

1. Кликове

Кликовете са от $0.001 до няколко цента. Няма определен брой кликове на ден. Обновяват се непрекъснато през целия ден, явно щом одобрят някоя реклама веднага я пускат за всички потребители или поне за тези, за които рекламодателят е решил. Аз лично съм попадала и на рекламки по $0.02, но е рядко.

2. Мейли

Почти всекидневно изпращат мейли с линкове, на които се клика и след изтичането на определено време се печели определена сума. Сумата обикновено е $0.0025, но може да бъде и $0.0050 или $0.01. Отново няма определен брой. Има дни, в които нищо не изпращат, има и дни, когато може да изпратят и повече от 5 мейла.

3. Пари от регистрации

Плащат, за да се регистрирате в определени сайтове, като използвате имейла, с който сте се регистрирали в Donkey Mails и след това потвърдите регистрацията си. Плащането варира от 10 цента до няколко долара. Има и ваариянт за автоматична регистация, т.е. без да е нужно да се потвърждава регистрацията.

4. Състезателни кликове

Като се клика на тези линкове има възможност един потребител на случаен принцип да спечели $0.05, освен това което печели от самите кликове. Аз съм печелила тази награда веднъж.

5. Сърфиране

Чрез сърфиране по принцип се печелят крефити, които да използвате за да рекламирате сайтове. На случаен принцип може да спечелите и пари, коите автоматично се добават към акаунта ви. Този вариянт още не съм го разучила много, но от време на време го използвам за реклама.

6. Точки

Има линкове, на които се клика и се печелят точки. Точките не ви носят пари, но може да ги използвате за реклама или да участвате в игри и лотарии. Ако имате достатъчно време бързо се събира минимума за рекламиране, понеже линковете са много.

7. Рецензиране

Плащат, за да правите рецензии на определени сайтове. Плащането е от 1 цент нагоре. С тази опция не съм се занимавала, понеже не ми е оставало време.

8. Paid toolbar

За да печелите по този начин трябва да си свалите и инсталирате един тулбар и чрез него да изпълнявате задачи. Плащането е до $2 за изпълнена задача. Този вариянт също не съм го пробвала.

9. Реферали

Има 5 нива на реферали. Печалбата от това не е голяма, но пак е нещо. Нивата са както следва:
Ниво 1 - 5%
Ниво 2 - 4%
Ниво 3 - 3%
Ниво 4 - 2%
Ниво 5 - 1%
Малко е лоща статистиката на рефералите и на печалбите от тях, понеже не може да се разбере от кой реферал колко е спечеллено.

10. Игри и лотарии

Може да спечелите допълнителни пари и като играете игри или участвате в лотарии.

ПЛАЩАНЕ

Другата разлика на този сайт е, че предлага 4 различни начина на плащане с различни минимуми:

E-gold - минимума е един цент;
Alertpay - минимума е $1.01;
Pay Pal - минимум $1;
Liberty Reserve - минимум $1.

Плащането явно се прави на някакъв определен срок, но не мога да ви кажа точно какъв. Аз заявих първото си плащане на 25 ноемви и го получих на 20 декември. Когато правят плащания сайтът за рекуест на плащанията изчезва и на негово място има съобщение, че в този момент не се правят рекуести, понеже се проверява и изплащат заявените до този момент. Това е за около 5 дни, след което се връща възможността за искане на плащане.

В началото нямах много вяра в този сайт, но след като си получих плащането, си промених мнението.
Така че, ако ви е харесала информацията, която ви предоставих, включете се и вие!

Регистрирайте се тук! (http://www.donkeymails.com/pages/index.php?refid=bob4oo)

tedytyy
06-12-2009, 06:25
^
Донкито е голяма играчка,но поне е сигурно,че плаща.Аз от там 2 пъти теглих по 2 $,но в един даден момент просто ми писна да цъкам по 1000 + линкове на ден за няма и 10 цента.. не си струва.

tedytyy
06-12-2009, 06:29
Само искам да вметна,че от ПТЦ сайтове най-добра печалба се взима при работа в екип,защото и част от рефералната ти заработка се връща обратно при теб.Например има програми,в които съм цъкала и не съм успявала да направя минимума,но все пак от рефералната ми заработка съм получавала 1/4 от сумата или в по-добри случаи 1/2,зависи и от цената на рефералния клик.

TheBlackStranger
06-12-2009, 11:53
Ако мислиш, че с тия линкове ще направиш нещо се лъжеш. Истината е в "Paid Toolbar" и "PaindToSignUp". С второто изкарах долар и половина още в първия ден, в който се регнах, Site Review или там кво беше и то не е лошо. Иначе сериозно пари се изкарват от uploading.com

tedytyy
06-12-2009, 16:38
До някъде е така,но в даден момент Paid To Signup линковете се изчерпват и ако работиш в екип,като мен за печалба,е възможно да се регнеш предварително без реферал,а после да се окаже че сайта се е появил при екипа и така да си прецакаш печалбата.А относно uploadin.com там работата опира до много неща.

TheBlackStranger
06-14-2009, 08:52
Всъщност от значение има само това как ще си пласираш линка.