PDA

View Full Version : автобронзант



LiliS
04-01-2009, 19:32
искам да попитам тези от вас,които са използвали автобронзант. каква марка?доволни ли сте?цена?и... моята кожа е доста светла,за колко време потъмнява и колко време трае този изкуствен тен?благодаря предварително :)

LovelyGirl
04-01-2009, 20:03
Аз лично не ги харесвам.След като се изкъпеш пада тена,стои на петна и си личи,че е намазано. :?
Това е мое мнение!

LiliS
04-01-2009, 20:19
^а ти какъв си ползвала?

Waster
04-01-2009, 20:24
къвто и да ползваш ше станеш на петна, по добре ходи на солариум.

praskovka91
04-01-2009, 20:27
имам едно на Лореал..ама то е само за лице...12 лв. стува и първо.че ти прави много яка кожата и я хидратира..ами и почерняваш..и то доста едстествено и бързо..иначе аз съм използвала на орифлеим..ии не съм доволна..мн петна..и ставаш като портокал..има едно на Гарниер..едно жълто..и съм чувала за него ,че е хубаво..пробваи го ако искаш:)

LiliS
04-01-2009, 20:36
^колко време трае тена? :)

billytalent
04-01-2009, 20:38
В момента имам на Гарниер не обичам да се цапам с такива глупости по принцип,но се налагаше и е доста добро преди да се намажа обаче си ексфолирах кожата,за да не стана на петна

LovelyGirl
04-01-2009, 20:53
Честно да ти кажа,не помня марката,беше преди много време :-o
Но,наистина,защо не идеш на солариум :) Вярно е,че е по-вреден и по-скъп,но според мен е по-добрия вариант :)

LiliS
04-01-2009, 20:57
точно защото е по-вреден,а и ми трябва тен само за бала и то малко.сега покрай тези изпити ,матури и прочие нямам време да ходя на солариум и затова.а за по скъп...не бих казала,тъй като има автобронзанти и от 100лв.въпроса е до времето при мен,най-вече. :)

billytalent
04-01-2009, 21:02
Ако искаш виж тук
http://beautycosmetic.biz/index.php?cPath=87_23_30_68

praskovka91
04-01-2009, 21:51
ее..мацка аз мислих,че за сега ти трябва...за това ти казах за това за лицето...ама няма смисъл..то е повече за зимата..а иначе щом става въпрос..за бал..по добре намери някакво време..и направи няколко сериики за солариума..за да не стане така заради някъв си бронзад да си развалиш бала..щото ги има мн боклуци и дори някои цапат..или ако станеш на петна мн трудно се махат..:)

billytalent я разкажи малко повече за това на гарниер..и кое е точно?:)

billytalent
04-02-2009, 09:47
ее..мацка аз мислих,че за сега ти трябва...за това ти казах за това за лицето...ама няма смисъл..то е повече за зимата..а иначе щом става въпрос..за бал..по добре намери някакво време..и направи няколко сериики за солариума..за да не стане така заради някъв си бронзад да си развалиш бала..щото ги има мн боклуци и дори някои цапат..или ако станеш на петна мн трудно се махат..:)

billytalent я разкажи малко повече за това на гарниер..и кое е точно?:)

http://beautycosmetic.biz/product_info.php?cPath=87_23_30_68&products_id=2430 Това е моето,тена се получава постепенно след 3-4 намазвания най-важно е да си ексфолираш кожата преди това,аз лично след като се ексфолирам се мажа с бебешко олио и след 15-20 минути се мажа с Гарниер