PDA

View Full Version : Не мога да спра да си чопля раничката



Munika123
04-01-2009, 21:45
Незнаех точно къде трябваше да попитам но рещих че тука може би ще е добре.. Ми ще разпочна.. Преди около месец си ударих главата във 1 ръб..разкърви се и стана рана отдясно на главата ама не точно в средата и така..като стана коричка тая рана и аз започнах да я махам..(понеже ме хапи и .. ) още не мога да спра даже и сега ме хапи пЛссс кажете някакво решение... приятелите ми правят забеляжки ...ама кфо гледат се едно.. тя е мн малка раната ама се набива на очи .... мОлЯ ви даите някой съвет .. (не мога да се контрулирам) ... :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :( ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ::: ::: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Moderated by slun4ice
т.1 и т.7 от правилника

praskovka91
04-01-2009, 21:53
мии сложи си лепенка..:)хахах..мн нз..просто спри..:)няма да мине иначе:)

tedytyy
04-01-2009, 21:58
Ами темата не е за "Козметика и диети" ,а по-скоро за "Здравни проблеми и болести".Колкото до раничката,ако ти сама не си кажеш,че няма да я пипаш,няма как иначе да зарастне.И аз имах подобна рана на главата и се белеше в продължение на 2 години,дори и без да я пипам.Ще зарастне по-бързо ако я мажеш с йод или по-предпочитано със шведска горчивка,която ако не си я чувала ще намериш в аптеките.Тя е полезна за много неща и може да се използва не само в такива случаи,така че ще прежалиш около 10 лева и ще си вземеш. ( искам да отбележа,че за 10 лева количеството е повече от задоволително) Надявам се да съм била полезна.

balon4eee
04-02-2009, 13:00
набии си главата по яко в тоя ръб !

hisy
05-04-2009, 10:47
спри..спри... иначе раната ще стане още по-зле..

IlOfFME
05-04-2009, 15:30
Nikoi ne moje da ti pomogne, ako ti sama ne se spre6 :-D