PDA

View Full Version : Спахме заедно а той вече не ми говори



TheLastAngel
04-02-2009, 02:21
Преди няколко дни бяхме на хижа с класа ми . Там се зарибявахме с едно момче от моя клас . Ние попринцип с него не се разбираме много добре ,но тогава видях друга страна на характера му. Вместо да се караме ние спахме заедно. Хубаво беше ,но това момче сега дори не ми говори, а това е много по-лошо. Какво да правя ? Онзи от хижата ме кефи много ... Постоянно се питам дали нещо в мене го е шегнало или сам му писнала ... Питам вас защото така стоят нещатата , че немога да го споделя с приятели. Това трябва да е тайна :(

Само не ми казвайте , че трабва да го извикам на страни и да поговоря с него щото никога не се е получавало и неискам пак да сгреша. :oops: :booooomb:


Moderated by slun4ice
т.7

XiPiXoPiGiRL
04-02-2009, 04:56
Първи въпрос: На колко си?
Втори въпрос: Защо не го поканиш на кино с приятели? Сядаш до него в тъмната зала и шепнешком го молиш после да остане, за да поговорите... Така, хем ще си го преразположила след хубавия филм, хем ще получиш това, от което имаш нужда, а то е разговор с него... И ако искаш долу горе си подготви репликите... Мисли си какво би ти казал той, какво би му отвърнала, но не да назубриш думите си просто се подготви предварително за всякакъв изход от ситуацията...

miss_asi
04-02-2009, 05:49
Мисля,че XiPiXoPiGiRL каза един от малкото варианти,които биха помогнали във случая.Ако ти откаже,има и друг вариант.Изчакваш го след училище и го следиш,в момента,в който остане сам-ти си на ход. :)

dimitar_ak
04-02-2009, 05:59
А защо не приемаш и варианта "за една вечер".

vesito13
04-02-2009, 07:25
Търсил си е с коя да преспи на хижата , ти и му се видяла лесна и го е направил с теб . Това е :!: Няма какво да се чудиш повече :?

ThisIsMe
04-02-2009, 07:37
Търсил си е с коя да преспи на хижата , ти и му се видяла лесна и го е направил с теб . Това е :!: Няма какво да се чудиш повече :?

хич недей си прави труда да го търсиш и да се унижаваш още повече

AtlantidaLove
04-02-2009, 07:43
Търсил си е с коя да преспи на хижата , ти и му се видяла лесна и го е направил с теб . Това е :!: Няма какво да се чудиш повече :?

хич недей си прави труда да го търсиш и да се унижаваш още повече

justbebsi
04-02-2009, 07:44
Търсил си е с коя да преспи на хижата , ти и му се видяла лесна и го е направил с теб . Това е :!: Няма какво да се чудиш повече :?
Приеми го и не се занимавай повече с него :!:

dimitar_ak
04-02-2009, 07:44
Да добавя още нещо. Винаги съм си мислел, че след такава нощ мъжът е този който трябва да се обади. Ако не го направи значи наистина е било за 1 път.

cinderella_gugutka
04-02-2009, 07:49
помисли добре-има ли някакъв вариант да си го обидила или засегнала по някакъв на4ин за да не ти говори.ако с нищо не си го обидила или засегнала озна4ава само едно-не му се занимава с теб а тогава си е било само за ве4ерта

Kostadin_682
04-02-2009, 08:11
Да добавя още нещо. Винаги съм си мислел, че след такава нощ мъжът е този който трябва да се обади. Ако не го направи значи наистина е било за 1 път.
Съгласен, може би е било за 1 вечер.. :?

anSsito
04-02-2009, 08:18
По - добре приеми случилото се.. и свикни с идеята, че е било само за вечерта..

elsy
04-02-2009, 08:48
Изглежда му е било за секса...

ivcheto0o
04-02-2009, 08:59
По - добре приеми случилото се.. и свикни с идеята, че е било само за вечерта..

aa na kolko si godini :?: :?:

sladkalady
04-02-2009, 09:06
Да,наистина е искал само да преспи с теб
а ти може би се чувстваш използвана... :( :( :(
и даже мн го харесваш,но се откажи да предприемаш каквото и да е било с такъв тип момчета

myNameIsImmortal
04-02-2009, 09:08
Авторката:
Оточни се какво имаш в предвид "Спахме заедно"
- дали просто сте били в едно легло заедно
- или е имало секс

:?:

burberrysummer
04-02-2009, 11:33
:? Май е по добре да не се унижаваш и да тичаш по него,той ако иска ще си намери начин да говори с теб.

gLypChenCee
04-02-2009, 11:35
Еми ти кво очакваш? Постигнал е може би целта си и вече за кво си му? За украса? :)

Neftochimic
04-02-2009, 12:26
изчукана и заебана, ебахти кефа :grin:

TheLastAngel
04-02-2009, 12:29
На 18 сам . :)
Това със секаса за една вечер беше първото нещо което ми доиде на ум ,някъкси неисках да го приема , но май наистина е така ... Мерси много ,че ми го казахте имах нужда да го разбера от друг ! :-)

ImmortalForever
04-02-2009, 13:37
1. На 18 си и постъпваш по този глуповат начин?
2. Има няколко варианта: не си го изчукала както трябва и избягва да ти каже, че не ставаш или...
3.Пича просто е търсил къде да си го начибучка :)
(Избери си) :)

Iv4eTy
04-02-2009, 13:39
Мен ако питаш минала си се, човека е търсил мимолетен флирт - видял е възможност в теб... Просто някой път дръпни го настрана, поговорете и се изяснете.

iiirish
04-02-2009, 13:41
И кое толкова те засяга? Че е спал с теб или че не ти говори?
Ти едва сега навлизаш в живота и сама ще разбереш, че такива "случки" има много. Тогава няма да виждаш нищо ненормално във факта да преспиш с някой и на другия ден и двамата да се правите, че нищо не е станало.
Кофти е ако ти имаш чувства, но иначе да не ти пука :oops:

svejiq
04-02-2009, 13:56
hora razberete edno,razkrasitelqt mu e bil v poveche i na sutrinta kato se e subudil realnossta go e odarila kato grum ot qsno nebe...

TheLastAngel
04-02-2009, 14:16
hora razberete edno,razkrasitelqt mu e bil v poveche i na sutrinta kato se e subudil realnossta go e odarila kato grum ot qsno nebe...
Свеж какво искаш да кажеш? Че ме е мислил за хубава като е пил и като се е събудил се е стреснал от външността ми?

Gary
04-02-2009, 14:22
Свеж какво искаш да кажеш? Че ме е мислил за хубава като е пил и като се е събудил се е стреснал от външността ми?
Ей, ако е пил преди случката, после може да се е стреснал. Може би е добре да говориш с него, макар че шансът да не е приятен този разговор е голям. Пък и да е бил "секс за една вечер" не е лошо, важно е на теб да ти е било хубаво. Не задълбавай с мислене, излишно е.

TheLastAngel
04-02-2009, 14:35
Свеж какво искаш да кажеш? Че ме е мислил за хубава като е пил и като се е събудил се е стреснал от външността ми?
Ей, ако е пил преди случката, после може да се е стреснал. Може би е добре да говориш с него, макар че шансът да не е приятен този разговор е голям. Пък и да е бил "секс за една вечер" не е лошо, важно е на теб да ти е било хубаво. Не задълбавай с мислене, излишно е.

Gary точно там е разботата .. не е беше пиян .... Немога просто да отида при него и да му кажа " Искам да си поговорим" аз немога дори да си го помисля а как ще го направя ... Работата е там че несам спряла да мисля за това ... Не искам връзка с него ,а това да продължи а не да се подминаваме и да се правим че нищо не се е лучило ... Пък и да не продължи поне да ми говори .... :\

Gary
04-02-2009, 14:39
Gary точно там е разботата .. не е беше пиян .... Немога просто да отида при него и да му кажа " Искам да си поговорим" аз немога дори да си го помисля а как ще го направя ... Работата е там че несам спряла да мисля за това ... Не искам връзка с него ,а това да продължи а не да се подминаваме и да се правим че нищо не се е лучило ... Пък и да не продължи поне да ми говори .... :\
Кое да продължи искаш? Ако е сексът - стига да му е харесало и на него няма да откаже (много е малък шансът да не иска и той). Но след като сте били заедно и трезви - няма как нещата да продължат по същия начин. Пък може и той да се чувства като теб...

TheLastAngel
04-02-2009, 15:02
Дано си права с това ,че и той може да се чувства като мен ... Макар ,че е малко вероятно това да е така ...
Мерси ,че ми вдъхваш надежда все пак 8-)

babyliss0
04-02-2009, 15:08
все повече се срещат такива момчета за съжаление... Щом не можеш да говориш с него въпреки ,че сте от един клас то едвали има друго решение :-o :-o :-o :-o

slun4ice_90
04-02-2009, 16:42
Изглежда му е било за секса... Точно и аз това мисля.Авторке,не е трябвало да му се даваш толкова бързо в ръчичките...Паднала си му в клопката. :-o

pifiella
04-02-2009, 16:49
Гадно е щом сте от един клас мацка,ама е трябвало да помислиш малко преди да му се метнеш на врата,е ако не си била пияна разбира се! :o
Искал е да спи с тебе......

moneycomeme
04-02-2009, 17:41
Кво те ебе мацка....влизай си в часовете със самочувствие и не му обръщай внимание,но не се унижавай.....заеби го,да не ти пука,ако ти е било хубаво в онази нощ-нищо не си изгубила,дори не е необходимо да го приемеш,просто забрави и си живей живота ;]]]] :-P

TheLastAngel
04-02-2009, 18:51
moneycomeme ще те послушам . Наистина не си струва и нищо не губя ... Той ако има нещо да ми кава ще ми го каже :P

Мерси за мненията ви :-)

devilsown
04-02-2009, 19:21
Търсил си е с коя да преспи на хижата , ти и му се видяла лесна и го е направил с теб . Това е :!: Няма какво да се чудиш повече :?

хич недей си прави труда да го търсиш и да се унижаваш още повече
+1

Mastta
04-02-2009, 21:11
или съжелява или те е използвал !!

ThereIsNoWayOut
04-02-2009, 21:23
Замисли се какъв е като човек , щом сте от един клас значи го познаваш от поне 3-4 години . Помисли какъв характер , подхода му към жените и т.н. Ако е някой бройкаджия , първо че е било най-глупавата постъка от твоя страна да му се дадеш толкова лесно и второ , 100% му е било за едното е**не и най-вероятно го е споделил с 2/3 от познатите ти..Ако е по .... свестен , може би и той се чувства като теб и му е неудобно ..

TheLastAngel
04-02-2009, 21:31
Замисли се какъв е като човек , щом сте от един клас значи го познаваш от поне 3-4 години . Помисли какъв характер , подхода му към жените и т.н. Ако е някой бройкаджия , първо че е било най-глупавата постъка от твоя страна да му се дадеш толкова лесно и второ , 100% му е било за едното е**не и най-вероятно го е споделил с 2/3 от познатите ти..Ако е по .... свестен , може би и той се чувства като теб и му е неудобно ..
Ми до колкото го познавам може да се държи на моменти ужасно ама съм забелязала 4е има добро сърце .... То наистина ще му е било за едното е*ане ама дали само му е кофти или има нещо друго ... Иска ми се да разбера но незнам как ... Да се надяваме че не го е споделил с никой :D :\

mitkom89
04-02-2009, 21:47
Може да се разочароваш, но не трябва да имаш големи надежди да стане нещо... Много пъти ти казаха причината

Presley
04-02-2009, 22:24
moneycomeme ще те послушам . Наистина не си струва и нищо не губя ... Той ако има нещо да ми кава ще ми го каже :P

Мерси за мненията ви :-)
Ако и той така раэсъждава?
Като имаш да каэваш нещо - каэвай го.
Че после ще има сълэи и сополи.

Jumbie483
04-02-2009, 22:38
То ясно, че му е било само за една нощ
Остави го, ако искаш да му кажеш нещо - направи го
Покажи му, че не те засяга..
Ако сте пили, даже му кажи че не помниш и да сте си говорили и точка по въпроса :-o

TheLastAngel
04-02-2009, 22:41
moneycomeme ще те послушам . Наистина не си струва и нищо не губя ... Той ако има нещо да ми кава ще ми го каже :P

Мерси за мненията ви :-)
Ако и той така раэсъждава?
Като имаш да каэваш нещо - каэвай го.
Че после ще има сълэи и сополи.

И като ме отреже ще стае голяма какафония! По-добре да си мълча пък нека съжалявам после ... Подсказах му лекичко, че за мен беше нещо онази нощ пък дано се сети :-D

Presley
04-02-2009, 22:52
moneycomeme ще те послушам . Наистина не си струва и нищо не губя ... Той ако има нещо да ми кава ще ми го каже :P

Мерси за мненията ви :-)
Ако и той така раэсъждава?
Като имаш да каэваш нещо - каэвай го.
Че после ще има сълэи и сополи.

И като ме отреже ще стае голяма какафония! По-добре да си мълча пък нека съжалявам после ... Подсказах му лекичко, че за мен беше нещо онази нощ пък дано се сети :-D
И кво кат те отреже?
Недей се приучава да си мълчиш,че току виж се научиш и ти стане навик.

TheLastAngel
04-02-2009, 23:09
И кво кат те отреже?
Недей се приучава да си мълчиш,че току виж се научиш и ти стане навик.

Доста пъти сам казвала какво мисля и едно 90% са ме отрязвали .. Неискам той да е поредния ... А е много вероятно да се лучи . Ужасно е и неискам да се чувствам пак така ... Няма ли друг начин? Чрез някакъв намек например ? Там е работата че незнам как да го направя :\

LitTleJ
04-02-2009, 23:15
Било е за една нощ.При положение че преди тва сте се карали и след като е преспал с теб, не те е потърсил значи е било само за секса.

witchblade
04-02-2009, 23:26
Значи, спали сте...е и ???!!!? лошо няма, човещинка! Има няколко вариянта според мене.
1. Било е само колкото да се отбележе, че е е**л на въпросната хижа
2. Човека не е сигурен в тебе и най-вече в себе си
3. Може да си има прятелка и ти да си била за тогава(нормално е пийнал си е човека дое**ло му се е)
4. Не знае какво иска
5. Може да чака 1-та крачка ти да я направиш
6. Не му се занимава

Моят съвет е следния:ТИ най-добре трябва да знаеш как да постъпиш.Познаваш го добре, всеки ден сте заедно по 8 часа, та и повече. Прецени сама искаш ли да говориш с това момче за онази вечер или искаш нещата да си останат така.Ние тука може да си пишеме и до утре какво да кажеш, как да направиш крачка и такива ми ти работи, НО ТИ трябва сама да решиш какво да правиш. Изясни се и ти какво искаш.

LudoMlado
04-03-2009, 05:39
Без да пукам сапунени балончета искам да отбележа че ще срешнеш много такива мъже като него в бъдещето, просто се пази :D

BaiToq
04-03-2009, 05:54
Кофти е да разбереш,
че си лесна,а?

MartyParty
04-03-2009, 06:09
Какво да ти кажа...спиш с момче,което не познаваш и очакваш,че на другия ден той ще изгаря от любов.
Може да не се чувства по същия начин като теб,може дори да не помни коя си.Щом не разговаряте за онази вечер,не е ли твъърде очевидно,че за него не е било нещо повече от секс?За някои хора това е просто акт,а не съвършено духовно преживяване.
В прав текст:Преживей го и гледай възмоно най-малко хора да разберат колко лесно си се дала.

svejiq
04-03-2009, 10:37
shtom kakto ti tvurdish, che mladejut e bil trezven vsichko drugo se narejda, shtom si mu nameknala che za teb onazi vecher e oznachavala neshto,a nasheto momche se pravi na priqtno razseqn, spored men sega se misli za mngo velik i za super golqma rabota che te e prelustil -spored men toi e nishto poveche ot stoikajiq i pozior, i nishto mujko ne vijdam v nego shtom pri cqloto si suznanie toi ne e otdelli dori 1 minutka da si pogovori s teb za sluchiloto se... zanchi ne stava i nai dobre ne go misli...ignorirai go nacqlo, pravi se na daskalo che toi vuobshte ne sushtesvuva i zabravi kakto za nego taka i za sluchkata, sloji go v grafata"persona non grata", ako osuznae greshakta si sled vreme toi samiq trqbva da idva da ti se moli , ,momchetata svobodni ima pod put i nad put...jivotut produljava :)

VerryBerry
04-03-2009, 12:41
откъде си сигурна,че като му кажеш ще те отреже?Казвай каквото ти тежи пък ако не стане-гледай си живота,няма за една нощ да си скапваш самочувствието!Успех

bybit0o0
04-08-2009, 22:49
За съжаления явно е било само за 1 вечер..Просто пълно игноре като го видиш и ще спече :P

dimitko92
04-09-2009, 03:10
mi as sum taka seki put plashtam po 100 leva i sled tova ne mi govorqt :X ! V toq forum samo prostotii bahti decata prosti

stratega
04-09-2009, 04:00
Ако много ти се говори може да си лафиш с мен.


по въпроса мн е избързал пича. според мен кът трошна 1ж не си струва. Трябва поне да са 2ж, че да има спомен. не след 10 дена кът я видя и да вика "Помниш ли ме?"

mechtaq_za_teb
04-09-2009, 04:35
Не се унижавай да го търсиш ти, или ти да искаш да говориш с него. Просто за една вечер... :(

BlueDream16
04-09-2009, 09:25
Не се унижавай да го търсиш ти, или ти да искаш да говориш с него. Просто за една вечер... :( именно 8)

YaNcHeToOo
04-09-2009, 09:27
На 18 си, що не помисли преди т'ва? :?

DevilWish
04-09-2009, 09:30
Търсил си е с коя да преспи на хижата , ти и му се видяла лесна и го е направил с теб . Това е :!: Няма какво да се чудиш повече :?
napylno sym syglasna s teb.tova ti e bila mnogo golqma gre6ka.

nebrejnata
04-09-2009, 15:40
приеми нещата така тои те е използвал но и ти също :P но не покзваи никакви чувства защото може да си каже че изпитваш чувства с всеки който преспиш затова по добре се прави че нищо не е станало :-o

selens
04-09-2009, 15:47
Приеми че той е бил просто забавление и не се занимавай повече,няма смисъл според мен :)

HipHopBlond
04-09-2009, 15:48
Да добавя още нещо. Винаги съм си мислел, че след такава нощ мъжът е този който трябва да се обади. Ако не го направи значи наистина е било за 1 път.
Съгласен, може би е било за 1 вечер.. :?

МОЖЕБИ, но не познавате човека за да го твърдите твърдо както направиха повечето...

Сори, че се отклонявам от темата, но наистина ми е любопитно: Костадине, какво правиш в сайт за пубери, КАТО СИ НА 30 :shock:

Take_That
04-09-2009, 18:12
Търсил си е с коя да преспи на хижата , ти и му се видяла лесна и го е направил с теб . Това е :!: Няма какво да се чудиш повече :?

хич недей си прави труда да го търсиш и да се унижаваш още повече

+2

yahhooo
04-09-2009, 18:18
За бройката скъпа, за бройката.

naia
04-09-2009, 18:46
мацката за една вечер.....нищо не можеш да направиш