PDA

View Full Version : Изпит по англ.ез?!



baby_v_
04-02-2009, 07:19
Въпроса ми е нали сега през края на годината някой осмокласници държът изпити по англ.ез и може ли например ако на края на год имам 5 а на изпита 2 да остана на поправка

elsy
04-02-2009, 08:36
Не, ако на изпита изкараш 2-ка това ти се води като текуща оценка в дневника и не е от голямо значение, така че спокойно - няма да повтаряш 8-)

baby_v_
04-02-2009, 08:54
Не, ако на изпита изкараш 2-ка това ти се води като текуща оценка в дневника и не е от голямо значение, така че спокойно - няма да повтаряш 8-)
:smt101 ох благодаря ти успокой ме много :)

elsy
04-02-2009, 09:27
Не, ако на изпита изкараш 2-ка това ти се води като текуща оценка в дневника и не е от голямо значение, така че спокойно - няма да повтаряш 8-)
:smt101 ох благодаря ти успокой ме много :)
:)

LiLGrizzly
04-02-2009, 10:33
Въпроса ми е нали сега през края на годината някой осмокласници държът изпити по англ.ез и може ли например ако на края на год имам 5 а на изпита 2 да остана на поправка
Няма споко то този изпит е така де каже да оценят вашия учител на какво ви е научил ! Дори някой учители не пишат оценките от теста ! :)

Bianca
04-02-2009, 10:57
Май говориш за външно оценяване. Сега няма такива работи с повтаряне на годината.
Но преди няколко години е било различно. Изкараш ли две – връщат те в старото ти училище.
Добре, че са го отменили. 8-)

afterforever
04-02-2009, 10:58
На мен пък ми е интересно как през годината имаш 5, а на изпита ще имаш 2... : ?

Bianca
04-02-2009, 11:12
На мен пък ми е интересно как през годината имаш 5, а на изпита ще имаш 2... : ?
Еми, не знам, обаче на изпита има слушане с разбиране, после ще трябва да резюмираш това, което си чул. А на мен граматиката ми върви много повече. Не очаквам да имам чиста двойка, но не мога и да бъда сигурна, че ще се справя подобаващо. :) Защото не съм свикнала много-много на английския говор. Също така помня някои неща като маймунките. :D За другите вече не знам. :)
Абе, дано се представя добре. И на baby_v_ ѝ пожелавам късмет. :P

afterforever
04-02-2009, 11:23
Е, са, не сте свикнали, пускайте си филмчета на АНГЛИЙСКИ (сиреч не американски филми, ако учите ангилйски де) и-и-и-и нямакив такива неща. Не сте първите, които ще го правите, така че ще се справите, успех!

Bianca
04-02-2009, 12:01
Е, са, не сте свикнали, пускайте си филмчета на АНГЛИЙСКИ (сиреч не американски филми, ако учите ангилйски де) и-и-и-и нямакив такива неща. Не сте първите, които ще го правите, така че ще се справите, успех!
Еми, аз като малка не съм гледала Cartoon Network и Jetix, не съм свикнала. Наскоро се пробвах да гледам някакви анимацийки на английски, но след втория ден се отказах, омръзва супер-дупер много. :?