PDA

View Full Version : Забраняват алкохола O.O



XceSS
04-02-2009, 10:16
Продажбата на алкохол на малолетни и непълнолетни не само да бъде забранена, но и да се въведе възрастова граница. Концентрати, вино и дори бира да се продава само на хора над 21-годишна възраст.

Това предвижда промяна в Закона за общественото здраве, инициирана от здравния министър Евгений Желев.

Друга промяна предвижда продажбата и консумацията на алкохол да бъде само след 22 часа.

Желев предлага още спиртните напитки да се продават само в специализираните магазини, а от рафтовете на супермаркетите и бакалиите за хранителни стоки да изчезнат дори кутиите с бира.

http://www.dnes.bg/article.php?id=68728

Да ви еба путката майчина да еба !
Ако го приемат тоя закон отивам в чужбина !

Bianca
04-02-2009, 10:19
^ Все едно в чужбина ги няма тея закони... С едната разлика, че там се спазват. ;)

Briseis
04-02-2009, 10:23
Алкохолът /особено ракията и виното/ е част от битовата традиция на българите. Закърмени сме с него. То и сега е забранена продажбата му на лица по 18 години, но практиката показва друго. Пък и дори на семейна вечеринка на малките им наливат поне по пръст алкохол.
Така че това са бели кахъри 8-)

LovelyGirl
04-02-2009, 10:25
^^ Не навсякъде.Аз съм купувала алкохол в чужбина(от различни магазини)и не са ми правили проблеми,а нямам години.

EroSennin
04-02-2009, 10:29
Вчера за мача много се ядосах не стига че за него вдигнаха цените ами и по 1 време спряха да продават бира и трябваше да пообиколим извън района на стадиона :С

LiLGrizzly
04-02-2009, 10:51
Да е това е невъзможно !

zloto
04-02-2009, 10:59
Съгласна съм да се въведат малко по-строги закони, ако всичко друго е наред. Ако не живеем в бунище, ако не се возим в раздрънкан градски транспорт, ако образованието е на ниво и всичко останало да е като в европейските страни. Но да лишават българите от едно от малкото им удоволствия е абсурд. Пък и в чужбина има подобни закони, там се спазват, както и всички останали закони. Например във Финландия алкохола е безумно скъп, затова в петък вечер финландците потеглят към Русия, за да се напият като свине. В Германия пък няма да ти продадат дори шоколадови бонбони с ликьор, ако си непълнолетен (реален случай).
Не вярвам да въведат такива закони, защото освен обикновените граждани ще се разбунтуват и производителите, щом приходите им спаднат наполовина :?

Bianca
04-02-2009, 11:21
^ Все едно в чужбина ги няма тея закони... С едната разлика, че там се спазват. ;)

къде ги има тия закони бе? я се стегни...

никъде го нема тва,освен в Щатите и в Германия (две тотално репресирани нации от управляващите ги,където хората живеят като роботи едва ли не)...



истината е една - искат да ни направят ПОЛИЦЕЙСКА държава... полицаи навсякъде,камери навсякъде,никакви права за хората,терор и затвори за всеки осмелил се да се противопостави...

романа на Джордж Оруел,писан преди толкова много години все повече и повече се превръща в реалност,а почти всички са слепи да видят реалността :)
Точно тези две държави имах предвид най-вече. Но бях останала с впечатлението, че и в някои други страни е така.
Иначе, на мен не ми се вярва тези закони да проработят.

cherrypezz
04-02-2009, 11:31
Аз съм пила бира в Унгария 8-) (и нищо не са ми казвали)

Bianca
04-02-2009, 11:55
света не се изчерпва с "Америката",както си мислите в провинцията...

има къде-къде по-хубави и добре устроени държави...
Това "в провинцията" беше ли необходимо да го пишеш?

kristo
04-02-2009, 12:20
света не се изчерпва с "Америката",както си мислите в провинцията...

има къде-къде по-хубави и добре устроени държави...
напротив, света се изчерпва по вина на Америка.

acdcfenka
04-02-2009, 12:20
Бирата не е алкохол. Да вземат да забранят натуралните сокове, че не се знае какво има в тях. :?
А и закона за пълнолетие на 21 години още не е приет.
Между другото съм съгласна със закона, защото дИцата вече са яко пропаднали. Ама не съм съгласна, че бирата е алкохол. :shock:

acdcfenka
04-02-2009, 12:21
^ Все едно в чужбина ги няма тея закони... С едната разлика, че там се спазват. ;)

къде ги има тия закони бе? я се стегни...

никъде го нема тва,освен в Щатите и в Германия (две тотално репресирани нации от управляващите ги,където хората живеят като роботи едва ли не)...



истината е една - искат да ни направят ПОЛИЦЕЙСКА държава... полицаи навсякъде,камери навсякъде,никакви права за хората,терор и затвори за всеки осмелил се да се противопостави...

романа на Джордж Оруел,писан преди толкова много години все повече и повече се превръща в реалност,а почти всички са слепи да видят реалността :)


Параноята не прощава. 8-)

Bianca
04-02-2009, 12:32
да. от голямо значение е.
Да, де, ясно ми е, че искаш да изтъкнеш факта, че живееш в Столицата, ама невинаги има голяма разлика между софиянци и провинциалисти. Не визирам, не си мисли, че имам някого предвид.
Ама мразя споровете от типа "столица – провинция". :-o Мисля, че са болезнено безсмислени.

Bianca
04-02-2009, 12:37
колко хубаво беше,когато те нямаше 8-)
Нали? 8-) 8-) 8-)

kristo
04-02-2009, 12:39
да. от голямо значение е.
Да, де, ясно ми е, че искаш да изтъкнеш факта, че живееш в Столицата, ама невинаги има голяма разлика между софиянци и провинциалисти. Не визирам, не си мисли, че имам някого предвид.
Ама мразя споровете от типа "столица – провинция". :-o Мисля, че са болезнено безсмислени.
На същото мнение съм- това е като делението в миналото на седесари и бесепари- изкуствени деления на българската нация заради някакви глупави предразсъдъци. Достатъчно сме разделени от политика, така че още едно подобно деление би било максимално вредно. Всички ме българи и това трябва да се гледа, а не че някой бил софианец, друг старозагорец :)

b0Nb0n
04-02-2009, 12:39
nqma kak da stane taq maniq

thegmin
04-02-2009, 12:41
Дори да направят на 21 да си пълнолетен ми е все едно, само се моля на бог да напраят на 16 да се взима книжка за кола. :oops:

acdcfenka
04-02-2009, 12:42
Дори да направят на 21 да си пълнолетен ми е все едно, само се моля на бог да напраят на 16 да се взима книжка за кола. :oops:

Ама че нахално. 8-)

b0Nb0n
04-02-2009, 12:43
to po dobre da napraqt da se zima knijka po kysno e bate

b0Nb0n
04-02-2009, 12:57
6te ima bunt na alkoholicite i 6te zavzemat dyrjavata

5StaR
04-02-2009, 13:02
Аааа стига, аз станах на 18 а ся ше ми вдигат границата на 21 .. не мерси 8-)

ParadOx
04-02-2009, 13:49
Аааа стига, аз станах на 18 а ся ше ми вдигат границата на 21 .. не мерси 8-)

:razz:

Pliok0019
04-02-2009, 13:51
^ Все едно в чужбина ги няма тея закони... С едната разлика, че там се спазват. ;)
В Автрия например, е позволена продажбата на алкохол на лица над 16.

Loshotia
04-02-2009, 16:56
Стига беее, кви са тея глупости? Силно се надявах дата на темата да е от 1 април! Страшно много ще загубят заведенията, както клиенти, така и приходи.

Swinkenhoffer
04-02-2009, 17:24
Голямо важно, почти не пия. :D

SiegHeil
04-02-2009, 17:34
Всичко могат да ни вземат, ама пиенето никога няма да успеят ;)
излишно се мъчат..

carinaNebula
04-02-2009, 19:19
Бирата не е алкохол. Да вземат да забранят натуралните сокове, че не се знае какво има в тях. :?
А и закона за пълнолетие на 21 години още не е приет.
Между другото съм съгласна със закона, защото дИцата вече са яко пропаднали. Ама не съм съгласна, че бирата е алкохол. :shock:
ам какво е натурално сокче?
нема мозък ей,нема в главите.

е да праат квот си искат,все ми е едно. 8-) :booooomb:

Swinkenhoffer
04-02-2009, 19:37
^ Дам... и в Борисовата беше пълно с народ, който пие бира.
Пък на Графа видях една мацка, която си беше опаковала шишето в лист хартия, и озъртайки се си посръбваше. :D

Jumbie483
04-02-2009, 19:49
к'ва е тая глупост бе ? :-x
това за бирата е направо излагация..
лятото на морето с пържените картофки и цацата, ние какво ще пием :lol:

guinessgirl
04-02-2009, 19:57
за твърдия алкохол добре,против нямам,но за бирата...пф

Pliok0019
04-02-2009, 20:04
^ Все едно в чужбина ги няма тея закони... С едната разлика, че там се спазват. ;)

къде ги има тия закони бе? я се стегни...

никъде го нема тва,освен в Щатите и в Германия (две тотално репресирани нации от управляващите ги,където хората живеят като роботи едва ли не)...



истината е една - искат да ни направят ПОЛИЦЕЙСКА държава... полицаи навсякъде,камери навсякъде,никакви права за хората,терор и затвори за всеки осмелил се да се противопостави...

романа на Джордж Оруел,писан преди толкова много години все повече и повече се превръща в реалност,а почти всички са слепи да видят реалността :)
Прав си.

Американците са ненормално тъпи и за тях трябва да има ограничение 30+ вероятно...

Swinkenhoffer
04-02-2009, 20:06
Да си увиваш бирата с вестници, като най-долен пияндурник, е някак... де да знам. :D

5StaR
04-02-2009, 20:19
днес стресирах няколко пиячи на бира като им казах, че ще ги глоба (бях с костюм) :razz: :razz: :razz:

цицко пулицай

babity
04-02-2009, 20:30
Пхах! Аз може да се напивам 3 пъти годишно, ама винаги е с повод. Никой нЕма да ми го вземе т'ва удоволствие.

п.п. Обаче онзи ден се почувствах страшно разюздана след като очудено погледнах пича, който ми поиска лична карта когато си купувах цигари...

EroSennin
04-02-2009, 20:39
Да де,ама за това трябва подготовка,подготовка и експлозиви...

Предлагам най-голямата тоалетна на балканите (НС) :)

mitkom89
04-02-2009, 22:02
хахаха... столичани... дядо ти все едно не е бил кравар на село... сравняваш Българя с другите държави, но няма нищо общо... самосъзнанието на африканците е в пъти по-голямо от нашето...
както се пее в една песен "Във всеки един млад изруд буйства... Живота е бюро, от коя страна искаш да си ти?"

XceSS
04-02-2009, 22:18
"Във всеки един млад изруд буйства... Живота е бюро, от коя страна искаш да си ти?"

Класика си е тая песен :)

mitkom89
04-02-2009, 22:32
Всички негови песни са класика, в повечето от тях има адски много смисъл, но много малко хора го чуват и разбират... Но не смятам, че е редно да изкарвате целия народ алкохолици... има много хора, които са против алкохола... които са за пълноценния живот... а най-жалкото е, че все по-модерно е да се напиваш като гъз, да пушиш и да правиш глупости... Просто има хора които не мислят за бъдещето си, зациклят в сегашното положени и тъпчат на това сегашно положение до 30 годишна възраст... Пак ще използвам един цитат от същата песен "... кретените в държавата са в изобилие..."

FockidyFockFock
04-02-2009, 22:46
xXx, бе, наркомани! :booooomb:

BladeDancer
04-02-2009, 22:47
аз не мога да разбера.... дрога се продава вече навсякъде и почти легално... полицаите много добре знаят къде се продава... но никой не прави нищо (защо ли?)... некви мутри и връзкари си карат бмв-та и мерцедеси със 100 на отсечка,където ограничението е 50 и пак няма проблем...


обаче не може да пиеш бира в парка,дори ако си пълнолетен,забранено е и ще те глобят... а тъпия овчи народ даже се радва - "браво,ето това е хубав закон. пиенето е неморално и вредно"... а в същото време върти гюбеци на гадната чалга,пие ракия вкъщи на масата и си мечтае да е като тия с мерцедесите...


АБСУРДИСТАН.

Той не само мечтае той е ония с мерцедеса !!!
ПРОТИВ ТОЯ ЗАКОН ВЪПРЕКИ ЧЕ НЕ ПИЯ!

XceSS
04-02-2009, 22:51
Всички негови песни са класика, в повечето от тях има адски много смисъл, но много малко хора го чуват и разбират... Но не смятам, че е редно да изкарвате целия народ алкохолици... има много хора, които са против алкохола... които са за пълноценния живот... а най-жалкото е, че все по-модерно е да се напиваш като "задни части", да пушиш и да правиш глупости... Просто има хора които не мислят за бъдещето си, зациклят в сегашното положени и тъпчат на това сегашно положение до 30 годишна възраст... Пак ще използвам един цитат от същата песен "... кретените в държавата са в изобилие..."


Едно време, като бях на 13-14 пак беше модерно, да пиеш и да пушиш.Така че това скоро няма да отживее, жалкото е че хората подражаващи на тая "мода" стават все повече.
И все пак
КУР ЗА ПАРЛАМЕНТА !

ха наздраве :)
My Winamp is playing: 53.Duo Iujen Poluh - ah,jeni

guinessgirl
04-03-2009, 07:28
Всички негови песни са класика, в повечето от тях има адски много смисъл, но много малко хора го чуват и разбират... Но не смятам, че е редно да изкарвате целия народ алкохолици... има много хора, които са против алкохола... които са за пълноценния живот... а най-жалкото е, че все по-модерно е да се напиваш като "задни части", да пушиш и да правиш глупости... Просто има хора които не мислят за бъдещето си, зациклят в сегашното положени и тъпчат на това сегашно положение до 30 годишна възраст... Пак ще използвам един цитат от същата песен "... кретените в държавата са в изобилие..."

айде моля ти се,аман от заблудени душици.
все едно като пиеш,пушиш и обичаш да се забавляваш,това пречи на реализацията ти в бъдеще.

mitkom89
04-03-2009, 18:06
май май май май никой не е чувал за алтернативни ползи... а пък аз мога да ви кажа, че България поддържа такива като вас... вярващи в теории за конспирации и филмирани глупаци... на които виновни са им винаги другите... А за София, не ми харесва, че е сборен пункт на идиотизма в България и че насажда прекалено много омраза в хората... А и също така, защото столичани се имате за голямата работа... като всъщност не сте нищо повече / а дори в голяма степен сте по-назад от т.нар. провинциалисти... / И не се кефя толкова много на родния си край... тук също е пълно с отрепки и олигофрени... Просто не виждате картинката България от всичките страни... добре нека да ви е кеф да си поркате бирата някъде, но е някак си прахосано време всеки ден по 5 часа да циклиш и да обсъждаш "гъза на оная дето мина" ... Опитвате се да внушите на читателите, че аз нямам приятели и не умея да контактувам, но май вие имате такъв проблем... Може да сте се запознали и с милион хора докъто пиете бира, въпроса е какви са тези хора...

FockidyFockFock
04-03-2009, 18:32
Жал ми е за теб. :shock:
Не го казвам с цел да се заяждам, съвсем сериозен съм...

Joc
04-03-2009, 18:44
май май май май никой не е чувал за алтернативни ползи... а пък аз мога да ви кажа, че България поддържа такива като вас... вярващи в теории за конспирации и филмирани глупаци... на които виновни са им винаги другите... А за София, не ми харесва, че е сборен пункт на идиотизма в България и че насажда прекалено много омраза в хората... А и също така, защото столичани се имате за голямата работа... като всъщност не сте нищо повече / а дори в голяма степен сте по-назад от т.нар. провинциалисти... / И не се кефя толкова много на родния си край... тук също е пълно с отрепки и олигофрени... Просто не виждате картинката България от всичките страни... добре нека да ви е кеф да си поркате бирата някъде, но е някак си прахосано време всеки ден по 5 часа да циклиш и да обсъждаш "гъза на оная дето мина" ... Опитвате се да внушите на читателите, че аз нямам приятели и не умея да контактувам, но май вие имате такъв проблем... Може да сте се запознали и с милион хора докАто пиете бира, въпроса е какви са тези хора...

навсякъде има "лайна" и в София и на селУ

ко се впрягаш и ти бе интелектуалец

Joc
04-03-2009, 18:45
Може да сте се запознали и с милион хора докъто пиете бира, въпроса е какви са тези хора...

и какви са тия хора? айде кажи?

който пие бира е.... (какъв е?) Който пие бира... НЕ УМИРА :D

айде напиши точно какво мислиш,не се изказвай с недомлъвки...

Swinkenhoffer
04-03-2009, 18:58
добре нека да ви е кеф да си поркате бирата някъде, но е някак си прахосано време всеки ден по 5 часа да циклиш и да обсъждаш "гъза на оная дето мина" ...
Aко си срещал само хора, дето поркат всеки ден по 5 часа и обсъждат задници, не виждам за чий се обаждаш в тая тема, след като ЯВНО си крайно некомпетентен.

InitialD
04-03-2009, 19:04
Като се сетя колко голям процент от престъпленията и най - вече шофирането в пияно състояние са в резултат от употребата на алкохол, бих се съгласил да има големи рестрикции относно употребата му!

Скандинавия не толерира алкохола както и арабският свят!
Резултата е по - малко престъпления! ФАКТ!!!! 8)

Писнало ми е некой пиян да ми се дърви сека вечер... :booooomb:

FockidyFockFock
04-03-2009, 20:30
Пия бира из парковете, но никога не съм се напивал до такава степен, че да стана неадекватен. Да, пил съм и повече, но не съм се напивал като дърво, та да трябва да ме влачат и т.н. Предполагам такава е ситуацията с повечето хора, които си пийват по пейките... Разграничавайте нещата, ебати.

Инишъле, защо продължаваш да търсиш причини, изсмукани от пръстите, с които да провокоираш негативните коментари на някой?

w0sh
04-03-2009, 22:11
ха.

мен това не ме грее особено.
Малко ще намалее разврата сред малолетните.
Аз така и така догодина правя 21.. то докато влезе в сила тоя закон...

XceSS
04-03-2009, 22:45
Като се сетя колко голям процент от престъпленията и най - вече шофирането в пияно състояние са в резултат от употребата на алкохол, бих се съгласил да има големи рестрикции относно употребата му!

Скандинавия не толерира алкохола както и арабският свят!
Резултата е по - малко престъпления! ФАКТ!!!! 8)

Писнало ми е некой пиян да ми се дърви сека вечер... :booooomb:

Ти мълчи, олигофрен ! Трябва да направят 1 раздел "Боклуци" и там да си пишеш.Ми така де има кофа, що да няма и такъв раздел.
По темата (въпреки, че излизаме от нея) пиенето на бира по пейките е просто КЛАСИКА.Тъкмо се връщам от такова занимание :)

kristo
04-03-2009, 22:52
Няма нищо лошо в пиенето на бира- който иска да си пие- аз в момента го правя макари не в градинка, а пред компа- Туборг Лемън :)

Иначе за пиене по градинките- не съм пробвал, можеби наистина е готино, стига да не се прекалява с това пиене разбира се, понеже съм попадал доста често на разни пияни тийнове по пейките, които откровено дразнят с поведението си. Иначе да седнеш да пийнеш в нормални количества без да се напиваш- лошо не виждам :)

FockidyFockFock
04-03-2009, 23:02
Бира с льимон? 8-)

ScionOfStorm
04-03-2009, 23:04
т'ва да не е някаква повърня като онова недоразумение загорка голд (?май така се казваше?)

колкото и от време дълго да не пия често бира, такива драйфни ми премахват каквото и да е желание :о

ScionOfStorm
04-03-2009, 23:08
мм, аз отдавна не съм в крак.

иначе като сме правили пейка парти най-често ариана двулитровки или всеки поотделно туборг или стела.

хайнекена също доста ми харесва.

славена примерно е гадна, както и болярката :п и загорка и каменица, последния път като съм ги пробвал. а това беше отдавна, тъй че.. ;д

kristo
04-03-2009, 23:09
Туборг с вкус на лимон- опитайте няма да съжалявате, не си правете грешни изводи без да сте го направили 8)

XceSS
04-03-2009, 23:46
За мен най-добрата си остава Болярка и Каменица !!!

kristo
04-03-2009, 23:50
Аз бих добавил определено и Загорка(за българските говорим).

w0sh
04-03-2009, 23:52
стела

FockidyFockFock
04-04-2009, 00:00
Жива бира! :smt007 :oops:

KoRnFlAkE
04-04-2009, 05:25
тея се чудят кви абсурдни закони да вкарат.

XceSS
04-04-2009, 08:28
Туборг с лимон е като блъди мери с мензис...


:lol: :lol: :lol:
Ама иначе тру :)

kristo
04-04-2009, 09:55
Туборг с лимон е като блъди мери с мензис...


Бирата е бира и ако някой педал ми сложи лимон, ще му завра халбата в гъза...
да разбирам ли, че си пил блъди мери с мензис щом знаеш как е :lol: :lol: :lol:

StayFly
04-04-2009, 10:20
Туборг с лимон е като блъди мери с мензис...


Бирата е бира и ако някой педал ми сложи лимон, ще му завра халбата в гъза...
Чиста лимонада си е тва. И на мен не ми харесва.
Иначе Туборга (обикновения) ми е сред любимите бири.


Жива бира! :smt007 :oops:
:smt006 :-) Потекоха ми лигите!

raduna
04-04-2009, 12:44
супер си е радлера даже, малко слабичък им се е получил на tuborg, но пак си е добре

Enough
04-04-2009, 13:31
az sum ZA !

kristo
04-04-2009, 14:40
Guinness Draught наливен - възможно най-добрата бира,която съществува 8)

http://www.midwayliquors.com/wp-content/uploads/2009/03/guinnesspint.jpg
Прилича на фрапе...

TellMeYourName
04-04-2009, 14:49
^о, божеееееее #-o

FockidyFockFock
04-04-2009, 15:32
Кристу е много изискан, пие бирата само с лимонче. :lol:
Лед слагаш ли, бе, Криси?

kristo
04-04-2009, 21:55
Кристу е много изискан, пие бирата само с лимонче. :lol:
Лед слагаш ли, бе, Криси?
Слагам ти лед в дупето да не те боли толкоз много като ти го порват твойте активни гей другарчета :lol: :lol: :lol:

FockidyFockFock
04-04-2009, 22:13
:lol:
Криси, това пред мене няма да посмееш да го кажеш, така че няма нужда да ти ходя по гайдата, като заплашвам и т.н.
Ясно ми е, че си абсолютен социопат и дебил, ама пробвай да си мериш приказките, за да не изглеждаш толкова жалак.

kristo
04-04-2009, 22:25
:lol:
Криси, това пред мене няма да посмееш да го кажеш, така че няма нужда да ти ходя по гайдата, като заплашвам и т.н.
Ясно ми е, че си абсолютен социопат и дебил, ама пробвай да си мериш приказките, за да не изглеждаш толкова жалак.
Оо, ще ти го кажа и още как- гаранция. От педерчета като теб изобщо не ми пука. Някакъв смехурко, дето пробва да се прави на големия пичага по форумите. То затова и свестни и с акъла си момичета като Нина ти "вързаха", нали, щото си големия пич. Щото момичето те е видяло що за плужек си :lol: :lol: :lol:
И не ми говори как аз съм ти се правел- ти ме коментираш от известно време с причина и без причина- ха спри се ти, не ми казвай аз да го правя. Така или иначе по принцип не обръщам никакво внимание на невзрачната ти "личносТ' :smt098

биричка с лимонче и чекии на снимки, ехаа каква изискана събота вечер за ретардиралия славянин кристо, после кежуалите му виновни че е бавен! Леко с ледчето, на тия мазоли им се слага крем, не ледче Има ли бе?!Снимки на набор 94-5 има винаги за кристо да си набие една бейрутка!
А?! Хаха, краставото изрусено цигане Винкело се появи, кво праиш ма парцааал :lol:

lsd43
04-04-2009, 22:28
Няма да приемат това ,дори в страни като Белгия и Германия ,където хората живеят ,като роботи няма чак такъв режим (като исключим това за пълнолетието де),а все пак ние сме в България ,просто не виждам кой ще спазва тези простотии провокирани от нуждата от гласове за изборите.

kristo
04-04-2009, 22:52
Айде не се прави ретардче- Винкело, Версзерзодес, Крастата88, сега явно ФакДъСистем88, да не мислиш, че не си изцяло ясен. Кво да те бъркам, ти си ми изцяло ясен що за маймунка си :)

FockidyFockFock
04-04-2009, 23:14
Абе, ти верно си бавен...
Виждал съм ти снимките и такива коментари от рода на "педераст", "смехурко", "плужек" и прочее, са направо смешни. Даже не мога да разбера, защо се унижаваш по тоя начин.
Преди само се тюхкаше, че ти викат ретард. Колко изтъркано било, само това повтаряли, бла бла, ама ей на - ти си точно ретард.

Не съм те карал да "спираш", казах ти да си мериш приказките, понеже за пореден път се излагаш. Да си ме видял да изпадам в такива глупави изцепки, както направи ти, малко по-горе? Та дори псувните са ти смешни, ЖАЛКИ.
Уж претендираш, че си човек с "више" образование и т.н., а се изявяваш като типичен селтак.

А това, дето намесваш други хора, е още една причина да те смятам за много, ама много жалък човек. :lol:

kristo
04-04-2009, 23:26
Аз ли съм бавен- хаха, та когато споря с теб, кънта и Винкела ви чакам поне половин час докато измислите какво да ми отговорите :lol:
Иначе съм висшист- да, нещо което ти не си и надали ще станеш и ще си останеш на ниво един посредственяк, който може да се прави на мъж само по мачове и с бира в ръка с компания маймуноподобни мусколести "пичове". Отделно, че мускулите са ви зоб, ама айде- друга тема. И като съм с висше какво- да не псувам ли? Напротив- псувам си който и както си искам- такъв съм си, такъв ми е характера. Дали ще ме обявиш за селяк ми е все едно, ни най-малко не мога да се обидя от това определение. Селяци са такива като теб- комплексари, които набират "сили" да се смятат за велики само като хванат да се "заяждат" с някой, който е по-различен от тях. Виждаш ли щом не приличаш на мене си ретард, селяк, жалък, хахахаха, после кой бил жалък :lol:

w0sh
04-04-2009, 23:32
въх какви битки..
войната на клонираните...

FockidyFockFock
04-04-2009, 23:35
Кога съм казал, че съм кежуал, ходя по мачове, та даже съм фитнес манияк и зобя?
Няма да обсъждам другите неща, защото говориш колкото да не заспиш. Само измисляш разни глупости, за да можеш да запълниш редовете...

kristo
04-04-2009, 23:41
Айде не ми се обяснявай- ясен си от километри :)
Ако беше с акъла си едва ли щеше да бъдеш в комбина с Кънта и оня наркоман Мето :)

А самия факт, че пробваш да се заяждаш за някакви дреболии, като например каква бира съм пиел и защо съм я пиел ми говори още повече що за човече си. Щото ако бях казал, че не обичам Туборг Лимон пък тогава щеше да кажеш, че съм супер изостанал :lol:

Във всеки случай се опитваш да намираш причина нещо да ме споменеш и да ми се направиш, ама иначе съм ти безразличен и съм смешник, нали :razz:

FockidyFockFock
04-04-2009, 23:44
:smt095

mimenceto666
04-05-2009, 09:05
ЯКО :D

b0Nb0n
04-05-2009, 12:17
мале мале мале голям смях пак става тука

kristo
04-06-2009, 06:31
Айде не се прави ретардче- Винкело, Версзерзодес, Крастата88, сега явно ФакДъСистем88, да не мислиш, че не си изцяло ясен. Кво да те бъркам, ти си ми изцяло ясен що за маймунка си :)ти нещо хроники ли водиш бе форумен плъх, кой кога ще ти отговори с часове, живота ти е форум, некои други за разлика от теб, в тоя приятен ден са навън с приятели и се забавляваш, докато ти тука съчиняваш романи, жалък си, сдухан си, следиш чужди живот, разпитваш за имена селските курвАс от пловдив, ясен си ми до болка, селския ти манталитет си остава, хасковски подчовек, някой щом те е затапил и ти си готов за мъст,мразиш хората с мускули защото такъв никога няма да бъдеш, просто едно избиване на комплекси, висше, браво, това ще ти остане за цял живот!Ако пак ме баннат, да ме водиш в списъка с другите и да си запазиш на .тхт, моите мнения, или ги пазиш на дискети, е*** ти агента хахахаха
Даам, само по форумите седя, изобщо с никой не се срещам... Затова вчера цял ден бях с една мацка и обиколихме половин Пловдив- разходка, кафета, по магазините, в градската градина- днеска пак така :)

Просто на мен не ми е нужно за разлика от вас да изтъквам личния си живот, да говоря за него и да се хваля днеска какво съм правил, оня ден какво съм правил и евентуално какви "геройства" съм извършил. Затова и не отговарям обикновено на смехотворни постове, в които ме "разкривате" как нямам личен живот и съм "асоциален" :)

А вие сте жалкарите- влезли в тийнейджърски форум да се правят на мъже- що не се правите в някой друг форум, където възрастовата граница е доста по-висока? Щото никой няма да ви обърне никакво внимание, понеже нормалните хора ви смятат за пълни кретени(логично). На мен целта ми в този форум изобщо не е била и няма да бъде да изтъквам себе си, личния си живот или нещо такова. Тук съм за да споделям и обменям идеи и да намирам съмишленици- за щастие успях да се свържа и поддържам чест контакт с немалко хора тук, което напълно ме удовлетворява. А вие продължавайте да се правите на мъже и си тънете в лайната, като мислите, че така е най-гот :)

Само пълни комплексари могат да се забиват в някакъв форум само и единствено с цел да се заяждат с по-различно изглеждащите и мислещите от тях- казва му се олигофрения- лекува се, но трудно... В твоя случай Мето или там какъвто си, шанс нема...

ULTRA_LEVSKI
04-06-2009, 20:06
Даам, само по форумите седя, изобщо с никой не се срещам... Затова вчера цял ден бях с една мацка и обиколихме половин Пловдив- разходка, кафета, по магазините, в градската градина- днеска пак така

БРАВО ! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

FockidyFockFock
04-06-2009, 23:09
НЕЕЕЕЕЕЕе, ШЕГУВАШ СЕЕЕЕЕЕЕЕ! :razz: :lol: :lol: :lol:

psychopath
04-06-2009, 23:15
нищо няма да стане :)
едит: мернах, интересни коментари...и сега ще прочета цялата тема :D

mimenceto666
04-07-2009, 08:09
добре че не пия :grin:

kristo
04-07-2009, 18:09
на криси приятелките завършват на .jpg !
Ама дали ще ми вярваш или не, не можеш да промениш факта, че всичко е реално(а не както на теб ти се иска- jpg) :)

ПП. Момата засега не ми е гадже(да уточня), но сме супер добри френдове и си правим голямо шоу заедно, което за момента ми стига. Така че завиждай и отричай колкото ти душа сака, халал да ти е злобата, то се връща :)

kristo
04-07-2009, 18:14
сега криси лъже че бил излизал с момиче, сигурно самодоволно се хили зад монитора хахахах :booooomb: кафев туборг с лимонтузу и шприц, а и да се оплачеш на администратора, иначе няма да има форумна победа :booooomb:
Да, "лъжа", прав си :lol:

А иначе на вас кежуълираните наистина много ви се хиля- откакто пиша в този раздел се забавлявам яко с вас :grin:

Благодаря ви много, сериозно. Когато нещо съм изнервен или не на кеф, винаги ми връщате доброто настроение :)

FockidyFockFock
04-07-2009, 18:16
засега не ми е гадже(да уточня), но сме супер добри френдове
:smt095 Хъъъъъ.

Alco
04-07-2009, 18:25
дефакто още ползваш презервативите за безопасна чекия ?! :( :(

psychopath
04-07-2009, 18:35
на криси приятелките завършват на .jpg !
Ама дали ще ми вярваш или не, не можеш да промениш факта, че всичко е реално(а не както на теб ти се иска- jpg) :)

ПП. Момата засега не ми е гадже(да уточня), но сме супер добри френдове и си правим голямо шоу заедно, което за момента ми стига. Така че завиждай и отричай колкото ти душа сака, халал да ти е злобата, то се връща :)аз ако на 24 (или на колкото си там) бях като теб, щях да си тегля ножа...честно!

kristo
04-07-2009, 18:36
дефакто още ползваш презервативите за безопасна чекия ?! :( :(
Не, просто това момиче е по-специално и докато не станем гаджета нищо няма да правим(и ако станем). А секса не ми е самоцел- първо е любовта, после идва той. И секс съм правил, ти не се тревожи. Целта ми обаче не е да вкарвам тая или оная в леглото, а сериозна връзка- тогава секса си идва най-естествено :)

FockidyFockFock
04-07-2009, 18:41
Леле, мале.
Нямаш си идея к'ъв образ си. :razz:

ScionOfStorm
04-07-2009, 18:45
Еми аз съм съгласен с него за вкарването на тая-оная в леглото и сериозните връзки.

Другото са си ваши работи :п

FockidyFockFock
04-07-2009, 18:52
Визирах "И секс съм правил, ти не се тревожи.", но не сметнах за нужно да пояснявам.
8-)

ScionOfStorm
04-07-2009, 18:57
Е да де, това са си вашите работи вече :Д

EroSennin
04-08-2009, 10:36
Брой ме и мен в клуба на романтиците :) или може да ви викаш гей все ми е тая :)

а по темата вчера в борисовата навсякъде освен че се пиеше бира, навсякъде се и пушеше трева. като тръгнах към метрото с бутилка (препуловена) в ръка, 1 кука ме спря да ме пита за огънче, така че мисля че прекалено се драматизира :) Но да на непълнолетни да се забрани :)

kristo
04-08-2009, 11:00
Еми аз съм съгласен с него за вкарването на тая-оная в леглото и сериозните връзки.

Другото са си ваши работи :п


ти си съгласен,защото си същия - ставаш си единствено приятелКА с момичетата,но нищо повече... :lol:

ей,не се научихте дееба. ама то по-добре за нас така,докато вие се размотавате с някакви момичета чисто приятелски,единствено мечтаейки си за нещо по-хард с тях,те спят с нас 8-)
Точно това момиче никога не може да бъде твое или да си хареса такъв като тебе- тя не е непременно за секса, на първо място и при нея е любовта :)

Но да- секс трябва да има, но преди това трябва да има любов- така мисля, така и правя. Иначе не ми харесва, не е достатъчно истинско, не е достатъчно красиво. Наричай ме заблуден, глупав- няма проблем- аз винаги съм откровен и казвам това, което мисля без да се интересувам как ще го приемат другите :)

А дали ще станем гаджета с тази мома- не се знае- чакам да я приемат студентка в Пловдив тази година и когато дойде тук нищо не се знае.

babity
04-08-2009, 11:07
Що не смените името на темата? Алкохола отдавна е на заден план. Кристо пише мемоари докато останалите се мъчат да бъдат оригинални и разказват вицове...

GREEN_OR_DEAD
04-08-2009, 16:14
докато вие се размотавате с някакви момичета чисто приятелски,единствено мечтаейки си за нещо по-хард с тях,те спят с нас Cool
8-) 8-) 8-)
п.с. ченгели - докато се опитвате да ни спрете всяка събота , съседите посещават жените ви :D :D :D :D

TERRORMACHINE
04-08-2009, 16:54
Даам, само по форумите седя, изобщо с никой не се срещам... Затова вчера цял ден бях с една мацка и обиколихме половин Пловдив- разходка, кафета, по магазините, в градската градина- днеска пак така :) Излизал си със снимка?!? :shock: :-o :shock:

ScionOfStorm
04-08-2009, 17:16
Еми аз съм съгласен с него за вкарването на тая-оная в леглото и сериозните връзки.

Другото са си ваши работи :п


ти си съгласен,защото си същия - ставаш си единствено приятелКА с момичетата,но нищо повече... :lol:

ей,не се научихте дееба. ама то по-добре за нас така,докато вие се размотавате с някакви момичета чисто приятелски,единствено мечтаейки си за нещо по-хард с тях,те спят с нас 8-)

човек, имам си сериозна приятелка от година и нещо, моногамен съм и си държа на връзката.

като не ми знаеш личния живот не го обсъждай, най-малкото защото и аз не искам да го :)

различни принципи, това е.

kristo
04-08-2009, 20:17
стига глупости...

Кристо, понякога се изразяваш по начин, който само може да предизвика ебавки... но все пак е похвално, че има хора, които смятат, че за да правят секс е нужна и любов. :)

Тъпото е, че сприятелиш ли се с момиче- трудно ще скочиш на другата стълба...


нека се върнем на алкохола...
Ами ебавайте се- няма проблем, мен не ми пука, аз съм си добре :)

А иначе се изразявам както ми идва отвътре, тоест откровен съм и това е. Какво сега- да хвана да лъжа и да се правя на някакъв слаляч и ебач- не съм и не ми трябва да съм такъв, не това е целта ми- целта ми е сериозни връзки- тийнейджърския ми период по отношение на тези неща мина. Преди 6-7 години и аз разсъждавах както вас, но разбрах, че това не ми носи достатъчно удоволствие ако няма нещо по-сериозно, по-сериозни чувства. Затова се и отказах да действам по този начин след като не ме правеше щастлив.

InitialD
04-08-2009, 22:18
Аз не мога да разбера защо кежуалите все използват супер умалителни имена.

Пример:
Инишълче , Криси ?!

Да не би да ви е застигнала пенделщината момичета!?

П.П. За к'во беше темата?!

bellzee
04-09-2009, 05:34
кво ме такоа за законите :? и без тва никой не ги спазва...

yahhooo
04-09-2009, 09:09
Малее тузарите са на изчезване.

kristo
04-09-2009, 12:14
кво ме такоа за законите :? и без тва никой не ги спазва...
А така- щом другите не спазват законите- не ги спазвай и ти. После се оплаквай, че живеем зле... Това е мисленето на мнозинството българи, затова сме и в това окаяно състояние. Щото всеки си вика ее, то с един човек повече или по-малко, който да спазва или да не спазва законите нищо не се променя. Обаче то на 100 човека 90 поне мислят така- сещаш ли се?

catoen
04-09-2009, 15:55
кво ме такоа за законите :? и без тва никой не ги спазва...
А така- щом другите не спазват законите- не ги спазвай и ти. После се оплаквай, че живеем зле... Това е мисленето на мнозинството българи, затова сме и в това окаяно състояние. Щото всеки си вика ее, то с един човек повече или по-малко, който да спазва или да не спазва законите нищо не се променя. Обаче то на 100 човека 90 поне мислят така- сещаш ли се?

Не съм чел цялата тема, но предполагам, че малко хора са написали смислен коментар като теб, за което браво! Имам чуството, че повечето "тийн" тука, а и като цяло в България, са банда малоумници с родители, които са по-зле от тях. Никой ли не се интересува от децата си не мога да разбера? И за сведение на някой умници, които мислят да ходят в чужбина ви съветвам да отидете в САЩ, Англия или друга страна със строги закони, така че като си поръчате една бира да ви спукат от бой. Пропаднали безмозъчни пиендета, интересува ме дали се гордеете, че сте започнали да пиете на 12 години? Радвайте се сега, защото докато станете на 35 като изпиете една бира и ще припадате под масата заради разядения ви черен дроб. Не мога да разбера защо е толкова готино да се гордееш с един порок? Първо повечето подрастващи са абсолютни мухльовци и нямат 5 стники в джоба, но съм убеден, че е много яко да се наливаш с водка от 5лв/литър , която има повече алкохол вътре отколкото в чистия спирт. Ако ще пиете и ще се правите на мъжкари поне се наслаждавайте на питието и го правете с вкус, а не като казаци да цапате 5 чаши на екс и после целия ден да го прекарате на земята. Накарайте държавата да се гордее с вас, а не да се обиждате когато ви наричат селяни и простаци, защото вие сте точно такива примитивни създания.

catoen
04-09-2009, 19:51
а защо не пробваш да прочетеш темата преди да даваш компетентно мнение? :)
Защото не ми се четат 10 страници с тъпизми. Първата и последна страница достатъчно красноречиво показват какво е всеобщото настроение.

Joc
04-09-2009, 19:54
catoen пикая ти на сайта!

Joc
04-09-2009, 20:00
^ :lol: :lol: лека вечер :D

kristo
04-09-2009, 20:42
Не можете да преглътнете, че catoen каза много истини в коментара си, нали :)

Нима не е прав, че не е нормално 15-16 годишни говнарчета да се напиват като кирки и то по дискотеки, барове, кръчми? Такава ли младеж искате да имаме и с такава ли младеж виждате "по-доброто" бъдеще на България?

Иначе както съм писал много пъти не съм против пиенето по принцип, но в умерени количества и когато си пълнолетен. Няма нищо лошо да седнеш и да пийнеш умерено и за настроение, но мнозинството тийнове пият точно с цел да се нафиркат.

И catoen е напълно прав, че основната вина обаче е у родителите- не може да си оставиш детето по барове когато не е пълнолетно и въобще да не знаеш с кой и къде ходи, какво прави. Сега очаквам поредната кежуъл "лекция" за "истинския" и "реалния" живот и колко съм изостанал и с едва ли не средновековно мислене заради това мнение :)

TERRORMACHINE
04-09-2009, 21:44
Не можете да преглътнете, че catoen каза много истини в коментара си, нали :)

Нима не е прав, че не е нормално 15-16 годишни говнарчета да се напиват като кирки и то по дискотеки, барове, кръчми? Такава ли младеж искате да имаме и с такава ли младеж виждате "по-доброто" бъдеще на България? Значи заради 15-16 годишните да го отнасяме и ние пълнолетните, така ли??? На входа на всеки бар, в който съм влизал пише "Не сервираме алкохол на лица под 18 годишна възраст" или нещо от тоя род...в магазините за алкохол, супермаркети, хипермаркети, мегамаркети ако щеш и гигамаркети е същото...

FockidyFockFock
04-10-2009, 00:01
Кристо, ако въпросният CATOEN не беше написал "Не съм чел цялата тема, но предполагам, че малко хора са написали смислен коментар като теб, за което браво!", дори нямаше да обърнеш внимание на поста му.

EroSennin
04-10-2009, 06:53
Аз мисля че всички сме на мнение че алкохол на непълнолетни НЕ ТРЯБВА да се предлага, на 12-3 от 1/2 бира се напивах :-D сега вече от 2 бири :)

kristo
04-10-2009, 08:12
Не можете да преглътнете, че catoen каза много истини в коментара си, нали :)

Нима не е прав, че не е нормално 15-16 годишни говнарчета да се напиват като кирки и то по дискотеки, барове, кръчми? Такава ли младеж искате да имаме и с такава ли младеж виждате "по-доброто" бъдеще на България? Значи заради 15-16 годишните да го отнасяме и ние пълнолетните, така ли??? На входа на всеки бар, в който съм влизал пише "Не сервираме алкохол на лица под 18 годишна възраст" или нещо от тоя род...в магазините за алкохол, супермаркети, хипермаркети, мегамаркети ако щеш и гигамаркети е същото...
Как ще го отнасяш ако си пълнолетен?! Никой не може да ти забрани да си закупуваш и да употребяваш алкохол след като си навършил 18.

крисИто,ние НЕ сме на 16,хоумлес. а това че си а-социал вече нема кво да ти го казваме,ти си го знаеш Laughing
Да видим какво означава "асоциал" според вижданията на кежуълите... Човек, който спазва законите и държи на традиционни консервативни ценности... Браво Кънте, иначе на думи се пишеш нацист, а нацизма означава краен консерватизъм, желязна законност за всички и всичко. А ти живееш като типичен анархист или неолиберал. Нали знаеш какво е било отношението на твоите любимци от Третия райх към алкохола и тютюнопушенето? Ако не да ти напомня, че строга са санкционирани(в интерес на истината така както трябва да си бъде независимо дали симпатизирам или не на нацизма, а аз не му симпатизирам като цяло).

Аз мисля че всички сме на мнение че алкохол на непълнолетни НЕ ТРЯБВА да се предлага, на 12-3 от 1/2 бира се напивах funfunfun сега вече от 2 бири Smile

Абсолютно- затова и става дума, а не дали сме за или против алкохола, защото алкохола не може да се забрани, а ако се забрани ще се употребява в много по-големи количества скришно.

TERRORMACHINE
04-10-2009, 14:04
Не можете да преглътнете, че catoen каза много истини в коментара си, нали :)

Нима не е прав, че не е нормално 15-16 годишни говнарчета да се напиват като кирки и то по дискотеки, барове, кръчми? Такава ли младеж искате да имаме и с такава ли младеж виждате "по-доброто" бъдеще на България? Значи заради 15-16 годишните да го отнасяме и ние пълнолетните, така ли??? На входа на всеки бар, в който съм влизал пише "Не сервираме алкохол на лица под 18 годишна възраст" или нещо от тоя род...в магазините за алкохол, супермаркети, хипермаркети, мегамаркети ако щеш и гигамаркети е същото...
Как ще го отнасяш ако си пълнолетен?! Никой не може да ти забрани да си закупуваш и да употребяваш алкохол след като си навършил 18.
Защото..."Продажбата на алкохол на малолетни и непълнолетни не само да бъде забранена, но и да се въведе възрастова граница. Концентрати, вино и дори бира да се продава само на хора над 21-годишна възраст."

EroSennin
04-10-2009, 14:49
Ей какво лошо има да си консервативен ?

kristo
04-10-2009, 20:38
кристо,бъркаш понятията ми се струва... :)

ти си а-социал не защото спазваш законите,а щото не се вписваш в действителността,в реалността на 21-ви век. аз също обичам законноста,освен това съм доста консервативен,може би повече от теб.

твоя проблем е,че ти си мислиш,че за да си готин човек трябва да не спазваш законите. и понеже ти не си готин човек си го обясняваш с това,че си честен и спазваш правилата. а това няма нищо общо :) с две думи - ретард си (изостанал,невписващ се в действителността,а не спазващ законите)
Да- ти си особено "консервативен", затова с две ръце приемаш и лансиращ всички идеи на либерално-глобалистката система като например за легализиране на наркотиците и проституцията. Защо като си консервативен си против закона, който беше предложен наскоро относно полицията- да следва наказание затвор от 3 до 5 години доколкото помня ако удариш полицай? Нали искаш силна държава, искаш ред и законност, а ти самият ги нарушаваш с държанието си по стадионите и извън тях. Не може да ми викаш "ушев на кале" и да се биеш с тях и да искаш силна държава. Как хем ще си за реда, хем ще си против тези, които по презумция са негови основни крепители? И не ми излизай с оправдание, че системата била такава и те принуждавала, защото всеки може да каже така, а и каквато и система да има в България и по света вие кежуълите винаги ще сте недоволни и някой ще ви е крив за нещо щото вие искате да живеете по-специално. Да има закони, които обаче да важат за другите- както ги наричате "стадото", а вие "умниците" да не бъдете санкционирани, щото сте "готините пичове".
И да- 100% истински социалните хора са тези, които са адекватни към закона и реда в една държава и ги спазват. Несоциални сте вие закононарушителите.

И толкова се заплете в безсмислените си обяснения, че и ти сам не разбра какво искаш да кажеш

твоя проблем е,че ти си мислиш,че за да си готин човек трябва да не спазваш законите. и понеже ти не си готин човек си го обясняваш с това,че си честен и спазваш правилата. а това няма нищо общо
Кога съм казал, че за да си готин човек трябва да НЕ спазваш законите- айде посочи ми?

KiLLeR_InSTiNkT
04-12-2009, 11:10
Това е пълен абсурд, пхах - няма да стане. Чудят се вече какви глупости да измислят http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/s065.gif