PDA

View Full Version : Люси Дяковска-ЧРД!



m3ch3ncee
04-02-2009, 11:22
Люси Дяковска..За някои хора това е просто обикновено име,но зад него се крие образа на една успяла,истинска жена!Помислете каква воля трябва но един човек,за да успее толкова много в живота.Доста хора се отказват при най-малките трудности и престават да се опитват-просто се отказват!..А в живота човек никога не трябва да се отказва.Люси е такава- тя никога не се предава и аз шапка й свалям за това! :] За доста хора тя е просто звезда..Всичко си има и всичко й е наред..Но никой не разбира и не знае каква цена е платила,за да стигне до тук!Но си заслужава.Тя е просто обикновен човек като всички,но доказал се човек!Показвала е огромната си любов към своята работа и верните си фенове многократно и сърцето й е голямо.Не се преструва и е истинска-просто истинска,и това я пряви Единствена! Силна,непреклонна и истинска-това е Люси.


Сигурна съм,че вие,истинските й фенове,я обичате безкрайно и сте й благодарни за прекрасните песни с които ви радва всеки ден.
Аз съм!И няма да престана да й благодаря!

И не на последно място,Честит Рожден ден на Люси и нека още дълго време да ни радва с песните си! <3

Обичам те,Люсинка! :-) :-) :-)

ThisIsMe
04-02-2009, 12:38
Честито,честито 8-)

m3ch3ncee
04-02-2009, 17:44
Като не ви пука не пишете бе умниции :shock:

PIF
04-02-2009, 17:53
поне сме умници, пък ти.... :Д
още малко статуя що не и вдигнеш на тая къдрокоска..пхахах

дреме ми, че имала рожден ден.
бегай!

m3ch3ncee
04-03-2009, 09:30
поне сме умници, пък ти.... :Д
още малко статуя що не и вдигнеш на тая къдрокоска..пхахах

дреме ми, че имала рожден ден.
бегай!

Като не ти дреме що пишеш?

iveetyy
04-03-2009, 09:46
Да й е честито :)

DJEB
04-03-2009, 10:48
не съм и фен,но да е жива и здрава :)

teenems
04-03-2009, 17:06
да си жива и здрава и да умреш права :-) :razz:


ко толкос и се кефите на няква тъпа катерица ,шматка ай отиай пасеш :lol: