PDA

View Full Version : Извинявам се !!!



tonii
04-02-2009, 12:25
Много се извинявам че пускам тема но съм се отчаяла. :cry:
Някой теглил ли е филма Jonas Brothers: The 3D Experience Търся го с месеци и реших че може някой да го е теглил или ако не сте но пък знаете от къде мога да го изтегля ще съм ви много благодарна. :cry: :cry: :-)

m3talmania
04-02-2009, 12:35
Освен, че си объркала раздела си и с неправилно заглавие!Премиерата на филма в България е на 05.06.2009 докато излезе по бг торентите....

tonii
04-02-2009, 12:40
Освен, че си объркала раздела си и с неправилно заглавие!Премиерата на филма в България е на 05.06.2009 докато излезе по бг торентите....

Извинявай но не мога да разбера ти защо се заяждаш с мен. Попринцип съм дружелубна с всеки но ми кипна. И какво му има на заглавието то е такова за такива като теб които явно нападат всеки по- нов.
И кой говори за БГ торенти? Питам попринцип трябва ли да е по БГ торенти.

relax4o
04-02-2009, 12:47
Освен, че си объркала раздела си и с неправилно заглавие!Премиерата на филма в България е на 05.06.2009 докато излезе по бг торентите....

Извинявай но не мога да разбера ти защо се заяждаш с мен. Попринцип съм дружелубна с всеки но ми кипна. И какво му има на заглавието то е такова за такива като теб които явно нападат всеки по- нов.
И кой говори за БГ торенти? Питам попринцип трябва ли да е по БГ торенти.

Аз пък не виждам да те напада. Най-нормално ти казва, че си объркал/а раздела. И заглавието ти наистина не е правилно... може би "Кога ще излезе Jonas Brothers: The 3D Experience"

tonii
04-02-2009, 12:55
Освен, че си объркала раздела си и с неправилно заглавие!Премиерата на филма в България е на 05.06.2009 докато излезе по бг торентите....

Извинявай но не мога да разбера ти защо се заяждаш с мен. Попринцип съм дружелубна с всеки но ми кипна. И какво му има на заглавието то е такова за такива като теб които явно нападат всеки по- нов.
И кой говори за БГ торенти? Питам попринцип трябва ли да е по БГ торенти.

Аз пък не виждам да те напада. Най-нормално ти казва, че си объркал/а раздела. И заглавието ти наистина не е правилно... може би "Кога ще излезе Jonas Brothers: The 3D Experience"

Ами на мен не ми пречи нали точно сега не ме напада, но виж някъде другаде беше писал а да значи търсих за увеличаване на звука но както и да е и пак ми вкарваше изречения. Сякаш не бях търсила в Google.

n0x
04-02-2009, 23:06
Много се извинявам че пускам тема но съм се отчаяла. :cry:
) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Освен, че си объркала раздела си и с неправилно заглавие!Премиерата на филма в България е на 05.06.2009 докато излезе по бг торентите....

Извинявай но не мога да разбера ти защо се заяждаш с мен. Попринцип съм дружелубна с всеки но ми кипна. И какво му има на заглавието то е такова за такива като теб които явно нападат всеки по- нов.
И кой говори за БГ торенти? Питам попринцип трябва ли да е по БГ торенти. Заяжда се ?! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

XceSS
04-02-2009, 23:59
Апфффф кви панаири правите бе...?
Единия казва, че объркал раздела, другите почват да нищят случая.
По темата виж в mininova.org или thepiratebay.com, ако е излязъл там ще го има :)

ivanstef
04-03-2009, 06:13
Абе вие с kurvata89 май сте се наговорили. Пускате безмислени теми, а после някой като ви отговори почвате да се .бавате с него. Ами викам да го ла.ате и двете. :grin: :grin: :grin:

relax4o
04-03-2009, 10:38
Апфффф кви панаири правите бе...?
Единия казва, че объркал раздела, другите почват да нищят случая.


А нали знаеш, че някой, ако не направи забележка ще продължава да бърка раздела...