PDA

View Full Version : Червени петна по ръцете



balon4eee
04-02-2009, 12:56
На баща ми са му избили някакви червени , кръгли петна по ръзете до лакътя накъде ама от вътрешната страна на ръцете. От 1 месец му било така а идиота не иска да пхди на лекар . Скоро го беше охапала и 1 пчела много лошо и беше в болница и му преливаха глюкоза май ... дали може да е заради тая пчела ? Да го карам ли да ходи на лекарррр

bazzil
04-02-2009, 14:13
Алергична реакция :-o

john95
04-02-2009, 17:29
На Лекар ВЕДНАГА!!!! - Може да е какво ли не, в най- добрия случай - алергия .....

Да ходи на лекар колкото се може по скоро - ако му мине преди това - ок, Но Ако се влоши или нещо такова - ЛЕКАР!!! :x


Давам мое мнение не съм сигурен напълно, но най-добре да отиде на лекар!! :-o

bloodyF
04-02-2009, 20:56
На баща ми са му избили някакви червени , кръгли петна по ръзете до лакътя накъде ама от вътрешната страна на ръцете. От 1 месец му било така а идиота не иска да пхди на лекар . Скоро го беше охапала и 1 пчела много лошо и беше в болница и му преливаха глюкоза май ... дали може да е заради тая пчела ? Да го карам ли да ходи на лекарррр


хмм ако беше от външната страна можеше да е псориазис..май така се казваше нз точно...веднага на лекар :(

п.п. дано не е сериозно.успех..

alex4e_15
04-10-2009, 17:08
ооо до болка познато..мой много добър приятел получава същите петна..малки червени отвътрешната страна...казаха му че е от слънцето и му предписаха мехлем :-o

clever
04-10-2009, 17:49
Накарай го да ходи на лекар по-добре :wink: