PDA

View Full Version : Какво ще кажете за:....



I_Know
04-02-2009, 13:21
1. Пиятелството след връзка..
2. Целувка по бузката за лека нощ.
3. За признанията отностно новите ви тръпки..със старата..

FreeSpirit
04-02-2009, 13:31
1. Ако има желание и готовност за компромиси и от двете страни, приятелството е възможно.

2. Целувка за лека нощ от бившия/та, ами ако сте фр, няма нищо лошо :)

3. Ако др изпитва някакви чувства, може да е малко некомфортно...но ако сте се разделили по взаимонсъгласие и сте решили,че можете да бъдете приятели- мисля че няма нищо лошо :)

bogzfaggot
04-02-2009, 13:34
Според мен е хубаво да си останеш приятел с човек,който си обичал,въпреки че сте имали връзка.Аз лично още се опитвам да преживея бившия си,но вярвам че един ден ще сме си близки както преди въпреки всичко,което се е случило между нас :)

Целувката по бузата за лека нощ...не знам какво точно искаш да кажеш,така че не мога да отговоря

Когато вече и при двамата няма чувства защо не.Даже е нормално ако сте си приятели :)

I_Know
04-02-2009, 13:37
а когато има чувства..

bogzfaggot
04-02-2009, 13:39
Еми според мен,когато има чувства е по добре да не сте приятели,зашото това си е чист мазохизъм

I_Know
04-02-2009, 13:52
Ми добре какво значи това... да останем в лоши отношения ли?

XiPiXoPiGiRL
04-02-2009, 13:53
1. Трудно, но не невъзможно 8)
2. Страшно мило и сладко... :oops:
3. Вечер с китайска храна и сладко-кисел разговор... :-)

ImmortalForever
04-02-2009, 13:59
1. Пиятелството след връзка.. - Чиста проба лицемерие
2. Целувка по бузката за лека нощ. -Не може да ми оцели устата ли?
3. За признанията отностно новите ви тръпки..със старата.. Него това не го засяга;едва ли е първия човек, при когото тичам, за да му съобщя екзистинциалните си проблеми(не виждам никакъв мотив в това) :)

I_Know
04-02-2009, 14:09
Защо приятелството да е лицемерие... след то скоро този човек ти е бил всичко защо да не може да бъде просто твой приятел???

ImmortalForever
04-02-2009, 14:11
Защото това ще доведе до дълбоки емоционални проблеми и за двете страни.Чувстата не умират от вчера до днес.Едната страна винаги понася по-тежко раздялата и която и да била, едва ли би и било приятно да й се говори как е била сменена :)

I_Know
04-02-2009, 14:14
Ми чакай никой не е казал че ще говорим за това с кого е била заместена другата страна въпроса беше защо приятелството да е лицемерие...

ImmortalForever
04-02-2009, 14:22
Първият ти и третият ти въпрос са свързани..Естествено, че ако сте приятели, ще му споделяш, ако щеш и кога те сърби гъза, ако не сте, няма да го търсиш...Пфуууу

LovelyGirl
04-02-2009, 15:19
1. Пиятелството след връзка.. Зависи каква е била връзката,как са се разделили хората и дали още някой има чувства.
2. Целувка по бузката за лека нощ.Много обичам,много е сладко :) Е и по устните трябва де :-D
3. За признанията отностно новите ви тръпки..със старата.. Пак зависи от много неща :)

justbebsi
04-02-2009, 19:24
1. Пиятелството след връзка.. Трудно :?
2. Целувка по бузката за лека нощ. По-добре целувка по устата :-)
3. За признанията отностно новите ви тръпки..със старата.. :? Неконфортен разговор , който аз не бих водила

cinderella_gugutka
04-02-2009, 19:29
1. Пиятелството след връзка..
2. Целувка по бузката за лека нощ.
3. За признанията отностно новите ви тръпки..със старата..
1-казват 4е е възможно но при мен не се е полу4авало за съжаление :(
2-целувка по бузката за лека нощ-става,само ако не свърши нощта само с нея 8-)
3-ем аз го правя това ама от досегашния ми опит разбрах 4е май е по добре тези неща да не ги споделям

elsy
04-02-2009, 20:06
1. Пиятелството след връзка.. Трудно
2. Целувка по бузката за лека нощ. Мило
3. За признанията отностно новите ви тръпки..със старата.. Ако сте останали все пак приятели след раздялата - няма лошо да си споделяте.

FancyGirl
04-02-2009, 21:34
Банално
Изтъркано
Изтъркано :?

witchblade
04-03-2009, 00:13
1.Не може да има.Там където е имало чувства придружени с пишка е невъзможно.Винаги едната страна ще иска нещо повече.
2.Лошо няма.Даже на моменти е за предпочитане :P
3.И за какво???Ти само този човек ли познаваш, че на него ще споделяш??!!?!Най-малкото кво го бърка него??? :-o

LudoMlado
04-03-2009, 05:42
1. Пиятелството след връзка..
2. Целувка по бузката за лека нощ.
3. За признанията отностно новите ви тръпки..със старата..

1. Супер, ако ти си този който е скъсал другия. :D
2. До сега никой не се е оплаквал :-D
3. Ко речй? Квот било било, машина на времето нямам още, та за сега си се кефя на мига. :o

MartyParty
04-03-2009, 06:22
1. Пиятелството след връзка..Приятелство би било силна дума за това.По-скоро близки познати.
2. Целувка по бузката за лека нощ.Зависи от кого е целувката.
3. За признанията отностно новите ви тръпки..със старата..
Няма такива.За какво ми е да му казвам?Ако той ми каже бих се почувствала ужасно.

gLypChenCee
04-03-2009, 07:19
1. Пиятелството след връзка.. - Почти невъзможно..
2. Целувка по бузката за лека нощ. - Чисто приятелски.
3. За признанията отностно новите ви тръпки..със старата.. Ако споделяш на бившото за новото ти гадже и как си чустваш трябва да си леко пернат.

MoHuTo
04-03-2009, 12:00
1. Пиятелството след връзка..
Единствено ако и двамата нямат чувства, иначе НЕ :?
2. Целувка по бузката за лека нощ.
Ако е от близък приятел, да, обаче с който дойде - не..
3. За признанията отностно новите ви тръпки..със старата..
Зависи колко е стара тръпката...

VerryBerry
04-03-2009, 12:28
1. Пиятелството след връзка..
2. Целувка по бузката за лека нощ.
3. За признанията отностно новите ви тръпки..със старата..

1-досега само с един човек сме останали приятели след като се разделихме..за мен това е адски трудно-аз просто не мога да пъда приятел на бившия си..просто съм такава-или ще се заяждам или ще го бъзикам на кофти теми..за мен приятелствтото след връзка е трудно осъществимо,да не кажа невъзможно 8-) даже и аз си се чудя как още не сме се скарали с "приятеля ми"(бившия)

2-не са ме целували по бузката за лека нощ,но ако стане бих го помислила за намек..

3-ако бившият ми почне да ми разправя с коя излиза и колко я харесва много ще се изнервя(аз съм малко ревнива) и затова не говоря с бившите на тая тема:първо,че не ги засяга,и второ-както аз се дразня, така и те може да се дразнят ако евентуално почна да им се хваля..

soul1199
04-03-2009, 15:53
1. Пиятелството след връзка..
2. Целувка по бузката за лека нощ.
3. За признанията отностно новите ви тръпки..със старата..1:interesnoto e 4e,s edno mom4e,bqhme f.posle stanahme gadjeta,posle skusahme,posle pak bqhme fr i pak trugnahme 8-) mislq,4e ne moje da ima priqtelstvo sled vruzka,vinagi ostavat 4yvstvata...
2:celyvkata e mn milo,tova pokazva nqkakvi 4yvstva,moje i priqtelski da sa
3:ami ne biva da natqkva6 na gadjeto si za biv6ite :D draznqt se :D :D

Shia
04-03-2009, 16:54
1. Пиятелството след връзка.. По-добре добри чувства след раздялата,отколкото на-добри приятели.И на мен,и на него ще ни е гадно нашите бивши да са мотаят из краката ни...все пак БИВШИ
2. Целувка по бузката за лека нощ. Да,ако не е от гаджето.Ако е от гаджето...други работи
3. За признанията отностно новите ви тръпки..със старата.. -Един вид му натъркваш носа

KimBerLy1912
04-03-2009, 17:49
1. Пиятелството след връзка..
-Имах един приятел,с който бяхме много малко време заедно-и след као се разделихме,станахме по-близки отколкото докато бяхме заедно...Също имам няколко бивши,с които поддържаме много добри отношения...Един от тях дори го чувствам безкрайно близък : )
2. Целувка по бузката за лека нощ.
-Обожавам...освен тия по устните,особенно приятно ми става от целувка по бузата...Намирам го за сладко и супер мило-независимо дали от гадже,приятел,или човек,с когото си от скоро...А целувка по бузата от бившия за лека нощ-ами защо не : ))
3. За признанията отностно новите ви тръпки..със старата..
-И тва го има при мен...с един конкретен човек,с когото бях за много много кратко (1 седмицa :D ) ...Мога да говоря за всичко...Смятам,че имаме дълбока душевна връзка : ))
---- Сега като цяло всичко това е възможно,но се случва много рядко...При някои хора просто не се получава...Това при мен го крепи по-скоро другия човек,отколкото аз...Не,че не искам да имам толкова близък приятел (пък бил той и бившо гадже) ...просто понякога съм объркана..в чувствата се омотавам и става мазало :D Много интелигентно изказване,с изключение на предпоследното изречение :D

kotetokateto
04-07-2009, 22:33
1. нз
2. даамм
3. не мисля :lol: