PDA

View Full Version : Не знам какво да правя



AnGel_fReE
04-02-2009, 13:32
Тръгнах с едно момче но не го харесвам а го направих само за да забравя бившия си и за да може всичко да приключи но когато бившия ми разбра започна пак да ме търси а аз не можах да го отрежа а той ми наговори работи които за жалост са истина и сега не знам какво да правя страх ме е че бившия ми отново ще реши че не може да има нищо общо между нас а пък и ходя с момче което не харесвам ни най-малко и не знам какво да правя раздвоена съм плс дайте ми съвет и без тъпи коментари плс :(:(

bogzfaggot
04-02-2009, 13:36
Защо просто не останеш сама.Зарежи ги и двамата,няма смисъл.По-добре остани сама докато забравиш бившия си..не е нужно да нараняваш други хора

ivcheto0o
04-02-2009, 13:48
никoй не може по точно да ти каже от сърцето ти.. прави това което чустваш... според мен няма смисъл дА бъдеш с някои които не харесваш.... съгласна сам с по горното мнение че трява да ги оставиш и да бъдеш само пне докато нер азбереш какво искаш

AnGel_fReE
04-02-2009, 13:55
аз знам какво искам-искам да бъда с бившия си но това не зависи от мен :(

ivcheto0o
04-02-2009, 14:02
да това се пак зависи и от него ... ако не си с този който искаш по добре сама...

Gary
04-02-2009, 14:10
да това се пак зависи и от него ... ако не си с този който искаш по добре сама...
+1 Така е най-добре

nicolepcd
04-02-2009, 18:17
Адски глупава постъпка... Да тръгнеш с друг, само за да забравиш "бивш"... А тоя, с който си тръгнала, ако има чувства към теб? пффффф :?

mickelangelo
04-02-2009, 18:19
от 2 стола на земята .. по добре не се занимавай с никой от 2 мата ..

AllenWallker
04-02-2009, 18:25
Първо скъсай с момчето с което си се хванала. Второ кажи на бифшият си приятел, че сичко е приключило и неискаш да имате това, което сте имали преди. Това, че си се хванала с момче което не харесваш по причина че искъш да забравиш прединият според мен няма да ти реши проблема " За да го забравя" това ти отваря втори проблем. Напъни се и се стегни не се поддавай на чувства, които вече си решила че са приключили :)

AllenWallker
04-02-2009, 18:25
Първо скъсай с момчето с което си се хванала. Второ кажи на бифшият си приятел, че сичко е приключило и неискаш да имате това, което сте имали преди. Това, че си се хванала с момче което не харесваш по причина че искъш да забравиш прединият според мен няма да ти реши проблема " За да го забравя" това ти отваря втори проблем. Напъни се и се стегни не се поддавай на чувства, които вече си решила че са приключили :)

Bellatrix
04-02-2009, 18:25
Адски глупава постъпка... Да тръгнеш с друг, само за да забравиш "бивш"... А тоя, с който си тръгнала, ако има чувства към теб? пффффф :?
+++.
Този подход го мразя... :?