PDA

View Full Version : Кола маска



lilqna323
04-02-2009, 14:20
аами бръсна се триъгълника и мишниците взех си епилатор но няма специални приставки и ме боли супер много затова не го използвам.. остана ми само вариант с кола маска не сам пробвала но са ми казвали че след като само си се бръснала с кола маска после боли много .. :? таа искам да попитам мацките за кола маската .. на коя фирма е най- добра и някви съвети нещо да знам от личен опит не от рекламите че... :? .. мерси ви предварително :-)

donkihot
04-02-2009, 14:52
За триъгълника отивай на козметик! Не си прави сама труда да си правиш кола маска на тази част на тялото сама,опасно е!

Swinkenhoffer
04-02-2009, 15:13
Наистина е по-добре на козметик поне в началото. Щом аз се преборих, дето съм супер срамежлива и не търпя много на болка от тоя вид, значи всеки може. :D
Иначе ти препоръчвам да си намериш пълнител за кола маска (какъвто използват в салоните), лентички и да действаш сама.
Ако си от София, мога да ти кажа къде се продават.

Sissy90
04-02-2009, 19:54
И аз ще ти препоръчам козметик. Аз първо се бръснех, после ходих на козметик, след това с епилатор, с лентички на Лучия и сега ползвам течна кола маска на Кара. От последното съм най-доволна, но предполагам, че ако след бръсненето започнеш директно с такава кола маска, можеш да си направиш беля - най-малкото, стават ранички или синини (на мен даже днес ми се получи синина, но май бързичко изчезна).

Rofl4e
04-02-2009, 22:25
като за начало по добре отиди на козметик и след това го мисли дали ще е с епилатова или с други подръчни материали в къщи

mArMaLaDkA
04-02-2009, 22:57
@ Sissy90,
мисля,че се бъркаш."Кара" и "Сара" са продукти на Jankar, с тази разлика,че "Кара" е студената кола маска,а "Сара"-течната.

Иначе аз днес си купих течна кола маска "Сара",понеже ми писна с бръснача да действам на някои по-деликатни места,пък моя епилатор е пълна боза.Уж приставки,ролчици,глупости ,ама супер боли.Пробвала съм на една приятелка,чийто епилатор беше без такива приставки и нямаше нищо общо с моя-болката я нямаше,косъмчетата изчезваха(звуча като реклама на WS телешоп :D ).Таа пробвах на краката с кола маската-болката е поносима.Не съм си оставила синини или нещо такова.Реших първо с краката да пробвам,докато се науча,че съм малко несръчна и така.

Абе,да ви питам,не ви ли е неудобно,аджеба,да отидете при някаква напълно непозната и да си разтворите краката??Не толкова до болката,колкото после тая да разправя наляво и надясно за интимните ви части?Колко сте се подули,каква растителност е било,ей такива неща. :D Съжалявам,ама на мен това ми е притеснението главно.Да не става повод за разговор малката мармаладка всеки път,когато козметичката прави кола маска.

Втория ми проблем е,че не мога да си намеря козметичка.Да му се невиди,нямам нито една приятелка,ходеща на козметик,за да ми препоръча,а не ми се ходи така,при някоя произволна. :( Май сама ще се оправям с положението.

Sissy90
04-03-2009, 04:34
За името на кола маската може и да бъркам, не бях съвсем сигурна като го писах.
При козметичката първия път ме беше срам, седях до закачалката и се чудех да си свалям ли роклята или не :-D Ама после нямах проблем - да ти кажа ли, точно за твоята надали ще почне да разправя, толкова е виждала, че... Няма от какво да те е срам, тя даже не те познава в общия случай.

Swinkenhoffer
04-03-2009, 19:16
Абе,да ви питам,не ви ли е неудобно,аджеба,да отидете при някаква напълно непозната и да си разтворите краката??Не толкова до болката,колкото после тая да разправя наляво и надясно за интимните ви части?Колко сте се подули,каква растителност е било,ей такива неща. :D Съжалявам,ама на мен това ми е притеснението главно.Да не става повод за разговор малката мармаладка всеки път,когато козметичката прави кола маска.

Втория ми проблем е,че не мога да си намеря козметичка.Да му се невиди,нямам нито една приятелка,ходеща на козметик,за да ми препоръча,а не ми се ходи така,при някоя произволна. :( Май сама ще се оправям с положението.
:D
Koзметичката по цял ден зяпа путки, дреме й на нея... пък и не е нещо неестествено да имаш косми там. В крайна сметка и тя е жена, и тя си има такива "екстри". Никакъв проблем не е това.

Аз отидох при най-близката до нас и съм доволна.. то не е голяма философия да махаш косми... :D

rusova
04-03-2009, 19:37
++++ 1 1 1 1 1 да така си е отивай айде :0

Rofl4e
04-03-2009, 20:43
отиди на козметик да ти ги премахне.. и не боли много та чак дан е се търпи ако преди тва си си ги бръснала..!
Боли но е поносима болка.. с всеки следващ път болката намалява