PDA

View Full Version : Крем !



babyliss0
04-02-2009, 15:03
днеска ходих на гинколог на преглед.Попитах я други начини за предпазване освен познатите на всички ;] Тя ми изписа кремче с което да се мажа 15 мин преди половия акт.Каза че за нея този начин е най-добър защото освен че било за млади момичета и за нежелана бременост,но и предпазва от вируси И СПИН.После каза за хапчетата Ясмин но ми препоръча да не ги пия,защото най-големия страничен ефект бил появата на гъбички и особено на хора със светла кожа. :) :)

Та Вие ползалели сте такова кремче? какво Ви е мнеието

П.С кремчето срува около 12-14лв и е в розово-бяла опаковка

3oPuTy
04-02-2009, 15:04
Хммм за първи път чувам за това кремче ... :-o
Я кажи как се казва,че искам да прочета някво инфо за него в нета,защото нещо не ми се вярват тия неща ... :?

eXpl0d3
04-02-2009, 15:06
Да беее късмет кремчетото ти да предпазва от спин ...

babyliss0
04-02-2009, 15:16
ЗоРиТу кремчето се казва ФАРМАТЕКС-КРЕМ тя по точно каза че предпазва от ВИРУСА ХИВ аз не се изразих правилно :)

gLoRiToO
04-02-2009, 16:17
за пръв път го чувам това... :-o ,но малко ме съмнява да предпазва от ХИВ :(

babyliss0
04-02-2009, 16:25
да ти кажа и аз го чух за първи път.В момента се чудя хапечетата Ясмин или това кремче да взема.по принцип съм по навита са хапечетата но еи тфа че на светлата кожа повишава pH-то и се появяват гъбички затова исках да знам дали сте полазвали вие или ваши познати :-o :-o

ChArMeR
04-02-2009, 17:11
За този крем и аз не съм чувала.А относно Ясмин -Аз го приемам от 5 месеца и съм с много светла кожа досега не съм имала проблеми освен малко гадене в началото,но беше поносимо.Все пак това е индивидуално как ще понесе таблетките всеки организъм.

lifelesscorpse
04-02-2009, 18:46
nqkoi moje li da kaje neshto poveche za tova kremche???


sori za latinicata,ama nqmam kirilica v momenta.

babyliss0
04-02-2009, 18:49
lifelesscorpse какво те интересува точно за кремчето ;] Аз мисля да пробвам как ще е с него,но исках да разбера дали някои от вас е ползвал нещо подобно

ПС Гинеколожката ми каза,че тфа е един от новите начини и че освен крем за момичеата има и капсули на същата марка но те са за жени предимно раждали

Все пак ще чакам още мнение :P :P :-P

04-02-2009, 18:52
ми не ми се вярва много.. :?
ти кво - тубичката ще си я вреш в путката ли :D :D
в смисъл такъв чее.. няма как да те предпази от спермата, щото ако момчето се източи в теб едва ли има значение с кво са ти намазани външните полови органи :D
яя я обясни как действа ;d

babyliss0
04-02-2009, 18:56
ДОЗИРОВКА И НАЧИН НА ПРИЛОЖЕНИЕ:

ФАРМАТЕКС® вагинален крем трябва винаги да се прилагат преди полов акт, независимо от периода на цикъла. Поставете дозировъчния апликатор на края на тубата. Напълнете го да отбелязания знак без да допускате да се образуват въздушни мехурчета. Разделете тубата от апликатора. Поставете апликатора колкото е възможно по-дълбоко във вагината, най-добре е да сте в лежащо положение. Бавно натиснете буталото на апликатора за се изхвърли крема във вагината. Извадете апликатора. Защитното противозачатъчно действие е незабавно и продължава най-малко 10 часа. Преди повторен полов акт поставете нова доза с апликатора. НЕЖЕЛАНИ ЕФЕКТИ: възможна алергия. Да не се приема вагиналния крем през устата.

marin4itu
04-02-2009, 18:59
В 9ти клас в час по биология идва една гениколожка и обесни за това кремче. До колкото си спомням казаното от нея, това кремче се слага с нещо като инжекция (разбира се не е остра :D ) и така знаеш точно колко да сложиш. Унищожава сперматозоидите и така не могат да достигнат до матката. Наистина предпазва от HIV и други болести.

04-02-2009, 18:59
аа.. :D еми значи съм познала къде се пъха :D
де да знам.. тва ми звучи като нещо, подобно на писарите..

Rofl4e
04-02-2009, 19:03
аз съм ползвала фарматекс песари и знам само че предпазва от бременност но не и от болести предавани по полов път

babyliss0
04-02-2009, 19:03
ама явно няма хора ползващи тфа кремче... нищо все пак не са излишни мнения.... единственото малко ми е странно лягам си изваждам си крема слагам си и казвам на приятеля си... "готова съм" :D :D :D :D

ПС аз говорех с него и той каза че няма значение важно е здравето ни :-) :-)

marin4itu
04-02-2009, 19:11
ДОЗИРОВКА И НАЧИН НА ПРИЛОЖЕНИЕ:

ФАРМАТЕКС® вагинален крем трябва винаги да се прилагат преди полов акт, независимо от периода на цикъла. Поставете дозировъчния апликатор на края на тубата. Напълнете го да отбелязания знак без да допускате да се образуват въздушни мехурчета. Разделете тубата от апликатора. Поставете апликатора колкото е възможно по-дълбоко във вагината, най-добре е да сте в лежащо положение. Бавно натиснете буталото на апликатора за се изхвърли крема във вагината. Извадете апликатора. Защитното противозачатъчно действие е незабавно и продължава най-малко 10 часа. Преди повторен полов акт поставете нова доза с апликатора. НЕЖЕЛАНИ ЕФЕКТИ: възможна алергия. Да не се приема вагиналния крем през устата.

Еми да правилно си спомням :D

Не знам ама си мисля, че по време на секс ше стане голямо мазало :?

babyliss0
04-02-2009, 19:14
аха и аз това я попитах и тя каза че не е така напротив дори аз ще се чувствам по-добре както и партньора ми,и че аз няма да усещам нищо смисъл парене или нещо такова :smt001 :smt001

LovelyGirl
04-02-2009, 20:41
Добре,да предпазва от забременяване може,но и от ХИВ нещо не ми се вярва :-o .

babyliss0
04-03-2009, 12:25
незнам..... то вече какфо ли не измислехаа..