PDA

View Full Version : Има ли нужда от Ескапел?



Joffynka
04-02-2009, 15:52
добре значи 1 от най-добрите ми приятелки снощи е спала с Приятеля си.
1-во му е направила френска и той е свършил,почистил се е после тя пак му е почнала френска и след 2-рата френска са пробвали няколко вкарвания без презерватив!
Въпросът ми е има ли шанс нещо да е попаднало в нея и сега да трябва да пие ескапеле?



Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

babyliss0
04-02-2009, 15:58
щом се е почистил добре няма нужда от претеснение... и Ескапеле не е витамин Ц не трябва да се пие за щяло и нещяло :?

Joffynka
04-02-2009, 16:00
ем..добре добре до колкото разбрах само се е избърсал тя го е почистила по добре с уста но дали е достъчно....?

pam1
04-02-2009, 16:05
има риск :x

lovelyone
04-02-2009, 16:05
Ебааати малоумното общество.
Не всички де,но като погледна тояэи раэдел във форума и ми става лошо.Жал ми е.Като не энаете какво правите,не го правете или го правете като преди това се постараете да се попредпаэите.Има толкова начини,мамка му!Преэервативи,противоэач атъчни - малко ли е?Сложно ли е?Не.Тогава не си правете експерименти бе!Правиме си кефа и после отиваме във форума да мрънкаме и да покаэваме колко сме беэотговорни.Опасност винаги има.Никой не може със сигурност да ти каже "Да,тя е бременна" или "Не,не е."...мисля си,че надали е станал гаф,но винаги има шанс.Просто почнете да се паэите,а не да "ПРОБВАТЕ НЯКОЛКО ВКАРВАНИЯ БЕ3 ПРЕ3ЕРВАТИВ"..
На колко е приятелката ти btw?

ubuntureload
04-02-2009, 16:20
:smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt070 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt072 :smt072 :smt063 :smt064 :smt064 :smt064 :smt070 :smt070 O:) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :evil:

EJI4eTy
04-02-2009, 16:49
sled 9 meseca 6te se razbere hqhqhqhhhh

kasanova1994
04-02-2009, 16:56
awe gledai si tvoita putka i stiga si sa zanimavala s drugi
4e moje tvoita putka sa prokasa :D

Joffynka
04-02-2009, 17:20
хех хех не съм човек които ще си остави приятелите :) еми на 14 е мисля че е напълно нормално...

Joffynka
04-02-2009, 17:20
хех хех не съм човек които ще си остави приятелите :) еми на 14 е мисля че е напълно нормално...

Extremescream
04-02-2009, 18:25
Как ще е нормално,бе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: На 14 представи си да забременее!А то е достатъчно тъпо като чуеш-на 14 прави секс. :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

t1n4e7o
04-02-2009, 18:36
Как ще е нормално,бе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: На 14 представи си да забременее!А то е достатъчно тъпо като чуеш-на 14 прави секс. :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Rofl4e
04-02-2009, 19:05
по дорбе да пие Ескапеле (казва се ЕСКАПЕЛЕ а НЕ Ескапел) след като е свършил и го е вкарвал без презерватив

Presley
04-02-2009, 19:34
хех хех не съм човек които ще си остави приятелите :) еми на 14 е мисля че е напълно нормално...
Въй,я по-добре ограничавай мисленето,че нещо не ти върви.
Приятелката ти е поредната малка беэмоэъчна курва,която бас ловя,че и кеф не иэпитва.Ама да се мушка там нещо колкото да достави кеф на пича и да му се иэвидгне в очите.
Къв секс бе?Тя сигурно още няма косми по РО3ИЧКАААААТАА си.Органиэмът и е нодораэвит эа такива екстри,ама то не става само с шибане.И акъл трябва.

Joffynka
04-02-2009, 20:10
хах...мне много тъпо се получава да съдиш някого без да го познаваш,а и дори да е така...тии колко дественици познаваш които са на 15 примерно?(изключвам онези дебели пъпчасали зубрачки с3-те см храна по жълтите зъби,криви очила и 3 метрови задници) извинявам се за грешката при писането просто не съм го дописала...(Ескапеле)
А м/у се обърнах към вас понеже знам че тук все такива с опит пишат да ми кажат възможно ли е да нямаш повече деца след приемането на тази таблетка,защото приятелкаат ми дойде разревана след тези думи...а на нея трябва да и дойде към 4-5 ? е че не може да приеме Ескапеле до 4-ти 5-ти защото няма да има деиствие и трябва да реши сега!

ubuntureload
04-02-2009, 20:18
по дорбе да пие Ескапеле (казва се ЕСКАПЕЛЕ а НЕ Ескапел) след като е свършил и го е вкарвал без презерватив
Тия лайна си ги пий ти ма .... меши ги със тревицата и хероина ....
Нищо и няма на малката лайнарка ... Ама изпшушвам ей ...

Joffynka
04-02-2009, 20:37
хмммм Общо взето откривам че момчетат си мислят че нямапроблем а момичетата че има.

Presley
04-02-2009, 20:49
хмммм Общо взето откривам че момчетат си мислят че нямапроблем а момичетата че има.
оФца

JenataNaShefa
04-02-2009, 20:54
хмммм Общо взето откривам че момчетат си мислят че нямапроблем а момичетата че има.
оФца

И аз мисля, че няма, а определено не съм момче :?

ubuntureload
04-02-2009, 20:55
хмммм Общо взето откривам че момчетат си мислят че нямапроблем а момичетата че има.
Щото сме по отговорни и мислим за шибаното здраве !!!!Говоря от името на тези които са над 17-18 останалите чики няма кво да се намесват

Joffynka
04-02-2009, 20:59
Хм........така ще гледам да съм възможно най малко заядлива.
Ало скъпи какъв ти е проблема?Какво нещо против всичките ми мнения ли имаш?Или да не излезе че се познаваме...Presley не мислиш ли че си малко "интересен" с тази проява на "помощ" Момиче съм и съм тактична но ти пък си доста невъзпитано момче...Хм..като ти се е дозаяждали чаак пък толкова много че да се заяждаш във форум с хора които не познаваш...значи си в тежка фаза.Какво искаш да кажеп,че вече няма навънс който да се заяждаш или те е срах че като е на живо може да се стигне до бой...незнам кво ми се дървиш тука от няколко часа насам ама на е тва начина.


надявам се да не съм те засегнала твърде много ,но това ще си проличи от следващите ти думи ,които ще се доста ужасни като съдя как говореше до сега и се вижда що за човек си :)Лека вечер

ubuntureload
04-02-2009, 21:04
Мила тва е добрата ми страна .... радвай се че ни ви псувам всички под азбучен ред ! :-) МИР! не съм в настроение за семейни скандали тази вечер! :-)

Extremescream
04-02-2009, 21:04
хах...мне много тъпо се получава да съдиш някого без да го познаваш,а и дори да е така...тии колко дественици познаваш които са на 15 примерно?(изключвам онези дебели пъпчасали зубрачки с3-те см храна по жълтите зъби,криви очила и 3 метрови задници) извинявам се за грешката при писането просто не съм го дописала...(Ескапеле) Ми,да познавам девствени на 15 и не са такива.Големи сте келеши с тая твоита приятелка... :?

Presley
04-02-2009, 21:06
Хм........така ще гледам да съм възможно най малко заядлива.
Ало скъпи какъв ти е проблема?Какво нещо против всичките ми мнения ли имаш?Или да не излезе че се познаваме...Presley не мислиш ли че си малко "интересен" с тази проява на "помощ" Момиче съм и съм тактична но ти пък си доста невъзпитано момче...Хм..като ти се е дозаяждали чаак пък толкова много че да се заяждаш във форум с хора които не познаваш...значи си в тежка фаза.Какво искаш да кажеп,че вече няма навънс който да се заяждаш или те е срах че като е на живо може да се стигне до бой...незнам кво ми се дървиш тука от няколко часа насам ама на е тва начина.


надявам се да не съм те засегнала твърде много ,но това ще си проличи от следващите ти думи ,които ще се доста ужасни като съдя как говореше до сега и се вижда що за човек си :)Лека вечер

Не ти дочетох написаното и до половината,эащото са някакви общи прикаэки,които ми беще ясно,че ще иэприкаэваш.Но информативно - момиче съм.

Joffynka
04-02-2009, 21:11
Хм........така ще гледам да съм възможно най малко заядлива.
Ало скъпи какъв ти е проблема?Какво нещо против всичките ми мнения ли имаш?Или да не излезе че се познаваме...Presley не мислиш ли че си малко "интересен" с тази проява на "помощ" Момиче съм и съм тактична но ти пък си доста невъзпитано момче...Хм..като ти се е дозаяждали чаак пък толкова много че да се заяждаш във форум с хора които не познаваш...значи си в тежка фаза.Какво искаш да кажеп,че вече няма навънс който да се заяждаш или те е срах че като е на живо може да се стигне до бой...незнам кво ми се дървиш тука от няколко часа насам ама на е тва начина.


надявам се да не съм те засегнала твърде много ,но това ще си проличи от следващите ти думи ,които ще се доста ужасни като съдя как говореше до сега и се вижда що за човек си :)Лека вечер

Не ти дочетох написаното и до половината,эащото са някакви общи прикаэки,които ми беще ясно,че ще иэприкаэваш.Но информативно - момиче съм.



:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: СЕРИОЗНО!

Rofl4e
04-02-2009, 21:12
по дорбе да пие Ескапеле (казва се ЕСКАПЕЛЕ а НЕ Ескапел) след като е свършил и го е вкарвал без презерватив
Тия лайна си ги пий ти ма .... меши ги със тревицата и хероина ....
Нищо и няма на малката лайнарка ... Ама изпшушвам ей ...
добре бе хубаво да не се изръси 30 лв за ескапеле.. като не и дойде др месец да ревне .. 300лв за аборт пак как ще каже на тяхните.. тя все пак е на 14 бе!Кво искаш утре да надуе корема ли?????
И винаги едно Ескапеле е МНОГО ПО ДОБРИЯ ВАРИЯНТ ОТ АБОРТ!
Кажи на момичето по добре да си купи хапче..пие се до 72 часа след актра!Ако искаш повече инфо пиши на лс!

Extremescream
04-02-2009, 21:14
Съгласна с горното мнение,но да не ги гълта кат хапчета през месец.
ПП:ЕСКАПЕЛЕ е баба ти.Ескапел е
http://sopharmatrading.bg/bg/?section=single_product&id=8

Rofl4e
04-02-2009, 21:22
http://www.prikachi.com/files/715240e.jpg

Rofl4e
04-02-2009, 21:23
купувано е септември месец и опаковките вече не са златисти а сребристи ;)

Extremescream
04-02-2009, 21:25
В сайта на Софарма пише,че е Ескапел.И това е правилното защото:
Това Escapelle идва от някой латински език (английски,немски,испански, абе дет корените им са от латинския) и там е-то на края на думата не се чете. :-o

Rofl4e
04-02-2009, 21:26
е добре де.. ама виж какво пише на листовката която получаваш когато си закупиш ескапеле ;)

Extremescream
04-02-2009, 21:27
Ми то и по филмите има нескопосано преведени неща.Това,че го пише,не значи че е така.Некадърни хора всякакви.

Rofl4e
04-02-2009, 21:33
http://www.prikachi.com/files/715253t.jpg

Extremescream
04-02-2009, 21:34
Некадърни хорааааа

Rofl4e
04-02-2009, 21:45
Ζελατίνα :-x
:D

Extremescream
04-02-2009, 21:48
Meaning what exactly?