PDA

View Full Version : Дали са прави или грешат ?



Oxygen
04-02-2009, 18:56
Здравейте сега ходихме на хижа . Та там имаше едно момче ,което не мога напълно да разбера .Всички ми казват, че той ме харесва и много си било личало ... но аз не забелявам това или поне не искам да го забележа . Та това момче се закача много с мен (според мен това не е странно , но за моите приятели е признак, че ме харесва ) , постоянно го базикаха ,че ме бил харесвал, а той само си мълчеше нито отричаше нито потвърждаваше,а когато го избазикат за някоя друга той веднага отричаше . Веднъж една моя приятелка се избазика с него за един бас и му каза ,че ако той спечели тя ще му се отплати в натура и той като чу и каза че ще пропусне, а само минути след това и аз се избазиках същото и той се съгласи ... Веднъж си говорехме и аз го попитах коя си харесва той не пожела да ми каже ама аз упорствах и една моя приятелка започна да намеква ,че съм аз и аз се правех на ударена и тогава момчето каза ,че тя говорела за мен и нищо повече , а на всичкото отгоре ме гледа странно на моменти .Имаше имного други негови изцепки който аз приемах като майтап просто, но за всички останали покраи мен те бяха признак ,че ме харесва . А сега йато се пребрахме от хижата той дори не ми пише и имам чувството ,че се държи доста хладно, да и на хижата имаше такива моменти но те бяха кратки ... :( :( не мога да го разбера според вас това ,което моите приятели твърдят ,вярно ли е ?

plmn
04-02-2009, 19:21
за времето, което ти отне да напишеш тая тема можеше да го питаш 50 пъти дали те харесва или не

cinderella_gugutka
04-02-2009, 19:25
а ти харесваш ли го-ако го харесваш можеш да поговориш с него и да му признаеш

pam1
04-02-2009, 19:30
да не сте на 12?

justbebsi
04-02-2009, 19:31
а ти харесваш ли го-ако го харесваш можеш да поговориш с него и да му признаеш
Напълно съм сагласна.

DivoTo_KoTe
04-02-2009, 19:43
а ти харесваш ли го-ако го харесваш можеш да поговориш с него и да му признаеш
Напълно съм сагласна.


Разговора ще е "искаш ли да станем гаджета"
Иначе по всичко прочетено приятелките ти са прави,че те харесва.Другия път му се яхни на врата :D :D :D

fc
04-02-2009, 19:50
Трябва да са по-големи от 12 години, все пак се връщат от някаква хижа, освен ако не е било училищно нещо...

AFT
04-02-2009, 20:15
Оф, бе, сякаш нарочно си пуснала темата, за да ти каже и още някой,че те харесва, макар че ти го знаеш вече,м? Ениуей. Срам го е, пиши му ти. ;]

SuperBadSuperFresh
04-02-2009, 20:41
Ми ти колко време си се правила на неразбрала,какво очакваш.Зимай го,преди да е забравил за теб

Presley
04-02-2009, 20:45
Ти падаш ли си по него?
Ако да,эначи си постъпила страшно тъпанарски като си се правила на ударена.Това е положението - сега ще си береш плодовете на собствената си тъпотия.Ама има и друг вариант - ПОТЪРСИ ГО ТИ.

IndependentGirl
04-03-2009, 00:08
Харесва те момчето.. :wink: .. но като си се направила на разсеяна и незаинтересована.. той се е отдръпнал.. :? Сега му пиши ти и го потърси.. айде действай, че няма време :D 8)

LiL_MeoW
04-03-2009, 00:16
Трябва да са по-големи от 12 години, все пак се връщат от някаква хижа, освен ако не е било училищно нещо...

че кой води на хижа 12 годишни хормонясали изродчета ?

Darkkiss
04-03-2009, 01:33
от първите 5 реда става ясно
ти какво
сляпа си ?

LudoMlado
04-03-2009, 05:51
:shock:

Чекай да ти помогна малко

Здравейте сега ходихме на хижа . Та там имаше едно момче ,което не мога напълно да разбера .Всички ми казват, че той ме харесва и много си било личало ...но аз не забелявам това или поне не искам да го забележа . Та това момче се закача много с мен (според мен това не е странно , но за моите приятели е признак, че ме харесва ) , постоянно го базикаха ,че ме бил харесвал, а той само си мълчеше нито отричаше нито потвърждаваше,а когато го избазикат за някоя друга той веднага отричаше . Веднъж една моя приятелка се избазика с него за един бас и му каза ,че ако той спечели тя ще му се отплати в натура и той като чу и каза че ще пропусне, а само минути след това и аз се избазиках същото и той се съгласи ... Веднъж си говорехме и аз го попитах коя си харесва той не пожела да ми каже ама аз упорствах и една моя приятелка започна да намеква ,че съм аз и аз се правех на ударена и тогава момчето каза ,че тя говорела за мен и нищо повече , а на всичкото отгоре ме гледа странно на моменти .Имаше имного други негови изцепки който аз приемах като майтап просто, но за всички останали покраи мен те бяха признак ,че ме харесва . А сега йато се пребрахме от хижата той дори не ми пише и имам чувството ,че се държи доста хладно, да и на хижата имаше такива моменти но те бяха кратки ... Sad Sad не мога да го разбера според вас това ,което моите приятели твърдят ,вярно ли е ?

Вярно е, но му е писнало да чака да се светнеш та се е отказал. :?