PDA

View Full Version : За ключ



ligli4ky
04-02-2009, 18:59
Днес направих първата си свирка и беше много готино ,решихме с приятеля ми да му направя набързо,той не беше сигурен ,че иска тъй като не се е бил къпал преди това,но направих му,а аз от една седмица имам афта която почти заздрава,та въпроса ми е може ли да ми стане нещо,не ми е свършвал в устата и до сега не е бил с никоя друга.

Темата не е ебавака отговорете ми сериозно моля ви!!!

Rofl4e
04-02-2009, 19:02
м не можее

ligli4ky
04-02-2009, 19:04
м не можее Сигурна ли си,той не е болен ,ходим с него от дълго време ама все пак някакви бактерий да са проникнали през афтата.
Знаете как е,първи път ми е и се притеснявам да не ми стане нещо.

martinaaaaaaaaaa
04-02-2009, 19:04
Амиии според мен неможе.

V1zmuten
04-02-2009, 19:07
moje da zabremenee6 :-o :shock:

anyfany2
04-02-2009, 19:08
Да,може да те зарази с болест,ако е болен.
Моята госпожа по психология в даскало ни изплаши,че може да е заразно.
Аз те съветвам да отидеш на лекар..да ти се направят изслядвания,защото е опасничко.. :(
Защо не попита преди това?
Спинът е кръвопреносима и венерическа болест и точно от такава раничка в устата,дори и някакъв венец можеш или ти или той да ти прехвърли нещо.. :( Ох..уплаши ме.. Само едно ще те посъветвам..не се притеснявай да споделиш с родителите си..и те са правили палави неща като са били на твоята възраст.. Кажи им,че желаеш да се изследваш,защото е серизоно.. Не искам да те плаша,но това знам..
Дано да си здрава!
Учени от Националния институт по здравеопазване на САЩ установиха как става оралното предаване на ХИВ-инфекцията, предизвикваща СПИН.

Според специалистите, това е възможно при орален секс, без да е налице рана в устната кухина. Вина има молекула в клетките на сливиците, която влиза във връзка с вируса, съобщи Нюзру, като се позова на публикация в "Ел Паис".

На учените са им били необходими 25 години, за да направят откритието си. Досега се мислеше, че оралното предаване на ХИВ-инфекцията е възможно само при хора със силно увредени венци.

Но това обяснение не задоволяваше всички, още повече, че бе доказано силното антивирусно действие на слюнката. ХИВ-инфекцията не се предава, ако се пие от една и съща чаша, ако се яде от едни и същи прибори, при целувка.

Много животни, а и някои хора, инстинктивно облизват раните си, за да извършат първоначална дезинфекция. Откритието на американските учени дава първото приемливо обяснение на начина за предаване на ХИВ.

Според учените от Националния институт по здравеопазване на САЩ, на повърхността на сливиците има рецептор CXCR4, посредством който вирусът се съединява със заразяващите клетки и предава генетичния си материал.

Тази молекула е една от първите, изпробвана в новата терапия за лечение на инфекции.

Повърхността на венците, на свой ред, е покрита с молекули от друг тип, от т. нар. кератини, удебеляващи стените и изпълняващи функцията на бариера.

Резултатите от изследването са публикувани в American Journal of Pathology.

Откритието е дало повод на много експерти да напомнят, че презервативи трябва да се използват както при вагинален и анален, така и при орален секс. БТА

Изследвай се! Моля те! Иди на тест за кръвта.. :( И никога не се притеснявай да споделяш проблеми! :-) :-)

ligli4ky
04-02-2009, 19:08
moje da zabremenee6 :-o :shock: Моля ви без ебавки казах,че темата е сериозна.

AlokiNn
04-02-2009, 19:10
Това от горе не го чети .. шанса е минимален при орална любов а и няма нищо на гаджето ти спокойно

ligli4ky
04-02-2009, 19:12
Няма как да съм болна от СПИН след като ,аз съм му първата (в това съм повече от убедена) гпитам си за някаква инфекция която може да предизвика у мен през афтата от бактерийте в урината.

Boyd
04-02-2009, 19:14
Като за начало е редно, преди да почнеш да се ебеш безразборно и да правиш свирки на гаджето си от 2 седмици, да се образоваш малко.

И да, има вероятност да си болна от СПИН, ако и той е, защото това, че си му първата няма нищо общо. Понякога ХИВ се предава от майката на детето.

И.....к'ва урина ?!

ligli4ky
04-02-2009, 19:21
Като за начало е редно, преди да почнеш да се ебеш безразборно и да правиш свирки на гаджето си от 2 седмици, да се образоваш малко.

И да, има вероятност да си болна от СПИН, ако и той е, защото това, че си му първата няма нищо общо. Понякога ХИВ се предава от майката на детето.

И.....к'ва урина ?! В урината има бактерий също и в дебелото черво който предпазват от инфекций,не правя безразборно секс ,просто ни дойде отвътре и на двамата,спрете се с тоя СПИН това ,че знаете 3-те начина на предаване не ви прави сексоално образовани,НЕ Е БОЛЕН ОТ СПИН в това съм 110% сигурна.

Boyd
04-02-2009, 19:23
В урината има бактерий също и в дебелото черво който предпазват от инфекций,не правя безразборно секс ,просто ни дойде отвътре и на двамата,спрете се с тоя СПИН това ,че знаете 3-те начина на предаване не ви прави сексоално образовани,НЕ Е БОЛЕН ОТ СПИН в това съм 110% сигурна.

Прекалено ми е ясно к'ви бактерии има!

Само не разбрах к'во общо има урината в случая ?! И няма от къде да си сигурна, че не е болен!

ligli4ky
04-02-2009, 19:26
В урината има бактерий също и в дебелото черво който предпазват от инфекций,не правя безразборно секс ,просто ни дойде отвътре и на двамата,спрете се с тоя СПИН това ,че знаете 3-те начина на предаване не ви прави сексоално образовани,НЕ Е БОЛЕН ОТ СПИН в това съм 110% сигурна.

Прекалено ми е ясно к'ви бактерии има!

Само не разбрах к'во общо има урината в случая ?! И няма от къде да си сигурна, че не е болен! Не се беше изкъпал и вероятно са останали след последното му уриниране бактрий в основата на главичката,в малък град сме и всичко се знае,а и него специално и цялото му семейство ги познавам от когато се помня.

erotix
04-02-2009, 19:31
Днес направих първата си свирка и беше много готино ,решихме с приятеля ми да му направя набързо,той не беше сигурен ,че иска тъй като не се е бил къпал преди това,но направих му,а аз от една седмица имам афта която почти заздрава,та въпроса ми е може ли да ми стане нещо,не ми е свършвал в устата и до сега не е бил с никоя друга.

Темата не е ебавака отговорете ми сериозно моля ви!!!
хахаахаахха мурдерска работа .. ебати народа прост :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

JenataNaShefa
04-02-2009, 19:53
В урината има бактерий също и в дебелото черво който предпазват от инфекций,не правя безразборно секс ,просто ни дойде отвътре и на двамата,спрете се с тоя СПИН това ,че знаете 3-те начина на предаване не ви прави сексоално образовани,НЕ Е БОЛЕН ОТ СПИН в това съм 110% сигурна.

Прекалено ми е ясно к'ви бактерии има!

Само не разбрах к'во общо има урината в случая ?! И няма от къде да си сигурна, че не е болен! Не се беше изкъпал и вероятно са останали след последното му уриниране бактрий в основата на главичката,в малък град сме и всичко се знае,а и него специално и цялото му семейство ги познавам от когато се помня.

Защо просто не си го оставила да се измие преди това, сега нямаше да има тема... :?

Nitroglycerin
04-02-2009, 20:07
Най-много лека диария да предизвика,тези бактрий и ти ги притежаваш в твойта урина така че не може нищо да ти стане.

MakeMeLaugh
04-02-2009, 21:34
Еее, че супер, само 1 седмица след това си решила да се заинтересуваш и да попиташ, браво - така се прави :smt023




офф :?

jambo_bs
04-02-2009, 22:33
moje da zabremenee6 :-o :shock:

Стига я бъзика че сега ще пита "Наистина ли ? " :shock:

LiL_MeoW
04-02-2009, 23:30
ами сигурно пениса му ще почне да се разпада а ти си бременна

DesTin3d
04-03-2009, 00:55
еее вие па ... много зехте да ебавате момичето :x
------------------------------------------------------------
иначе виж ... ако толкова не си сигурна иди си направи едно изследване .. нищо няма да ти коства.

hubavi4kata
04-03-2009, 06:20
Спрете да се бъзикате с момичето, ами ако вие имате някакв проблеми и започнат да се бъзикат и с вас, как ще се чувствате? Точно в този момент тя е уплашена и притеснена за здравето си и точни 1 такъв коментар от рода "може да забременееш", би я уплашил.

Ако наистина си толкова много притеснена и не си се успокоила от това, което са ти казали някои потребители, най-добрият начин е да отидеш и да се изследваш, но ас лично мисля, че няма да има никакъв проблем и всичко ще бъде наред!

AlokiNn
04-03-2009, 06:26
Не Хуана е бременна а Хулйо ....

Neftochimic
04-03-2009, 10:50
Днес направих първата си свирка и беше много готино ,решихме с приятеля ми да му направя набързо,той не беше сигурен ,че иска тъй като не се е бил къпал преди това,но направих му,а аз от една седмица имам афта която почти заздрава,та въпроса ми е може ли да ми стане нещо,не ми е свършвал в устата и до сега не е бил с никоя друга.

Темата не е ебавака отговорете ми сериозно моля ви!!!

от устата най-лесно се забременява!

gia_sena_mono
04-03-2009, 11:40
Е да се беше измил поне.

ThisIsMe
04-03-2009, 11:49
Пфф вие сте луди бе хора...не стига ,че правите свирки ,ама и не се миете......нечистоплътност-ще повърна.
БТВ
Едва ли да ти има нещо,ама не съм сигурна

Madn3s5
04-03-2009, 13:52
В урината има бактерий също и в дебелото черво който предпазват от инфекций,не правя безразборно секс ,просто ни дойде отвътре и на двамата,спрете се с тоя СПИН това ,че знаете 3-те начина на предаване не ви прави сексоално образовани,НЕ Е БОЛЕН ОТ СПИН в това съм 110% сигурна.

Прекалено ми е ясно к'ви бактерии има!

Само не разбрах к'во общо има урината в случая ?! И няма от къде да си сигурна, че не е болен!

Еми може да е уринирал преди да му е направила свирката 8-)

или по време 8-)

ох аман от необразовани ебливи деца..

ligli4ky
04-03-2009, 14:07
Стига толкова.
Начетох се на простотий.Нека някой модератор да заключи темата.

Pagan_man
04-03-2009, 14:11
Бягай за Ескапел, и без това акто гледам ги взимате акто бонбони.

Neftochimic
04-03-2009, 14:57
ш`ставаш мама :grin:

hahavteen
04-03-2009, 16:07
Стига толкова.
Начетох се на простотий.Нека някой модератор да заключи темата.

Ок :)