PDA

View Full Version : Пиърсинг на носа



ludotokrise
04-02-2009, 20:36
Здравейте, искам да си сложа пиърсинг на носа, но ми казах,че имало някакви обечки,мънички с топченце и носа не се продупчвал толкова и когато се махне обечката дупката не се забелязва.Моля ви кажете ми нещо повече за нея, колко парички за пробиването+обичката,за колко време зараства дупчицата,грижи, въобще споделете,ако някой има да помага. :-)

mArMaLaDkA
04-02-2009, 21:04
^Тебе всичко те възбужда. 8-)

InnchetO
04-02-2009, 21:28
Здравейте, искам да си сложа пиърсинг на носа, но ми казах,че имало някакви обечки,мънички с топченце и носа не се продупчвал толкова и когато се махне обечката дупката не се забелязва.Моля ви кажете ми нещо повече за нея, колко парички за пробиването+обичката,за колко време зараства дупчицата,грижи, въобще споделете,ако някой има да помага. :-)

Дупката си е дупка. Няма размери ;д
Обечките биват с топче и без тези с топчето са по късички и отзад имат мъъничко топченце, а другите са без и се подгъват в края. :) Не е толкова болезнено нито ваденето на топченцето нито на огънатата обеца.
Вярно, с времето започва да боли като ги вадиш, ама то е нормално, че дупката се свива според обецата.
Аз имам обеца от почти година и определено като махна обецата се вижда нещо. Няма как.
Мене пробиването ми беше 12лв. обечките са по 1-1,50-2лв. зависи от къде ги взимаш /говорим за сребърни/.
Дупката да ти кажа... едва ли ще имаш намерение да махаш обечката. Свикваш с нея и неможеш да се възприемеш без. Иначе може би за около 2-3-4 месеца би зарастнала, но все пак ще си има някакво беледже. :)

IrrieSkyline
04-02-2009, 21:28
'Земи си сложи магнит... :-o

ludotokrise
04-04-2009, 23:29
'Земи си сложи магнит... :-o

Е, добре, кажете какви са тези с магнит,как се закрепват по точно и от къде мога да ги намеря(обл.Пазарджик)и без тва говорих с наще-недават да си орезилвам с дупки лицето... :lol: :-x :x

IrrieSkyline
04-05-2009, 00:10
Голямо 'орезилване' е с пиърс. 'Се тая, въпрос на виждания, явно... Магнитните са безумно елементарни, не знам дори как да обясня, толкова са лесни и толкова ненуждаещи се от упътване, че не знам кво да ти кажа. За място, на което да намериш, не мога да ти помогна, щото не съм от тамА.

EarthShaker
04-05-2009, 07:34
може да ти влезе магнита в дихателния track :D

пробий си клитора! ако мноо те е страх с магнит пробвай

YouCantStopMe
04-05-2009, 07:40
Еми излез..отиди в някое студио и питай..
какво толкова?!

п.п. тия обеци на носа не ме кефят :P :oops:

Bianca
04-05-2009, 08:08
Не знам кой те е излъгал, че не си личи. Имам няколко приятелки, които имат такъв пиърсинг. Махнат ли си обецата– на носа им остава едно такова черно-червено петънце, бляяяяк.

IrrieSkyline
04-05-2009, 10:28
Абе айде беее, от младешки пъпки по-малко и по-приятни петна ли остават?! Със сигурност повече приятели имате с такива, отколкото с пиърси.

Boot
04-05-2009, 10:42
Дупката си е дупка. Няма размери ;д
Напротив ;)

Слагай там некфи магнити и не се занимавай със сложните неща. Може да ти окапе носа, кой знае...

InnchetO
04-05-2009, 13:08
Може да ти окапе носа, кой знае...
Michael Jackson muchh ;дд


А, иначе.. Bianca каза - махне ли се обецата остава петънце. Ако няколко дни не слагаш обецата, може и да се махне, ама ме съмнява /естествено това важи, ако си била с обецата поне няколко месеца. В началото нищо не се вижда, ама и зараства бързичко/.

А бтв., ако може да попитам.. за какво ти е обеца, която да махаш и слагаш постоянно? о,0 Като не ти дават ваще, не си слагай.

Fiki_
04-05-2009, 14:21
'Земи си сложи магнит... :-o

Е, добре, кажете какви са тези с магнит,как се закрепват по точно и от къде мога да ги намеря(обл.Пазарджик)и без тва говорих с наще-недават да си орезилвам с дупки лицето... :lol: :-x :x

Абее в "маниста" мисля че имаше и там при "коса и стил" до колоната оня за чантите и щуротиите има 100% съм сиг,една приятелка от там си беше взела Smile

IrrieSkyline
04-05-2009, 19:12
Хора, какъв смисъл виждате от шибаните изкуствени пиърсинги?!

POLLINA
05-01-2009, 23:00
Хора, какъв смисъл виждате от шибаните изкуствени пиърсинги?!
този ,който ти не виждаш ... :P :razz:

thelideto
05-01-2009, 23:40
4esny kazano iskam na vejdata ama i na nosa radvat :P :D

TeenSpirit
05-02-2009, 19:14
Аз имам под устната в ляво... в студиото ми казаха всичко за грижи и т.н... А за дупчицата ме осведомиха, че зараства и не остава белег, а ако случайно остане ще е едва забележим :P

Spider4eto
05-02-2009, 19:26
Хора, какъв смисъл виждате от шибаните изкуствени пиърсинги?! Как ве Прейче, готина и вървежна си като излезеш на улицата с побито носле, а като се прибереш вкъщи махаш магнитчето за да си добро момиченце в очите на мама и тати. 8-)

Shelcha
05-02-2009, 19:30
Лъжат те.
Има размери (:
Отиваш в една аптека и питаш какви игли имат.
Зависи от дебелината.
Но после ще тярбва да търсиш тънички обички за нослето.
По-добре си направи комерс в някой салон.
И да ти е със здраве после.
Почти всички познати, които после са си я махали не им е личало.
Пък и не би било грозно малко белече ако после не я искаш.
СПокс.

Spider4eto
05-02-2009, 19:36
По-добре първо поговори с ваще и ако ти дадат се пробий в някое студио. А ако вече не ти дадат се примири, не се излагай с некви магнитчета :)

ya4eff
06-27-2013, 08:37
По-добре първо поговори с ваще и ако ти дадат се пробий в някое студио. А ако вече не ти дадат се примири, не се излагай с некви магнитчета :)

Съгласен съм с теб.И аз като нея исках пиърсинг на носа а като не ми дадоха нашите си взех с магнитчета и ги зарязах на третия ден.Писнаха ми.Нашмърках се три пъти с магнити и ги оставих. :д

heartshapedbox
06-27-2013, 15:56
/темата е от 2009.

blak and white !!
08-16-2014, 09:10
здравей те аз също много искам да си пробия носа ... Една моя приятелка си купи специална игла и искаше да го пробие аз не й дадох защото реших че е най-добре да го направи специалист !! да искам да знам къде мога да го пробия ??

icaki2
01-17-2017, 11:43
Здравейте имам салон за красота и предлагам услугата пиърсинг на нос с пистолет.Солона се намира в София на улица Добруджа 8 А Телефон а връзка 0889182017 Христо

an7raks
01-17-2017, 13:31
Ако някога си взема танцуваща мечка, ще ти я доведа да й сложим халка. :D