PDA

View Full Version : А дали той е готов ... :?



xXx_ThePrincess_xXx
04-02-2009, 20:33
Значии .. харесвам едно момче (от моите трен. е и е по малък от мен.. което не е проблемче : ) ).. от няколко сед. насам виждам че и той има интерес към мен .. няма скайп (забравена парола) пишем си в импулсе.бг ... викаме си "любов", пращаме си "{}", звъни ми да се чуем и т.н. ...когато го попитах кой хар. той каза "теб..а ти?" отг. му "и аз теб" той го прие странно, 'щото съм по-голяма .. де да знам може да се шегува като казва че хар. мен ..но проблема е че в посл. няколко дни (в които не се виждахме)имам чувството че не е както преди.. не ми пише толкова колкото преди, но пък постоянно ми гледа профила :^) ..


Таа нз какво искам да ми кажете или да ме посъветвате .. може би да ми дадете някакъв съвет има ли смисъл да му пиша (защото понякога имам чувството че му се бутам) а бе нещо от сорта.. дайте мнение нещУ ала балаа :) мерси предварително ... :-)


И ако може БЕЗ кофти коментарчетата :)

plmn
04-02-2009, 20:35
излезте на разходка

Presley
04-02-2009, 20:39
Проблемът ти е,че ти не си достатъчно самоуверена.А това идва от там,че нямаш много опит все още с представители на противоположния пол,нали?
Съветът ми е да не эалагаш толкова на интернет контактите ви,а на реалните.Така имаш по-голям шанс да раэбереш какво точно е отношението му към теб.Обаждаш му се по телефона и си уговаряте среща някъде.Лафите си и ако искаш си иэяснавате чувства,намерения и всичко.Елементарно е.

SuperBadSuperFresh
04-02-2009, 20:39
Абе щом ти е казал че те харесва,бъди нахална.Веднъж кажеш ли го,си носиш последствията 8-)

xXx_ThePrincess_xXx
04-02-2009, 20:44
хихи ;Пп всъщност немога да кажа че имам много опит, но не съм и от тези без грам такъв :) ..
въпроса е че не съм съвсем сигурна дали той има достатъчно опит и точно заради това той също да не е съвсем сигурен какво иска :? .. и все пак .. как даа постъпя ?
:-)

Presley
04-02-2009, 20:47
хихи ;Пп всъщност немога да кажа че имам много опит, но не съм и от тези без грам такъв :) ..
въпроса е че не съм съвсем сигурна дали той има достатъчно опит и точно заради това той също да не е съвсем сигурен какво иска :? .. и все пак .. как даа постъпя ?
:-)
Нали ти каэах?
Абе на колко си ти ?

xXx_ThePrincess_xXx
04-02-2009, 20:54
аз съм почти на 16 :) (сега ше ми кажеш, че си помислил, че съм наа :? 13 14 8-) )

myNameIsImmortal
04-02-2009, 21:18
Нахалството решава всички проблеми 8-)
Поговори с него на 4 очи, дали това, което ти е казал, че те харесва го е казал просто на шега, или сериозно, защото като си отговорила "и аз теб" си го казала понеже наистина си го мислела :)

Presley
04-02-2009, 22:26
аз съм почти на 16 :) (сега ше ми кажеш, че си помислил, че съм наа :? 13 14 8-) )
Нищо не съм помислилА.

justbebsi
04-03-2009, 05:53
Нахалството решава всички проблеми 8-)
Поговори с него на 4 очи, дали това, което ти е казал, че те харесва го е казал просто на шега, или сериозно, защото като си отговорила "и аз теб" си го казала понеже наистина си го мислела :)
+1

Gary
04-03-2009, 07:59
Присъединявам се към останалите коментари - бъди по-уверена, направи първата крачка и го покани да излезете - кино, разходка, кафе, някъде двамата заедно. Щом ти се притесняваш, представи си на него какво му е. А никоя интернет връзка не може да замени един поглед, едно докосване, една целувка. Само внимавай да не го уплашиш - малко е момчето;)

shmatka888
04-03-2009, 11:59
Ми може пък и да е казал "теб" само на шега, за да отклони истинския отговор, като е мислел, че няма да го приемеш на сериозно.Като си му забила "и аз теб" той се е ошашавил и затова може би се държи различно...
Може пък и когато и той знае и ти знаеш да се е стреснал и да незнае как да постъпи. И на двата варианта изхода е да поговорите очи в очи и да си изясните как стоят нещата :)

Maexxna
04-03-2009, 15:00
Нахалството решава всички проблеми 8-)
Поговори с него на 4 очи, дали това, което ти е казал, че те харесва го е казал просто на шега, или сериозно, защото като си отговорила "и аз теб" си го казала понеже наистина си го мислела :)
+1

gLoRiToO
04-03-2009, 15:27
А ти на колко си и той на колко е???... :-o

soul1199
04-03-2009, 15:27
izleste s nego,sega ste vakanciq,na kafe,razhodka,nqkude,prosto se poopoznaite pove4e :) kato cqlo budi sebe si :)

xXx_ThePrincess_xXx
04-03-2009, 20:45
А ти на колко си и той на колко е???... :-o


a3 - почти 16.. той - 1 год. по малък от мен ; )

Converse333
04-03-2009, 21:03
Бъди по-уверена,все пак ти си по-голямата. 8)