PDA

View Full Version : Как да разбера?



SuperBadSuperFresh
04-02-2009, 20:35
:)

Presley
04-02-2009, 20:42
Добре бе,ти сериоэно ли не се сещаш какво да направиш?
Нали сте блиэки приятели - тогава просто говори с него и си иэясни теэи неща.
И друго не раэбрах - ти падаш ли си по него?

ThereIsNoWayOut
04-02-2009, 21:14
Кога ще разберете , че между момиче и момче трудно може да има "най-добро" приятелство .... Рано или късно това просто се случва... Най-често от страна на момчето . Може да си сигурна , че той си пада по теб и това със "Сватбата" е било начин да подходи към ситуацията , 99% сигурен , че той я е предложил или може би е помолил някои от приятелите му да предложи подобна простотия .. Говори с човека и се разберете ...

IndependentGirl
04-02-2009, 22:21
Децка радост - шарени бонбонки.. :D Това за теб ако е проблем.. простоо за по-сериозните неща не знам какво ще кажеш :-o Айде като ви наближи сватбата... може да ме поканите да съм ви шаферка :lol: :razz:

SuperBadSuperFresh
04-02-2009, 22:28
Да говорим...абе странното е че е правилно тва с 'най-доброто' приятелство.Просто с тях никога не съм говорила за чувства или нещо подобно.За това ще ми е супер странно.Няма значение дали си падам по него,не искам ако тръгнем после да се гледаме гадно като се видим защото за мен има и по невъзможно нещо от най-добър приятел момче и това е 'просто приятели'
В интерес на истината,да,страшно се радвам че проблемите ми имат такъв характер,а не нещо по сериозно :)

witchblade
04-02-2009, 23:46
И аз имах такъв "проблем" преди мноого време.бхме най-добри приятели, обаче в един прекасен момент видях, че той е лудо влюбен в мен.Аз тогава ходех с бившия ми вече 3 година.Те се познаваха мнооого добре, в една компания бях.Какво направих аз ли???Ми бих си шута от френда.Така сметнах за добре.Той ми звънеше денонощно, смс-и, абе страшна работа.Което за мене не е оферта, защото мнного си го обичах като приятелче, но уви...Бих те посъветвала да се изясните, да поговорите и решете как ще е най-добре.Но няма вариянта, аз те харесвам, но ти мене не, но нека си останеме приятели.Или се гаджосвате или няма бъдеще вашето приятелство.Сега ще пиатш защо?Ми защото яко ли ще ти е всеки божи ден да го гледаш колко мнооого те харесва, как непрекъснато търси контакт с тебе, дори и да е словесен, колко много му е гадно, че не изпитваш същите чувства???Ми не вярвам да ти е добре, освен ако не си садист.Помисли,прецени и направи това, което сметнеш за добре. Успех :) :P

LudoMlado
04-03-2009, 05:37
Да говорим...абе странното е че е правилно тва с 'най-доброто' приятелство.Просто с тях никога не съм говорила за чувства или нещо подобно.За това ще ми е супер странно.Няма значение дали си падам по него,не искам ако тръгнем после да се гледаме гадно като се видим защото за мен има и по невъзможно нещо от най-добър приятел момче и това е 'просто приятели'
В интерес на истината,да,страшно се радвам че проблемите ми имат такъв характер,а не нещо по сериозно :)

Кефи как мислиш, не мн момичета са така.

b0nb0ns
04-03-2009, 06:05
СПОРЕД МЕН....ДЕЙСТВАЙ,НЯМА КАКВО ДА ГУБИШ,А И ТОВА ЧЕ СЕ ПОЗНАВАТЕ ОТ ДЪЛГО ВРЕМЕ И СТЕ БФ...РАДВАЙ СЕ..,ЗАЩОТО ЗНАЕШ ЗА 9 ГОДИНИ КАКЪВ ЧОВЕК Е И ЩЕ МОЖЕШ ДА МУ СЕ ДОВЕРИШ... 8)

MartyParty
04-03-2009, 06:13
Кажи,че искаш развод.

dimitar_ak
04-03-2009, 06:22
Децка радост - шарени бонбонки.. :D Това за теб ако е проблем.. простоо за по-сериозните неща не знам какво ще кажеш :-o Айде като ви наближи сватбата... може да ме поканите да съм ви шаферка :lol: :razz:

Ти пък, аз искам да съм кум

gLypChenCee
04-03-2009, 07:16
Еми момчето явно те харесва като повече от приятелка.Ако иска да го задържиш като приятел просто му кажи да престане с тея лигавщини да те държи за ръка и т.н. (е,то за прегръдките кво толко все пак сте само приятели) ..

п.с.
Ии.. Ако се "ожените" искам да съм кума.

ThisIsMe
04-03-2009, 07:23
Може би и той се бъзика с теб,така както ти с него.Обясни му,че всичко е на шега!

SuperBadSuperFresh
04-03-2009, 13:52
И аз ако му обесня че всичко е на бъзик и то верно се окаже така,ще излезна леко глупава :-o

sladkalady
04-03-2009, 14:12
На колко години си ?

Maexxna
04-03-2009, 14:48
На колко години си ?+1 (залагам на 15-17)

soul1199
04-03-2009, 15:35
govori nqkoi put samo s nego nasame i go pitai dali izpitva ne6opove4e kum teb,ako kaje ne-syper,ako kaje-da ni kaji 8-) :)

GabisiTa
04-03-2009, 15:41
Според мен иска да ти намекне, че иска нещо повече... Говори с него :)

SuperBadSuperFresh
04-03-2009, 19:58
И да съм на 12 какво?Променя ли се нещо?Maexxna,е честитон а 16 съм,но не мисля че има значение.
Мерси на всички за съветите,обаче ако беше толкова лесно просто да говоря с него,може би щях да се сетя и сама?Как да подходя,без да нараня чувствата му,ако има нещо повече?