PDA

View Full Version : Ако превземеш парламента



LudoMlado
04-02-2009, 21:58
Какво би направил ако народа се вдигне на бунт и избере теб за лидер?

Аз първо ше отпусна голям бюджет за природата на България, като се обръща внимание и на природата по градовете.

Ще изкупя Кремиковци и ще отпусна бонус за обновяване и стимулизиране на завода, отварайки много работни места.

Ще отпусна пари за подобряването на туризма както и рекламизация на България като курорт, привличайки още пари за държавата.

Ще се легализира и таксува тревата, и ще се увеличят наказанията за по-опасните наркотици.

Ще увелича стриктноста около границата, за да намаля и тотално спра прекарване на хора, наркотици, пари и други подобни които могат да навредят на държавата.

Ще подготвя план за Европейския съюз който ще добави допълнителни пари към контролирането и премахването на организираната престъпност, като ще се приемат много строги мерки срещу корупцията и прането на пари.

Ще предложа приемането на еврото като парична единица, тъй като лева отдавна загуби своята стойност (когато си заминаха нулите ;) ).

Ще подобря връзките с съседките ни както и страните в Западна Европа.

Ще подпомогна Образованието и Науката, като ще се фокусираме да работим по техника предназначена за космоса, и ще подобря отношенията между Българската научна организация и НАСА, с планове за съдружие в бъдещи проекти.

Още после ше добавя. Пък кинти има, тва не го мислете, просто много се краде ;)

EroSennin
04-02-2009, 22:05
Цензура!

.: machoka :.

LudoMlado
04-03-2009, 00:19
Verminaard не се заяждай бате смешно е :D

Кажи ти кво ше напраиш, не се стеснявай :-D

machoka
04-03-2009, 00:20
Всеки тръгнал да дава пари обаче... то нЕма пари ей така за цвят и от всякъде ни субсидират, той ще даде за природата и построяването на гнезда за полските синигери.
'допълнителни пари', 'ще дам пари на това-онова' 'ще изкупя това и онова'.... бахти, дайте ги на мен бе.

LudoMlado
04-03-2009, 05:52
Всеки тръгнал да дава пари обаче... то нЕма пари ей така за цвят и от всякъде ни субсидират, той ще даде за природата и построяването на гнезда за полските синигери.
'допълнителни пари', 'ще дам пари на това-онова' 'ще изкупя това и онова'.... бахти, дайте ги на мен бе.

Няма пари друг път, нали ти казвам, всички крадат и народа не ги вижда тия пари изобщо.

Не съм тръгнал президент да ставам, просто мечтая, какво се разгорещявате толкова по темата, просто си мисля за една по-хубава България и се забавлявам.

SWASTIKA
04-03-2009, 06:06
Забавлявай се с мекия. Защо занимаваш хората с глупости?

LudoMlado
04-03-2009, 06:30
Забавлявай се с мекия. Защо занимаваш хората с глупости?

Кой занимавам с глупости, кат не ти харесва темата цъкаш копчето и почваш да четеш нещо друго, ти си тоя дето се занимава да чете и да отговаря, никой не те е карал :D

Пък аз си праа кефа и не ме ебекой колко ми се отваря :razz:

SWASTIKA
04-03-2009, 06:47
Забавлявай се с мекия. Защо занимаваш хората с глупости?

Кой занимавам с глупости, кат не ти харесва темата цъкаш копчето и почваш да четеш нещо друго, ти си тоя дето се занимава да чете и да отговаря, никой не те е карал :D

Пък аз си праа кефа и не ме ебекой колко ми се отваря :razz:

Намираме се във форум, не в личното ти пространство.

Пак ти казвам - прави си кефа по друг начин.

Canis_Dirus
04-03-2009, 06:56
Забрави да напишеш, че ще свържеш водопроводите с млекоцентралите и пчелините и от чешмите ще текне мед и масло.

LudoMlado
04-03-2009, 07:02
Забавлявай се с мекия. Защо занимаваш хората с глупости?

Кой занимавам с глупости, кат не ти харесва темата цъкаш копчето и почваш да четеш нещо друго, ти си тоя дето се занимава да чете и да отговаря, никой не те е карал :D

Пък аз си праа кефа и не ме ебекой колко ми се отваря :razz:

Намираме се във форум, не в личното ти пространство.

Пак ти казвам - прави си кефа по друг начин.

Тоя форум в Нациска Германия ли ше го превръщаме :D

Ein Volk, ein Reich, ein F

hottie
04-03-2009, 07:21
На думи е много лесно, но как ще се реализира е съвсем отделно нещо !

LudoMlado
04-03-2009, 08:16
То понеже аз сериозно говоря и президент ше ставам.

Дай ми кинти и така ше помогна на държавата, всички се отварят всички се правят на умни никой не се сеща за смисъла а смисъла е да си отворите шибаните очи и да предотвратите тия хора да управляват вас така както управляват и манипулират родителите ви и дедите ви.

Праете се на умни на ония които правят нещо за държавата, ония които подават ръка на прегазените от корупцията манипулацията и страха, ония които се стараят да запазят българското в трудни времена, ония които се борят за доброто на държавата, ония които правят невероятни открития в накуата дори и държавата да е отдавна забравила за тях.

Браво печелите иначе, по добри водачи ще сте от мен, поклон ше гласувам обещавам \:D/

hottie
04-03-2009, 08:23
LudoMlado личи си , че не си грам запознат/а.
Освен, че парите не се дават ей така на ръка, има и определени закони и изисквания за спазване. То ако беше толкова лесно...
Както каза Raybeez - най-лошото е, че и българският народ и политиците си вярват !

LudoMlado
04-03-2009, 08:27
Отказвам се, вие сте луди. Да не съм тръгнал тука партия да създавам да ми правите опозиция, мечтая си тва е ае свестете се малко никой нема става президент споко, воиводи ше ставаме ако трябва важното мир да има :grin:

hottie
04-03-2009, 08:42
Ами добре щом ти се играе по детски, няма проблем. Мечтите не са лошо нещо :)

EroSennin
04-03-2009, 08:45
А да забравих към онова предишното добавяме и връщане на македония и част от северна гърция, който са си наши територии :)

bulgarche
04-03-2009, 08:49
Отказвам се, вие сте луди
Аз ще гласувам за теб!

LudoMlado
04-03-2009, 08:53
Ами добре щом ти се играе по детски, няма проблем. Мечтите не са лошо нещо :)

На теб какво ти е подразбирането за "детски". В парламента ли ше бачкаш та така те хваща нервата.

Ако трябва да си говорим сериозно по въпроса въобще няма да е в форума тва.

Добре кажи ти тогава сериозно какви би предприела в случай че станеш президент на България, дай да го обсъдим като хората, все пак няма смисал само да се спами темата, макар и ти да участваш в него.

hottie
04-03-2009, 09:03
Не се заяждам. Извинявам се, мислих че говориш сериозно, а то не било така. Грешката е моя.

Аз нищо не бих предложила, защото не съм достатъчно наясно с нещата,.

Alabalaportokala
04-03-2009, 11:22
Хахахах авторе как си вярваш само. 20 години хора по умни и начетени от мене и тебе са в правителството и не са устояли на изкушението да крадат с пълни шепи, че ти ли ще устоиш? Абсолютно глупава тема с обещания които не биха станали факт. Няма човек който да откаже крупна сума предложени пари само за да удари 1 удобен автограф. Който си мисли че може да устои на изкушението, нека изкючи за момент телевизора в частност да спре сапунените опери.

Напиши в гоглето думата "бюрокрация" позаинтересовай се малко и ела пак пиши.

Много си наивен, нищо лично... :D:D

Поздрави :)

Pliok0019
04-03-2009, 11:29
България на 3 планети!

Вервайте ми!

FockidyFockFock
04-03-2009, 11:38
Още един прочел "Нощен труд", решава да сложи край на корупцията, лошото управление и проблема с икономика, като стане президент, и раздаде палицки на всицки.

Авторе, да нямаш родствена връзка с другия АВТОР? :-o

RAWRRR
04-03-2009, 11:39
Хайде да се образоваме малко

Правомощия на Народното събрание (Парламента):

-Законодателен процес (проектозаконите се внасят от Министерски съвет (правителството на РБ) или на всеки един народен представител в НС).
Закона се разглежда на две четения,след това ако е одобрен се изпраща на Президента,който ако го одобри го обнародва в Държавен вестник и закона по принцип влиза в сила до 3 дена,след обнародването му.

-Контол върху правителството (Министерски съвет).
Правителството има право да контролира и да отправя въпроси към отделни министри.Ако повече от 121 народни предстставители са недоволни от правителството има вот на недоверие и правителството пада.

-Други правомощия: да ратифицира и денонсира (отхвърля) международни договори,да утвърждава данъците,да дава закон за амнистия ,да формира правителството,обявява война или мир и други.


Правомощия на Президента:
-внася законопроекти в парламента,или да поставя вето върху тях,ако не е съгласен.
-върховен главнокомандващ на въоражените сили на България
-право на помилване

По темата не се чувствам адекватно да говоря.
:)

SWASTIKA
04-03-2009, 12:50
Не е умен този, който знае много. Умен е този, който знае как да те накара да му вярваш.

RAWRRR
04-03-2009, 13:08
^ хубаво че мандата е 4 години..

cherinka
04-03-2009, 19:07
ше спра булгартабак :booooomb:

Joc
04-03-2009, 19:48
ще пикая много...

Bianca
04-03-2009, 19:50
Какво би направил ако народа се вдигне на бунт и избере теб за лидер?

Аз първо ше отпусна голям бюджет за природата на България, като се обръща внимание и на природата по градовете.

Ще изкупя Кремиковци и ще отпусна бонус за обновяване и стимулизиране на завода, отварайки много работни места.

Ще отпусна пари за подобряването на туризма както и рекламизация на България като курорт, привличайки още пари за държавата.

Ще се легализира и таксува тревата, и ще се увеличят наказанията за по-опасните наркотици.

Ще увелича стриктноста около границата, за да намаля и тотално спра прекарване на хора, наркотици, пари и други подобни които могат да навредят на държавата.

Ще подготвя план за Европейския съюз който ще добави допълнителни пари към контролирането и премахването на организираната престъпност, като ще се приемат много строги мерки срещу корупцията и прането на пари.

Ще предложа приемането на еврото като парична единица, тъй като лева отдавна загуби своята стойност (когато си заминаха нулите ;) ).

Ще подобря връзките с съседките ни както и страните в Западна Европа.

Ще подпомогна Образованието и Науката, като ще се фокусираме да работим по техника предназначена за космоса, и ще подобря отношенията между Българската научна организация и НАСА, с планове за съдружие в бъдещи проекти.

Още после ше добавя. Пък кинти има, тва не го мислете, просто много се краде ;)
Като начало, може и да идеш на някой и друг урок по български език.

Extremescream
04-03-2009, 20:14
Ще въведа тоталитарен режим.На тая проклета държава това и трябва.А от там:
1.Избивам всички мутри,а корумпираните политици и всякви такива-изгнание.
2.Забранявам чалгата. :D И ще започнат да се четат повече книги.
3.Тотална промяна в образователната система.Много ми е дълго за да го пиша тук.

Ако не се оправим,значи по-добре да ни взривят държавата,

herca
04-03-2009, 20:46
Ще направим хероина легален!
Че подпалим парламентО и вие с него,лепилари ! ;-)

cherinka
04-03-2009, 21:20
СВИНСКОТО ЩЕ ЦАРУВА АКО СЪМ НА ВЛАСТ!
ВСИЧКИ ДРУГИ ХРАНИ ЩЕ БЪДАТ ЗАБРАНЕНИ!
(ОСВЕН КОМПОТА, ВСИЧКИ БЪЛГАРСКИ САЛАТИ, ПЛОДОВЕТЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИТЕ)
и домашното кисело млеко 8-)

LudoMlado
04-03-2009, 21:23
Не е умен този, който знае много. Умен е този, който знае как да те накара да му вярваш.

Charles Manson for president! =D>