PDA

View Full Version : Кога ще спре тази болка ...



danielchety
04-03-2009, 07:23
Здрасти на всички ... може да сте разбрали за моя случай а ако не сте http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=239351 само че от друга регистрация ... та както бях писала че имам намерението да се съберем .... само с намерението си останах ... той е напълно сигурен че не иска да сме заедно :cry: Чувствам се по възможно най - ужасния начин ... нямам настроение за нищо ... по цял ден спа и плача ... а тъкмо когато си помисля че може лесно да го забравя и в главата ми нахлуват всички спомени - как ме е прегръщал, целувал, как ми е казвал че ме обича :cry: ... няколко вечери го сънувам и се събуждам обляна в сълзи ... опитвам се на бъда силна на моменти но просто не се получава и веднага се предавам ... Всичко наоколо ми напомня за него ... абсолютно всичко ... Знам че повечето то вас ще кажат че с времето всичко ще отмине, но кога ще настъпи този момент ? След връзка 1 година и половина почти аз се чувствам като някои парцал ... захвърлена и ненужна на никои :cry: ... Исках само да си излея чувствата понеже няма на кого ... Бладогаря на тези, който все пак са си направили труда да прочетат темата ми ...

ThisIsMe
04-03-2009, 07:29
Добре,само си помисли след ,като толкова те е унижавал и те е захвърлил,като парцал има ли смисъл да си с него? заслужава ли си?
Ако се съберете ти ще се чувстваш ли добре ,след всичко което ти е причинил?
ПО-добре се откажи и спри да му тичаш зад гъза.За момче ,което не те иска,не си заслужава да се унижаваш и да падаш толкова ниско.Губиш си достойнството-осъзнай се! Ставаш за смях!
Бъди силна,излез и се позабавлявай,в крайна сметка с плач нищо няма да постигнеш.Време ти е да престанеш и сложиш едно ново начало.Успех!

gLypChenCee
04-03-2009, 07:39
Оф,и мен така вече бившият ми приятел се държеше г/д като с парцал .. Даже някаде трябва да ми е темата .. ама незнам къде е .. ( 8-) ) както и да е .. Та благодарение на двама човека от този форум аз се осъзнах,че той не ме заслужава и,че не трябва да плача за него.Така,че усмивка и бодро продължавай напред.Дано преодолееш болката бързо.Успех : ) .

п.п.

Gary 'n myNameIsImmortal благодаря ви! :-)

Gary
04-03-2009, 07:56
Уви, нормално е да се чувстваш така. Наистина ще отмине с времето, ма колко време ще ти трябва - не зная. След като поплачеш и се понаспиш започни да се срещаш с приятели, общувай с тях, забавлявай се. Приятните моменти лекуват най-добре. И ще се изненадаш много приятно, когато след време (неизвестно колко) някое симпатично момче започне да те заглежда, да ти се усмихва и да се смущава от теб. След всяка зима идва пролет и се събужда нов живот, нова тръпка, нова любов...

vesito13
04-03-2009, 08:03
Всичко зависи от психиката ти . Опитай се да бъдеш силна :) Почни да излизаш с приятели , намери си някакво занимание , разсейвай се , направи така , че да не мислиш за него . Видяло се е , че повече нищо няма да стане между вас . Остави го в миналото си и продължи напред . Знам , че е трудно , повярвай ми разбирам те , но нямаш друг избор . Такъв е живота . Според мен само ти можеш да си помогнеш в момента , никой друг . Така , че по-добре спри да стоиш във вас и да плачеш , сълзите до нищо не водят , а излез някъде , поразходи се , обиколи магазините , отиди на кафе с някоя приятелка . Хайде момичета сме , имаш много какво можеш да направиш , поглези се малко повечко , нови дрешки , прическа ... Забавлявай се ;)

danielchety
04-03-2009, 09:34
Мерси на всички които ме подкрепиха :-) ... наистина смятам да почна на ново ... ще излизам, ще се забавлявам ... е вярно че ще ми е трудно, но все някога това щеше да се случи .. е явно момента е настъпил ...

vesito13
04-03-2009, 09:54
Мерси на всички които ме подкрепиха :-) ... наистина смятам да почна на ново ... ще излизам, ще се забавлявам ... е вярно че ще ми е трудно, но все някога това щеше да се случи .. е явно момента е настъпил ...Давай де :) Ще се радвам , ак ого направиш :-)

gLypChenCee
04-03-2009, 09:56
Давай мацка,смело напред. Върви и ги смачкай. Обличай се адски секси и се гримирай още повече от преди. Нека бъдеш доста желана и тогава той ще осъзнае колко е загубил! Но ти няма да се предаваш а ще вървиш напред и ще го мачкаш! 8)

Maexxna
04-03-2009, 14:56
Добре,само си помисли след ,като толкова те е унижавал и те е захвърлил,като парцал има ли смисъл да си с него? заслужава ли си?
Ако се съберете ти ще се чувстваш ли добре ,след всичко което ти е причинил?
ПО-добре се откажи и спри да му тичаш зад гъза.За момче ,което не те иска,не си заслужава да се унижаваш и да падаш толкова ниско.Губиш си достойнството-осъзнай се! Ставаш за смях!
Бъди силна,излез и се позабавлявай,в крайна сметка с плач нищо няма да постигнеш.Време ти е да престанеш и сложиш едно ново начало.Успех!
+1 ама само че с по милички думи.А и времето лекува (аз да го повтора :D )

gLoRiToO
04-03-2009, 15:29
Клин клин избива ... :wink: