PDA

View Full Version : пРоБлЕм



Bamb0la
04-03-2009, 09:17
Момичета какво ще кажете,някоя от вас има ли проблем с косъмчета по гърба и как ги премахва :?

s1NNer
04-03-2009, 09:23
Добре бе малоумни ли сте .. човешкото тяло 99% е покрито с косми .. нормално е .. При едни са по-забележими, при други по-малко .. Замисли се кой щи гледа имаш ли косми по гърба? Е да ако са по 20 см. дълги ще заглеждат .. ама се съмнявам да са толко дълги! Лично те съветвам да не се занимаваш да си махаш чак и по гърба космите защото след това като избият ще бъде адски грозно .. Ако толкова те дразнях си купи крем на Lycia и си ги изруси ;] Но да ги махаш не е добра идея ..

Sissy90
04-03-2009, 09:46
Аз нямам проблем с косъмчетата по гърба - добре си съжителстваме :-D Преди време си бях правила временна татуировка на кръста с къна и се бяха оцветили - тогава ги обезцветих с кислородна вода и се оправиха работите.

lolipop1
04-03-2009, 09:51
Добре бе малоумни ли сте .. човешкото тяло 99% е покрито с косми .. нормално е .. При едни са по-забележими, при други по-малко .. Замисли се кой щи гледа имаш ли косми по гърба? Е да ако са по 20 см. дълги ще заглеждат .. ама се съмнявам да са толко дълги! Лично те съветвам да не се занимаваш да си махаш чак и по гърба космите защото след това като избият ще бъде адски грозно .. Ако толкова те дразнях си купи крем на Lycia и си ги изруси ;] Но да ги махаш не е добра идея ..

съгласна съм ... най-добре ги изруси ако наистина се забелязват ... защото все пак сега идва лятото и е грозно момиче с косми по гърба ... но се съмнявам чак пък толкос да се виждат ..

mArMaLaDkA
04-03-2009, 09:58
Както каза s1NNer,човешкото тяло 99% е покрито с косми.Всички имат мъхчета по дупето,гърба,кръста и т.н,но при някои си личи повече,при други-по-малко.Когато си с по-бяла кожа и по-тъмна коса,е нормално да се забелязват повече.Не е хубаво да ги махаш с кола маска,понеже рискуваш освен косъмчета,да махнеш и мъхче.И при следващото израстване,това мъхче вече няма да е такова,а гадни черни косми.Не виждам смисъл да си ги изрусяваш.Сега идва лято,кожата ти ще потъмнее,косъмчетата ще изсветлеят по естествен път от слънцето.Не си хаби парите за изрусяващи кремове и не се чуди с какви глупости да се занимаваш. :)

nefchi_bs
04-03-2009, 10:37
Защо ти е да ги махаш?Не вярвам да са черни...Ако руси не ги пипай,че после ще излязат черни и тогава кво ще правиш не знам..

ChOcOlaTEsTar
04-03-2009, 10:56
Извинете за невежеството ама как се изрусява с кислородна вода???

Sissy90
04-03-2009, 19:50
Извинете за невежеството ама как се изрусява с кислородна вода???
Аз напоих едно памуче с кислородна вода, намазах косъмчетата няколко пъти и после постоях на слънце около 5-10 минути - някъде бях чела, че от слънцето действало по-добре.

Rofl4e
04-03-2009, 20:41
ако са руси не ги махаи ако са черни и се забелязват или с епилатор или отиди на кола маска