PDA

View Full Version : Има ли смисъл..?



buttertoast
04-03-2009, 10:51
Значи .. дойде и моя ред да правя тема за личните си проблеми ;д та .. има едно момче което ме иска от ноември насам и досега все не му се получаваше поради простата причина,че аз бях с други момчета.И наскоро реших,че би било добре поне да му дам шанс.Тръгнахме и аз се зарадвах,но впоследствие забелязах,че е АДСКИ,АДСКИ стеснителен .. няма държане за ръце,няма прегръдки по пейките,нито целувки освен за 'здрасти' и 'чао' .. само разговори и разговори. Говорили сме и на тази тема и той каза,че е много свит и даже ми се извини,задето няма такива работи .. аз му казах,че няма проблем,като по този начин се опитах да убедя и себе си в това,но .. не успях.Просто прекалено много ми липсва физическата близост.Иначе като характер е супер,но .. някои неща не могат да се преглътнат.Вече ми тежи да излизаме .. преди всяка среща си казвам наум как ще го "отрежа"(колкото и гадно да звучи),но когато ме целуне за 'здрасти' изгубвам смелост .. и така дилемата: да продължа ли да се натоварвам,чакайки мига в който вероятно ще се отпусне и ще ми оправдае чакането или да спра с това възможно най-скоро?

Found_a_lover
04-03-2009, 10:54
Не е ли възможно с времето да се промени момчето? :)

gLypChenCee
04-03-2009, 10:57
Може би след време ще се отпусне и всичко ще е ОК! :)

vesito13
04-03-2009, 11:02
Добре де , а ти като го целуваш , прегръщаш всмисъл не вярвам да се дърпа . Все пак прави го ти и с времето нека става по-често и по-често , все някога ще свикне , няма да му прави впечатление и той ще почне да го прави :)

buttertoast
04-03-2009, 11:04
Пробвах и така ама видях че не му е мн комфортно и реших да не го притискам .. :(

vesito13
04-03-2009, 11:14
Добре де седите в кафе , да речем , и нито сте гушнати , нито се целувате , така ли ? :-o

HanopkaH
04-03-2009, 11:18
Срамежливку е (като мене) и му трябва време =]

shmatka888
04-03-2009, 11:50
Е ще свикне...не го режи.Явно не е имал много гаджета и още неможе да свикне, неконфортно му е пред други.Ходете на по тихи местенца докато свикне :) Не чакай той да започне-ти си го целувай и прегръщай-ще свикне ;)

Maexxna
04-03-2009, 14:52
от колко време ходите ?!

GabisiTa
04-03-2009, 16:00
Опитай се да го отпуснеш малко, прегръщай го, целувай го и постепенно ще се отпусне.. :)

buttertoast
04-04-2009, 12:28
Добре де седите в кафе , да речем , и нито сте гушнати , нито се целувате , така ли ? :-o
Именно.
Но вече се разделихме :)

Мерси на всички за вниманието и помощта :)

valdesbg
04-05-2009, 07:49
Девойче - той няма да се промени. След като го отрежеш - вероятно ще осъзнае някои неща. Ноо докато сте заедно няма шанс.

You got it, right?