PDA

View Full Version : относно aukro.bg?



alex_91
04-03-2009, 12:32
Искам да попитам къде точно е шашмата с този сайт? Спорез мен е невъзможно телефони,струващи 1000 лв да се продават за по 50-100 лв...Някой наясно ли е с цялата схема :)

XceSS
04-03-2009, 12:34
Ами просто търгове.Това което виждаш е началната цена.Купуваш си кредити, за които ест даваш пари и почваш да качваш на търга.Всеки си мисли, че той ще купи артикула и наддава, наддава и много често излиза по-висока цена от магазина.Не си заслужава.

VerryBerry
04-03-2009, 13:05
или ги пускат, за да ги продадат по-бързо, защото са с дефект или наистина се надяват накрая да стане по-скъп отколкото в магазина..Аз съм виждала нищо и никакви колиета за 1 лев да достигат до 22,00 лв и нагоре

SWASTIKA
04-03-2009, 13:36
Сайта няма нищо общо с артикулите.

Разликата е, че някои хора си купуват нови телефони и продават старите на безценица, други крадат и ги продават там, пак на безценица, има и такива, които търгуват телефони от чужбина на безценица и ги продават малко по - скъпи.

Не става с кредити, просто с онлайн закупуване или наддаване.
Повечето продавачи се занимават и с т.н. манипуланти. Оригинални парфюми, продавани за 30 тина лева. Това е друга фирма произвеждаща максимално добро копие на парфюма и разликата с оригинала е в есенцията, тоест в продължителността на миризма. При оригинала = 48 часа, при този 36 часа.

Артукулите са това, което са.
Стоките са добри. Мой приятел си купи телефон за 80 лв, перфектно състояние. :)

Decu
04-03-2009, 13:59
И аз си мисля, че е така.. :-o

Ама ако не е, ще навивам майка ми.. :lol:

Joc
04-03-2009, 14:17
^ не е така, наддава се и който обяви на голяма цена в края на поредния търг получава съответните боклуци на неговата цена...

просто се продават неща и който даде най много той ги прибира...

Loshotia
04-03-2009, 14:30
В сайта zastotnka.blabla се закупуват кредити и с тези кредити се участва. Като цъкаш наддавай ти намаляват кредитите, после нищо не ти връщат- то затова повече от 8-10 часа има наддавания, защото като се откажеш и заминават кредитите

SWASTIKA
04-03-2009, 14:46
^ не е така, наддава се и който обяви на голяма цена в края на поредния търг получава съответните боклуци на неговата цена...

просто се продават неща и който даде най много той ги прибира...

то е ясно, че ги прибира...

въпроса е какво става със средствата на другите участвали в търга...

Всички останали наддаващи губят търга и не дават нито 1 ст.

Да ти стои артикула в определен цвят, най - горе, ей такива неща взимат пари, които трябва да дадеш, чрез банков превод.

Участващите, но загубили търга (всички, освен този, който го е спечелил) НЕ ДАВАТ никакви пари, няма значение колко си наддавал.

Казвам го, защото съм се скъсвал да наддавам.