PDA

View Full Version : Фотоепилация



varSAritai
04-03-2009, 13:18
Хи
неска за парви пат си направих фотоепилация и лелката там като я попитах мога ли да ги домахна космите с епилиране или кола маска тя каза след 2 часа да аз се разсеях игонаправих веднага като се прибрах ... демек 30тина мин -40 сигурно ... след фотоепилацията и са ми е малко изтрапнало и леко зачервено има ли за какво да се притеснявам ?
мерси предварително

anyfany2
04-03-2009, 18:55
Ами смятам,че няма кой знае колко голям проблем..просто е възможно да ти се е раздразника кожата..следващия път й кажи>. :-) :-) Прочети в нета..мисля,че бях чела някъде,че нищо неможе да стане на кожата,но лазерът просто не е оставен достатъчно дълго време да подейства.. :) Приятна вечер и не се тревожи!

Alex_89
04-03-2009, 21:33
има ли за какво да се притеснявам ?
Да, за (не)правописа си.
Иначе по темата - било е хубаво да изчакаш колкото ти е казала козметичката, но не вярвам прибързаността ти да ти създаде небивал проблем.

varSAritai
04-05-2009, 10:46
да май се бях филмирал прекалено мн но са има др проблем каточе ли ми се набрачка кожата това нормално ли е ? и гледах из нета за това нищо не намерих ... някой да е имал и да е минал през такива проблеми ?

varSAritai
04-05-2009, 20:42
хора помощ имам кафяво петно между очите ?! гледах по форуми за това никаде нищо не пише освен че е възможно да се пояби ...дъх ,..

varSAritai
04-05-2009, 20:42
хора помощ имам кафяво петно между очите ?! гледах по форуми за това никаде нищо не пише освен че е възможно да се пояби ...дъх ,..

varSAritai
04-05-2009, 20:42
хора помощ имам кафяво петно между очите ?! гледах по форуми за това никаде нищо не пише освен че е възможно да се пояби ...дъх ,..

clever
04-05-2009, 20:50
Толкова много си се стреснал ,че не си го написал като нова тема. :-D
Ако не ти мине до 3 дена може да се консултираш с дерматолог. :)