PDA

View Full Version : Не мога да си намеря гадже



grifing
04-03-2009, 14:24
Здравейте! Аз съм момче на 17 години от София и много искам да си намеря приятелка, но съм много куц в това отношение.В даскалото ми почти няма момичета, а пък мен никак не ме бива в запознаствата с непознати, просто да си ходя по улицата и да заговарям разни момичета.Приятелите ми не излизат много или поне повечето, а другите не искат да ме взимат когато излизат с момичета, което е разбираемо.В много задънено положение съм, ако някой може да помогне съм отворен за всякакви съвети!

DJEB
04-03-2009, 14:27
абе,човече я се стегни :)

животът е пред тебе !!!

Maexxna
04-03-2009, 14:38
Има цяла тема, която опсива как се сваля момиче ( http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=235838 ).Прочети и ще ти стане ясно :-P

soul1199
04-03-2009, 15:32
napravi si impulse 8-) 8-) :razz: sorry :oops: ta po temata:mi kaji na fr ti da ti oredqt sre6a s nqkoq,ama ima i v saitovete za zapoznanstva momi4eta,zapoznai se nqkoq ot tvoq grad primerno i taka skypove,raboti,ogovarqte si sre6a i govoto,ne stava samo s Internet,no i tova e sredstvo za ob6yvane :wink:

Латиницата е забранена!
Moderated by slun4ice

GabisiTa
04-03-2009, 15:45
Излез с приятели, помоли ги те да те запознаят с някое момиче :)

Madn3s5
04-03-2009, 15:48
Като за начало излез от шибания форум и се разходи с приятели :wink:

alex_devv
04-03-2009, 15:55
Загазил си го :grin: :grin: :grin:

KypBap
04-03-2009, 16:18
Първо трябва да разбереш какво вълнува хората влизаи в разкрепостени чат роом и си говори открито първо да придобиеш някакви умения за общиване след това можеш да кажеш на някои приятел като излиза с гаджето си да я навие да забере някои неина дружка която не е притенциозна демек да не иска мерцедес и пари ... и така се тръгва.

П.С. Не очаквай че като седиш на ПЦ и ще доиде някои да те хване за ръка и да тръгне всичко по вода.Пред ПЦ всички са готини и без забележки а като се видите на живо и стават много разочарования ;)

pam1
04-03-2009, 16:25
ХОРА СТИГА С ТОЯ СКАЙП БЕ ВИЖДАТЕ КОЛКО ТЕМИ ИМА С ОСРАНИ РАБОТИ ЗАРАДИ ТОЯ СКАЙП пич ако искаш наистина да има тръпка а след тва да нема ЩО МЕ ЗАРАЗЯ ПО СКАЙП ЩО САМО ТАМ ПОКАЗВА ЧЕ МЕ ХАРЕСВА И Т.Н срам не срам спираш някоя мадама на пътя и тва е
ИНТЕРНЕТ ЩЕ НИ ПОГЪЛНЕ ОСОБЕННО ТИЯ СКАЙПЧЕТА И САЙТЧЕТА ЗА ЗАПОЗНАНСТВА :x

MissBianka
04-03-2009, 16:27
като се замисля това за Impulse съвсем не е лоша идея. ако не беше този сайт с един мой бивш приятел сигурно никога нямаше да се запознаем(въпреки че сме от един град) :-D помисли си :D

GossipGirl89
04-03-2009, 16:38
Като за начало наистина се вслушай в съветите на останалите и недей да стоиш по цял ден пред компютъра, защото мацката няма да ти падне от небето... Излизай повече, ходи по дискотеки, по клубчета - виж другите как се забавляват и средвай примера им. Престани да се притесняваш и да си втълпяваш, че нищо няма да стане, че не можеш и т.н., защото колкото повече си го мислиш, то имаш толкова по-големи шансове да се издъниш... И рискувай - това е начина! Недей да се срамуваш и да си мислиш какъв би излезнал в чуждите очи... Просто рискувай и действай на момента без да ти пука кой кво ше каже...

BaiToq
04-03-2009, 17:08
И аз.

cinderella_gugutka
04-03-2009, 18:00
вси4ко с времето си но като за на4ало 1-о трябва да си харесаш някоя,после да я свалиш и да излезнете на среща и ако още не сте станали гаджета да я посваляш на още няколко срещи и...готово (е,не винаги става така ,но за да избегнеш разо4арования гледай да е с някоя необвързана и по - скромни4ка).ще кажеш -ами как да си харесам като не общувам с моми4ета-все ще намериш някоя от някое кафе,дискотека,приятелка на някоя позната,приятелка на гадже на твой приятел,приятелка на братов4ед/ка ти...или просто харесваш си някоя от пейката в парка и я заговаряш ... има много на4ини :)

stuci_i_miri
04-03-2009, 18:21
ваиииии, аз на 17 можех да убедя мацка да праим групови изпълнения с нея и маика и брачетка и, сестра и и сичките :D явно не ти е тва стихията пич :grin:

Waster
04-03-2009, 18:37
И аз съм така, помогнете ми.

kypo
04-03-2009, 19:25
И аз съм така, помогнете ми.
пусни си тема "търся си жена"
знам те аз бате Васко :lol: 8-)

Waster
04-03-2009, 19:29
И аз съм така, помогнете ми.
пусни си тема "търся си жена"
знам те аз бате Васко :lol: 8-)не мога да се скрия аз 8-)

Hilary_
04-04-2009, 08:56
Ето нещо от мен... не стой в тоя форум...излез навън.. промени визията си... поведението си... намери си нови приятели и всичко ще си дойде... :wink:

t1n4e7o
04-04-2009, 09:11
като се замисля това за Impulse съвсем не е лоша идея. ако не беше този сайт с един мой бивш приятел сигурно никога нямаше да се запознаем(въпреки че сме от един град) :-D помисли си :D


И аз така мисля, а и скайпа също не е лоша идея, понеже аз не залагам само на него. Запознах се със сегашния ми приятел в аха.бг (тогава той беше нашумял, както сега импулса) :) и разменихме си скайповете, но не исках да има нищо, само чат от време на време и глупости общо взето :grin: и най накрая след много отказвания от моя страна склоних да излезем и всичко си дойде на място.. Излезнахме веднъж, два пъти и на третия се целунахме, когато бяхме на лятно кино и е така... И аз си мислех че няма да срещна подходящото момче но ето.. Излезна от нищото :-D :-) :-) :-)

darklady
04-04-2009, 14:03
да не си някой зубар :D :lol:

Vesk0u
04-04-2009, 18:10
да не си някой зубар :D :lol:

Да не си 6-ти клас? :-o

valdesbg
04-05-2009, 07:17
Обличаш се готино, създаваш си готино настроение, излизаш навън и правиш готино всички неща. И запознанството с непознати няма да ти се струва толкова плашещо. Хич не е страшно, девойките не ядат хора(или просто аз не съм човек). А и не става с идеята "просто да си ходя по улицата и да заговарям разни момичета". Промени я на - Разхождам се доволен и усмихнат и заговарям готини девойки.

На въпроса "Как да съм готин и какво означава да си готин?" ще ти се изсмея най-искрено в очите.

grifing
04-05-2009, 20:02
Jingles мерси човек ако наистина искаш да помогнеш пиши ми на мейла grifing@gbg.bg много ще съм ти благодарен.

grifing
04-05-2009, 20:41
ма не аЗ сериозно говоря да те уредя с някоя :?

пиши ми на grifing@gbg.bg ако искаш мерси предварително :)

psychedelic
04-05-2009, 22:08
и сигурно си девствен... :D

nebrejnata
04-05-2009, 22:14
емм ако отидеш на диско мове да забиеш някоя мацка и от там на татак.... :grin:

IndependentGirl
04-05-2009, 23:14
Спокойно де.. за всичко си има време и място.. и на тебе ще ти се случи.. :-P :D

hlapeto
04-25-2009, 20:31
Аз пък си търся курви за еба*не без пари :-D :-D :-D :-D :-D :-P :-P