PDA

View Full Version : защо повечето хора лъжат че че гледат какъв е човека а не...



XENON
04-03-2009, 14:31
защо повечето хора лъжат че че гледат какъв е човека а не как изглежда :(
никое момиче не ще да ме погледне освен ако не ме познава и ме знае що за човек съм

Maexxna
04-03-2009, 14:36
Външния вид е грешен начин да си изградиш "първо впечатление" за човек.Психически неизбежно е ,но не винаги въпросният човек ще разчита на това "първо впечатление" и ще те опознае по-добре.

cherinka
04-03-2009, 15:34
А ти правиш ли нещо по-въпроса, за да подобриш външния си вид?
Колкото и глупаво да звучи, на твое място не бих разчитала на надеждата, че един ден, живот и здраве, ще намеря голямата си любов, която да ме приема такава каквато съм.
Не живея с надежди, нито се храня надежди...
Никой друг няма да ти свърши това, което зависи и до голяма степен от теб.

GabisiTa
04-03-2009, 15:42
Нормално е да се обръща внимание на външния вид, все пак като се запознаваш с някой виждаш как изглежда външно, а не какъв му е характера примерно.. А на теб какво не ти е наред на външния вид?

Wrathchild
04-03-2009, 15:43
Всеки и навсякъде гледа външния вид.
Я си помисли, ти дали би тръгнал със момиче, по-доближаващо се до баба Яга, от колкото до... момиче. Някое облечено без вкус, с наднормено тегло и ужасно акне. Нека не се лъжем, няма.
По дрехите посрещат, по ума изпращат.

Madn3s5
04-03-2009, 15:50
Различни хора различни идеали.. все някога ще срещнеш някоя която да те цени за това което си .

XENON
04-03-2009, 15:52
Нормално е да се обръща внимание на външния вид, все пак като се запознаваш с някой виждаш как изглежда външно, а не какъв му е характера примерно.. А на теб какво не ти е наред на външния вид?
ето какво ми е на външния вид http://www.impulse.bg/user/stsracingteam1

myNameIsImmortal
04-03-2009, 16:03
Наистина до определена степен, колкото и да не ни се иска външния вид играе важна роля в започването на една връзка, а дори и с започването на едно просто приятелство.
Но както всички знаем, не всички сме мис и мистър Свят 2009та година.. и всеки се отблъсква, от недобре поддържана кожа, неподдържана хигиена.

Но има хора, които при раждане или след това получават различни физически проблеми - не говорим за липса на краиници, по-голям брой на пръстите и прочие, а на малки дефекти като изкривен нос, гололеми и несъразмерни с лицето усни, неща от този вид..
А и ако членовете на семейството не са милярдери то трудно биха направили пластична операция на детето си, за да "скълъпи" външния му вид до една нормална граница..
Точно тези хора са най-ощетени, защото по душа са супер добри, а не някакви злобари които са едни големи дволичници.. и точно тези които заслужават най-доброто не могат да го получат.. :(

А и да вземем и по-хормални хора, без недъзи и пр. просто тези които по семейна черта имат наднормено тегло, или пък по-голям размер на ушите, по-голям нос и прочие, то точно те трудно намират своята половинка и както всички знаем - всеки иска да бъде с красив/симпатичен човек до себеси, а когато те търсят такъв, не могат да го намерят защото в очите на повечето "красавици" и "красавци" те не са такива...

Ето заради тази несправедливост светът е гаден..

myNameIsImmortal
04-03-2009, 16:07
ето какво ми е на външния вид http://www.impulse.bg/user/stsracingteam1
е не е нещо кой знае какво, има момичета които си падат по пухкавите момчета, с времето всичко ще се нареди, недей да се тревожиш толкова :)

моя импулс е http://www.impulse.bg/user/nakov
дадох ти пълномощно, защото ако не си ми приятел не можеш да ми гледаш профила.
И аз не се харесвам, ама няма какво да направя и нямам 1000000 лева в сметката да си направя пластична операция, но хич и не ми пука, вече си живея живота, приятелите са винаги с мен и както казват: Който не ме понася, да се изнася :)

KypBap
04-03-2009, 16:23
А ве човек спри да се комплексираш така става по зле живеи си живота за всеки влак си има пътници ...

П.С. Подръжка му е маиката искаш ли ще стане смени малко стила и всичко ще се нареди ... но не прави грешката да спичаш ... Успех :)

GossipGirl89
04-03-2009, 16:44
Недей да се комплексираш - просто се постарай да се поддържаш повече. Наистина със силна вола се постига всичко... А когато волята е комбинирана и с желание - тогава няма прегради ;)

Adwokat
04-03-2009, 18:26
Няма човек.. който да не гледа външния вид... ако ти каже така значи те лъжи...

HelSy
04-03-2009, 18:33
хмм що бе гледам някакъв коментар под снимката и е от момиче " МммМммМ, ШлЯдкУуУ, иЗкЪъМ OwN-чИ" ( от любимите мии хмм :? )

за всеки влак си има пътници знам ли.. не си срещнал точната,а и има време.. ((:

колкото до въпроса защо всички гледат външния вид-просто няма начин да е иначе..така сме устроени :)

LittlePrincess
04-03-2009, 18:37
Първо впечатление. Когато видя някой на улицата винаги обаче си имам едно на ум - че дори и да е грозен може пък да е много свестен човек. А това, че всички се правят на света вода ненапити си е техен проблем.

ivcheto0o
04-03-2009, 19:00
чесно казано и аз гледам външния вид а това че никое момиче не иска да те погледне не вярвам да е така запознай се снякоя позволи и да опознае характера ти и може да се получат нещата.... според мен може да се промениш просто се стежни малко и сичко ще е ок можеш да започнеш да ходиш на фитнес или да тренираш нещо
успехх :) :)

Wrathchild
04-03-2009, 19:17
Нормално е да се обръща внимание на външния вид, все пак като се запознаваш с някой виждаш как изглежда външно, а не какъв му е характера примерно.. А на теб какво не ти е наред на външния вид?
ето какво ми е на външния вид http://www.impulse.bg/user/stsracingteam1Приеми, че не всеки е привлечен от теб. Ти навън по кои се заглеждаш - по тези, които смяташ за красиви или тези, които не ти допаднат толкова?
Adwokat, те са мноооого почтени всички :razz:

selens
04-03-2009, 19:22
Различни хора различни идеали.. все някога ще срещнеш някоя която да те цени за това което си .

Converse333
04-03-2009, 21:14
По дрехите посрещат,по ума изпращат. ;)

gLoRiToO
04-03-2009, 21:21
Тези дето твърдят че не гледат външния вид ЛЪЖАТ.Всеки човек си има представа кое за него е хубаво,някои харесват по пълните,други по слабите,трети пък гледат очите и т.н.Винаги забелязваш даден човек по външния му вид и след това вече го опознаваш като личност.Друг е вече въпроса че готината опаковка не може да гарантира качествено съдаржание.

smiLe49
04-04-2009, 00:14
Мм добре все пак помисли си ти например като видиш някоя готина мацка на улицата и до нея някое не толкова привлекателно момиче на коя ще се спре погледа ти ? .... И като си избираш половинка нали трябва да те привлича по някакъв начин. Съответно нормално е да се гледа външния вид. Но тези,който изглеждат добре ти как мислиш,че е без грам поддръжка ли ?! И не мога да си обясня чудо ли разчиташ да стане... Вместо да се депресираш и да пускаш такива теми се стегни малко и се позанимавай със себе си ! Важното е желание да има ! :)

XENON
04-04-2009, 03:49
хмм що бе гледам някакъв коментар под снимката и е от момиче " МммМммМ, ШлЯдкУуУ, иЗкЪъМ OwN-чИ" ( от любимите мии хмм :? )

за всеки влак си има пътници знам ли.. не си срещнал точната,а и има време.. ((:

колкото до въпроса защо всички гледат външния вид-просто няма начин да е иначе..така сме устроени :)

тоя коментар е от момиче което ми е много добра приятелка и тя попринцип си пише така

LizZz
04-04-2009, 05:05
Ако сам се харесваш - и другите ще те харесват.
Можеш да омаеш едно момиче, без значение какъв си, стига да знаеш как. А това е трудно. По-трудно е, отколкото да ги омаеш с красотата си.
Но пък повече се цени.;)

KoRnFlAkE
04-04-2009, 05:38
защото хората са такива. но не е нужно да си първия красавец.
чара е също толкова важен.
както каза лиз, стига да знаеш как, можеш да омаеш едно момиче.

BigFakeSmile
04-04-2009, 06:26
колкото и да лъжат, 95% гледат външния вид
ти по-добре се постарай да изглеждаш по-привлекателен
друго си е момичето да вижда, че момчето до нея е красиво и желано от мн други момичета
разбира се и характера е важен.....но много не се гледа
съжалявам, това е живота

Hilary_
04-04-2009, 08:34
За малко хора не е важно изобщо външния вид... иначе повечето ВИНАГИ гледат точно това... :) Ами защо не се опиташ да промениш нещо външно ...за да започнат да те заглеждат...?! 8)

vampirekiss
04-04-2009, 10:59
Не се впрягай толкова.1-за всеки влак си има пътници;2-тези,които ти интересува САМО външния вид не струват като хора;3-да не би всички да са като излязли от карицата на модно списание;4-и най-големия красавец,ако няма за пет пари акъл нищо не представлява.

GabisiTa
04-04-2009, 11:09
След като и сам не се харесваш, защо не опиташ по някакъв начин да се промениш, не само за да те харесват другите, а заради себе си?

XENON
04-04-2009, 12:58
защото хората са такива. но не е нужно да си първия красавец.
чара е също толкова важен.
както каза лиз, стига да знаеш как, можеш да омаеш едно момиче.
на едно момиче като и е на ума че не те харесва е почти невазможно да я омаеш

moon_flower
04-04-2009, 16:18
Не лъжат.Има и такива хора.Човек не трябва да се хвърля на някой,който изглежда добре,трябва да вникне и в характера му.Да не говорим,че ако прекарваш много време с човек,който не те привлича на външен вид,но ти е адски приятен на характер много вероятно е да се получи нещо между вас.После започваш да не забелязваш "кусурите" във външния вид на въпросния човек.
Но все пак не можеш да очакваш,че ако си тотално занемарен и неподдържан ще успееш да си хванеш гадже.В крайна сметка все пак трябва да имаш що годе приветлива външност,доколкото е възможно...
Външният вид се гледа,но не е толкова важен.Значим е характерът,поведението и това как се разбирате с даден човек.

Wrathchild
04-04-2009, 16:24
Айде стига с клишетата. Душата, бла бла. Разбрахме, съгласни сме, важна е. Все пак, никой не ми отговори на въпроса - вие по улицата по кой се заглеждате - по някой, който изглежда добре или някой, който абсолютно не би ви хванал окото.
XENON, след като толкова не те харесват на външен вид (аз също не бих се загледала, ето признавам си. Но няма общо с теб, а просто не си падам по определен тип, а ти спадаш към него. Само да спомена, че и Брад Пит не харесвам, така че не се влияй много от мнението ми), просто се замисли какво не ти е наред и го поправи.

DJEB
04-04-2009, 16:38
защо повечето хора лъжат че че гледат какъв е човека а не как изглежда :(
никое момиче не ще да ме погледне освен ако не ме познава и ме знае що за човек съм
не те познавам и не знам що за човек си,дори и да изглеждаш готин , може би пак нямаше да ти обърна внимание при положение ,че не те познавам като личност . Абе не знам.. ,но всеки си има чар пък и ако този твой недъг чак толкова те комплексира-ами вземи направи нещо по въпроса :)

malone
04-04-2009, 17:00
Авторе и да не си хубавец ако имаш някакъв чар и знаеш как да го използваш с момичетата няма да имаш проблем.Хората са различни така че ще срещаш момичета които те харесват и други които не.Външния вид е от значение,той е визитната ти картичка,но разбира се не може да е най-важното.В отговор на въпросите повърхносттни хора винаги ще има,но по-добре се абстрахирай от тях.

Kostadin_682
04-04-2009, 17:29
Нормално е да се обръща внимание на външния вид, все пак като се запознаваш с някой виждаш как изглежда външно, а не какъв му е характера примерно.. А на теб какво не ти е наред на външния вид?
ето какво ми е на външния вид http://www.impulse.bg/user/stsracingteam1
Братле, знам как се чувстваш...
и аз изглеждах така... ако не вярваш... http://prikachi.com/files/720523T.jpg
това е снимката на личната ми карта, която е правена през 2005-та година... сега изглеждам по-различно, но благодарение на упоритост време за губене, и работа...
Първо почни с тичане... купуваш си по здравички маратонки, и тичай...
после, почни с фитнес, и/или тежка физическа работа... и за 1 година няма да се познаеш повярвай ми :) ...

П.С Извинявам се, че се отклоних от темата ти, но просто ти давам съвети, какво да направиш, за да се харесваш на каките 8-) ...

П.С За глупавите изказвания и подигравки на моята лична карта, мога само да ви кажа... гледайте си работата не ме интересува мнението ви.

Wrathchild
04-04-2009, 17:31
Kostadin_682, браво, взел си се в ръце. На мен някак ми беше неудобно да го кажа на момчето... :oops:

Vesk0u
04-04-2009, 18:07
защо повечето хора лъжат че че гледат какъв е човека а не как изглежда :(
никое момиче не ще да ме погледне освен ако не ме познава и ме знае що за човек съм

Така е, човече... Даже повече хора гледат САМО външния вид! Тъпи ограничени копелета...

DJEB
04-04-2009, 18:18
защо повечето хора лъжат че че гледат какъв е човека а не как изглежда :(
никое момиче не ще да ме погледне освен ако не ме познава и ме знае що за човек съм

Така е, човече... Даже повече хора гледат САМО външния вид! Тъпи ограничени копелета...
да бе,наистина.Понякога се очудвам колко елементарни могат да бъдат хората :?

stealthyGirl
04-04-2009, 18:26
Повечето хора казват така, за да се направят на по-добри от колкото са... Не е трудно да се сетиш.

Но наистина хората сме си такива - в природата ни е да избираме по-добре изглеждащото. :)

beb4yy
04-04-2009, 19:00
Ау без коментар ужасно е но аз в никъф случай немога да тръгна с грозно момче е така като го погледна ще ме отблъсква траа да е някой като го поглдена да ми идва да го изнасиля :-D

mArMaLaDkA
04-04-2009, 19:31
На човекът му е заложено да продължи рода си и един красив,спретнат човек го кара на едно подсъзнателно ниво да си мисли,че бъдещето поколение ще вземе по-добрите гени.Всеки гледа външния вид.Дали за някои е по-важен характера,е отделен въпрос.Винаги първото нещо,което вижда някой,когато се разминете на улицата,е външния вид.Той е като една визитна картичка и издава много неща за самия човек.

И аз гледам външния вид,и си признавам,че за мен е изключително важен,но не и всичко.Голям праз като момчето е хубаво,като не мога да си кажа и две приказки с него.Но в никакъв случай това не значи,че бих тръгнала с някой нелицеприятен,но с който мога да си говоря на много теми.Извод:Не бих поддържала отношения с хубав,но глупав,нито пък с неподдържан,но умен.

Всеки си има някакъв чар и всеки си има определен идеал за красота.Може момчето отсреща(пък и не само момче,като цяло човек) да не е първа хубост,но когато очите му излъчват желание за живот,когато има чар,със сигурност бих му обърнала внимание.

Какво имам предвид под неподдържан?
Ами в това не се включва само да е някакъв мизерник да не се къпе по 5 дена,да ходи неподстриган,да вони на чесън и пот и всякакви други гнусотии.За мен автора е неподдържан.Добре,хубаво,м же да не си някакъв първи красавец,ама поне като виждаш,че имаш проблеми с външния вид-ми,полагай някакви усилия,бе,какво се предаваш и негодуваш какъв лицемерен бил света,и как гледал само външния вид?Вината не ти е в света,а в теб!Първо там я търси!Стани от тоя компютър,отиди и си направи една карта за фитнес,защото определено имаш нужда.Вместо да се тъпчеш с мазни банички и пасти,изяж някоя ябълка,излез на въздух.Обнови гардероба,промени прическата.Купи си продукти и си почиствай кожата.Направи нещо,недей само да мрънкаш!Направи максималното,за да подобриш външния си вид.Фитнес,здравословно хранене,нови дрехи и прическа,продукти за поддръжка на косата и кожата на лицето,по-позитивно мислене.Когато тръгнеш на фитнес и почнеш да сваляш,когато обновиш гардероба и смениш прическата,започнеш да поддържаш кожата и косата си,парфюмираш се след баня и преди излизане,от самосебе си ще ти дойде самочувствие.И ще осъзнаеш,че така ти е по-добре-когато си поддържан,не заради момичетата в дискотеките или на училище,а заради самия себе си.Продължаваш ли обаче да си такъв мрънкащ,досаден и мързелив лигльо,очаквай хората да те гледат с други очи през крив макарон.'Щото,ако се постараеш малко,дори и пак да си пълен в началото,хората ще те гледат с други очи,защото ще виждат,че се стараеш.Изборът си е лично твой!

cinderella_gugutka
04-04-2009, 20:00
аз не лъжа-гледам и 2-те

XENON
04-05-2009, 03:56
На човекът му е заложено да продължи рода си и един красив,спретнат човек го кара на едно подсъзнателно ниво да си мисли,че бъдещето поколение ще вземе по-добрите гени.Всеки гледа външния вид.Дали за някои е по-важен характера,е отделен въпрос.Винаги първото нещо,което вижда някой,когато се разминете на улицата,е външния вид.Той е като една визитна картичка и издава много неща за самия човек.

И аз гледам външния вид,и си признавам,че за мен е изключително важен,но не и всичко.Голям праз като момчето е хубаво,като не мога да си кажа и две приказки с него.Но в никакъв случай това не значи,че бих тръгнала с някой нелицеприятен,но с който мога да си говоря на много теми.Извод:Не бих поддържала отношения с хубав,но глупав,нито пък с неподдържан,но умен.

Всеки си има някакъв чар и всеки си има определен идеал за красота.Може момчето отсреща(пък и не само момче,като цяло човек) да не е първа хубост,но когато очите му излъчват желание за живот,когато има чар,със сигурност бих му обърнала внимание.

Какво имам предвид под неподдържан?
Ами в това не се включва само да е някакъв мизерник да не се къпе по 5 дена,да ходи неподстриган,да вони на чесън и пот и всякакви други гнусотии.За мен автора е неподдържан.Добре,хубаво,м же да не си някакъв първи красавец,ама поне като виждаш,че имаш проблеми с външния вид-ми,полагай някакви усилия,бе,какво се предаваш и негодуваш какъв лицемерен бил света,и как гледал само външния вид?Вината не ти е в света,а в теб!Първо там я търси!Стани от тоя компютър,отиди и си направи една карта за фитнес,защото определено имаш нужда.Вместо да се тъпчеш с мазни банички и пасти,изяж някоя ябълка,излез на въздух.Обнови гардероба,промени прическата.Купи си продукти и си почиствай кожата.Направи нещо,недей само да мрънкаш!Направи максималното,за да подобриш външния си вид.Фитнес,здравословно хранене,нови дрехи и прическа,продукти за поддръжка на косата и кожата на лицето,по-позитивно мислене.Когато тръгнеш на фитнес и почнеш да сваляш,когато обновиш гардероба и смениш прическата,започнеш да поддържаш кожата и косата си,парфюмираш се след баня и преди излизане,от самосебе си ще ти дойде самочувствие.И ще осъзнаеш,че така ти е по-добре-когато си поддържан,не заради момичетата в дискотеките или на училище,а заради самия себе си.Продължаваш ли обаче да си такъв мрънкащ,досаден и мързелив лигльо,очаквай хората да те гледат с други очи през крив макарон.'Щото,ако се постараеш малко,дори и пак да си пълен в началото,хората ще те гледат с други очи,защото ще виждат,че се стараеш.Изборът си е лично твой!

това че съм дебел не значи че съм неподдържан или че воня или нещо от тоя род едно е да си с наднормено тегло друго е да не спазваш хигиена

Darkkiss
04-05-2009, 04:23
покажи ми човек който не лъже
и ще те направя богат

moneycomeme
04-05-2009, 04:36
..Не се отчайвай една добра диета съчетана с активен спорт и за една-две години можеш да постигнеш невероятни резултати вярвай ми!(не мисли че 2 години е много,защото когато получиш резултате пред огледалото ще се чудиш а сега какво следва?....защото ще разбереш,че вече имаш това,което искаш,но то не те прави по-различен,а просто си угодил на поредните прищевки на човешките норми....) Във всеки случай искам да ти кажа че ИМА ХОРА,които НЕ гледат първо външния жид на хората....но преди да предприемеш,каквито и да е мерки искам да го направиш зареди СЕБЕ СИ , не зареди момичетата или нещо друго!Във всеки случай УСПЕХ ОТ МЕН :-) !

valdesbg
04-05-2009, 06:16
Автора - изпаднал си в някаква дълбока заблуда че всички лъжат, по простата причина че никой не казва "Мен външния вид не ме интересува". Или поне никой нормален и уважаващ себе си човек. Абсолютно нормално и естествено е да харесаш някого САМО заради външния вид. Както е и съвсем естествено да поискаш да го опознаеш и да видиш що за чудо се крие под тази опаковка.

Така че мой човек - всички гледат външния вид и по него си правят първите впечатления за човека. И на базата на тях решават дали искат да го опознаят или не. И това е нормално. Външния вид говори много за теб и за начина ти на живот.

YouCantStopMe
04-05-2009, 06:19
Ами първото виждане е външния вид.Нормално е всички първо да гледат външния вид,но и да се опитват да те опознаят.
И да ти кажа.. има Красиви хора без Чар
ии.. Чаровни хора,но не с чак толкова внушителна външност

rockstar
04-05-2009, 06:40
хмм що бе гледам някакъв коментар под снимката и е от момиче " МммМммМ, ШлЯдкУуУ, иЗкЪъМ OwN-чИ" ( от любимите мии хмм :? )

за всеки влак си има пътници знам ли.. не си срещнал точната,а и има време.. ((:

колкото до въпроса защо всички гледат външния вид-просто няма начин да е иначе..така сме устроени :)

А ти видя ли моми4ето axhHaxhxah! Пази боже! Амин!

bubinkaa
04-05-2009, 10:06
Всеки и навсякъде гледа външния вид.
Я си помисли, ти дали би тръгнал със момиче, по-доближаващо се до баба Яга, от колкото до... момиче. Някое облечено без вкус, с наднормено тегло и ужасно акне. Нека не се лъжем, няма.
По дрехите посрещат, по ума изпращат.


напълно съм съгласна...който каже,че не е на тоя "принцип"-лъже :x :-x

Presley
04-05-2009, 10:25
Щото редовно си говорим глупости.Тва обаче е бял кахър.По-сериоэните буломачи са кофти.Ние уж ги опрайхме,а то кво стана?!Кво - всичко осра!Пак.
Ама ти питай някой от оракулите в интернет - те не лъжат.Даже яко се лафи с тях.

cherinka
04-05-2009, 11:43
Нормално е да се обръща внимание на външния вид, все пак като се запознаваш с някой виждаш как изглежда външно, а не какъв му е характера примерно.. А на теб какво не ти е наред на външния вид?
ето какво ми е на външния вид http://www.impulse.bg/user/stsracingteam1
Братле, знам как се чувстваш...
и аз изглеждах така... ако не вярваш... http://prikachi.com/files/720523T.jpg
това е снимката на личната ми карта, която е правена през 2005-та година... сега изглеждам по-различно, но благодарение на упоритост време за губене, и работа...
Първо почни с тичане... купуваш си по здравички маратонки, и тичай...
после, почни с фитнес, и/или тежка физическа работа... и за 1 година няма да се познаеш повярвай ми :) ...

П.С Извинявам се, че се отклоних от темата ти, но просто ти давам съвети, какво да направиш, за да се харесваш на каките 8-) ...

П.С За глупавите изказвания и подигравки на моята лична карта, мога само да ви кажа... гледайте си работата не ме интересува мнението ви.
аххааахах :D :D :D :D


тцтц...
и аз като малка бях дебела. :lol:
Аз и сега съм си.. пак.. така.. леко.. бая... ахахха 8-) ама е се отървам от ухажори.
Демек пак ви оборвам некоя от тезичките, че като си дебел тре се променяш, за да си харесван.

Dark_Angel_F
04-05-2009, 14:59
Ами до човека се гледа до едно време ... Няма да лъжа ,че първоначално гледам визията ,а после характера . Но ако е някой груб , арогантен и прост ,ако ще да изглежда като Робърт Патисон пак няма да се занимавам с него . Просто в следствие на обстоятелствата станах по - капризна към момчетата и не бих се прежалила по начина по който преди се бих , защото нищо не спечелих , а точно обратното. Всичко е относително и винаги си има изключения това е ;)