PDA

View Full Version : Черните точки



Mastta
04-03-2009, 17:05
Искам да питам как вие се борите с черните точки :-D
Дали се опитвате да ги махате сами и как? И колко е вредно това според вас?

п.п. Извинявам се ако повтарям темата ..

lolipop1
04-03-2009, 17:17
по добре не ги махай сама .. не ги стискай .. нито нищо защото по лошо ще стане ... първо (ако наистина имаш много черни точки) отиди на козметик да ти изчисти лицето .. след това използвай продукти с които да го подържзш чисто ... отиди в някой козметичен магазин и питай какви неща има .. лично аз ползвам гарниер пюр 3 в 1 и той не е само за черни точки .. успех :-)

taNcheto93
04-03-2009, 18:45
Аз ползвам Garnier pure 3 in 1 и нямам черни точки :oops:

m3talmania
04-03-2009, 19:20
Аз ползвам Garnier pure 3 in 1 и нямам черни точки :oops:
Абе и аз го ползвам, пък няма промени.. може и аз да не правя нещо както трябва.. :D
По темата: Чат-пат ходя на козметик и използвам Garnier Pure 3 in 1.

Rofl4e
04-03-2009, 20:46
на козметик или лентички на нивея(който са за нос и брадичка)
аз също ползвам гарниер пюр 3 в 1 и нещо няма ефект при мене..
за сега най голям ефект имам от лентичките на нивея

PIF
04-03-2009, 21:04
прави си парна баня:
нагряваш в някакъв съд достатъчно количество вода,
докато почни да ври.
надвесваш се над съда и се завиваш с някаква хавлиена кърпа,
и търкаш с някакво памуче или тампон цялото лице.

изчиства се много добре, и е за препоръчване пред всички козметични продукти продукти бъкани с всякакви боклуци вътре.

Mastta
04-03-2009, 21:05
аз мисля, че това няма да ми подейства за махане, а само за подражка като ги махна вече, защото порите са ми мн гълбоки и няма как един крем да го исчисти.. вече като се отърва от тях ще ползвам локсиони, за да не ми излизат повече уж :D

BigFakeSmile
04-04-2009, 07:06
аз ползвам ексфолиант за премахване на терните точки на Avon
доволна съм

krem4et0
04-04-2009, 08:17
Имам си сауна за лице. Порите се отварят супер и сама си ги изчиствам. После правя следната маска: малко сода за хляб(бикарбонат) и пяна за бръснене. С това търкам проблемните зони. Ползвала съм стотици пилинги, ексфолианти, маски и прочие. По-добро за черните точки от това няма. Търка се не повече от минута, а след измиване се маже кожата с нещо хидратиращо, но не и мазно, защото се изсушава.

Mastta
04-04-2009, 15:10
прави си парна баня:
нагряваш в някакъв съд достатъчно количество вода,
докато почни да ври.
надвесваш се над съда и се завиваш с някаква хавлиена кърпа,
и търкаш с някакво памуче или тампон цялото лице.

изчиства се много добре, и е за препоръчване пред всички козметични продукти продукти бъкани с всякакви боклуци вътре.

Чувал съм, че се е слагало и някакви билки според вида на кожата.. Задължително ли е?

YaNcHeToOo
04-04-2009, 15:41
Искам да питам как вие се борите с черните точки :-D
Дали се опитвате да ги махате сами и как? И колко е вредно това според вас?

п.п. Извинявам се ако повтарям темата ..

само не ми е ясно, защо се правиш, че не знаеш колко много такива теми има :lol:

FancyGirl
04-04-2009, 15:42
http://krasivite.blogspot.com/2009/01/avon-clearskin.html
това е решението...

jelina
04-04-2009, 19:25
i az gi imam mnogo.hodia na kozmetik za pochistvane na liceto, no vseki tip koja e razlichna.moiata e prosto takava i edva li ima nachin da se pochisti ot chernite tochki.

taNcheto93
04-04-2009, 20:27
Сега се сещам, че може също и с утайка от кафе, наистина помага :)

Mastta
04-04-2009, 20:42
i az gi imam mnogo.hodia na kozmetik za pochistvane na liceto, no vseki tip koja e razlichna.moiata e prosto takava i edva li ima nachin da se pochisti ot chernite tochki.

и моята е такава пробвал съм многоо козметични продукти, но нищо не ми помогна затова ви питам коко е рисковно ако почна да си ги стискам ? като чи ли това е единственото решение

Decu
04-04-2009, 20:45
http://krasivite.blogspot.com/2009/01/avon-clearskin.html
това е решението...

До няколко дена ми е дошло.. :---)

Mastta
04-05-2009, 09:59
http://krasivite.blogspot.com/2009/01/avon-clearskin.html
това е решението...

До няколко дена ми е дошло.. :---)

и аз го имам но изобщо не помага

GbSy
04-05-2009, 10:03
Не ги стискай. Най-малкото ще се зачервят много и едва ли ще го направиш качествено. По-добре иди на козметик.

kukli4kata001
04-05-2009, 12:29
Сега се сещам, че може също и с утайка от кафе, наистина помага :)
може ли да ми обясните това с утайката от кафето?? Лицето се разтрива с нея и след това се измива или как?? :-o

justbebsi
04-05-2009, 12:51
Единственото решение е ходене на козметик !!! Само това ми помогна . Преди бях използвала какви ли не козметични продукти но резултатът нямаше :?

FancyGirl
04-05-2009, 14:02
http://krasivite.blogspot.com/2009/01/avon-clearskin.html
това е решението...

До няколко дена ми е дошло.. :---)

и аз го имам но изобщо не помага

явно на всяка кожа различно... аз съм ужасно доволна дори сега си поръчах пак че моето свърши... 4-тото ми :?

Irenchety
04-05-2009, 14:02
аз ходя на козметик през 2-3 седмици

zai4ety13
04-05-2009, 15:24
аз нямам черни точки,но преди имах.Просто почнах да си почиствам лицето всяка сутрин и вечер със онзи тоник от тийн серията на нивеа(имаше резултат след около седмица) и дори пъпки вече не ми излизат.Много е важно да си почистваме лицето всяка сутрин и вечер,колкото и да е досадно =)

GerYy
04-05-2009, 15:35
Единственото решение е ходене на козметик !!! Само това ми помогна . Преди бях използвала какви ли не козметични продукти но резултатът нямаше :?

ReMitY
04-05-2009, 16:59
Аз ползвам Garnier pure 3 in 1 и нямам черни точки :-)

krem4et0
04-05-2009, 20:48
Иначе и аз си ги стискам. Вече 9-та година. Нито съм пъпчасала, нито са огромни пори, нито са червени. Стискам и на мъжа. Е, аз маникюр нямам и това е предимство. Няма да дам 20 лв за козметичка при положение, че си имам сауна и си ги стискам сама по начина, по който ще го направи тя. Повечето са ми на носа и просто притискам ноздрата към основата му и те си изкачат самички...А със содата и пяната държи по цяла седмица. Да не говорим, че съществено намаляха...

SlowlyDyin
04-05-2009, 22:01
аз всяка вечер смесвам една лъжица мед и канела разтърквам по лицето и след това измивам :D :P

bebygirl
04-06-2009, 06:58
http://krasivite.blogspot.com/2009/01/avon-clearskin.html
това е решението...
qvno ne pri vseko deistva,za6toto pri men nqma6e nikakyv rezultat

GbSy
04-06-2009, 08:21
Иначе и аз си ги стискам. Вече 9-та година. Нито съм пъпчасала, нито са огромни пори, нито са червени. Стискам и на мъжа. Е, аз маникюр нямам и това е предимство. Няма да дам 20 лв за козметичка при положение, че си имам сауна и си ги стискам сама по начина, по който ще го направи тя. Повечето са ми на носа и просто притискам ноздрата към основата му и те си изкачат самички...А със содата и пяната държи по цяла седмица. Да не говорим, че съществено намаляха...

То си е до кожа. Аз ако си стисна носа ще стане адски червен.

mechtaq_za_teb
04-06-2009, 08:37
Иначе и аз си ги стискам. Вече 9-та година. Нито съм пъпчасала, нито са огромни пори, нито са червени. Стискам и на мъжа. Е, аз маникюр нямам и това е предимство. Няма да дам 20 лв за козметичка при положение, че си имам сауна и си ги стискам сама по начина, по който ще го направи тя. Повечето са ми на носа и просто притискам ноздрата към основата му и те си изкачат самички...А със содата и пяната държи по цяла седмица. Да не говорим, че съществено намаляха...

То си е до кожа. Аз ако си стисна носа ще стане адски червен.И моя. Но пък зависи... После до няколко часа отминава. :)

Chochko0oo
05-04-2011, 17:32
Имам си сауна за лице. Порите се отварят супер и сама си ги изчиствам. После правя следната маска: малко сода за хляб(бикарбонат) и пяна за бръснене. С това търкам проблемните зони. Ползвала съм стотици пилинги, ексфолианти, маски и прочие. По-добро за черните точки от това няма. Търка се не повече от минута, а след измиване се маже кожата с нещо хидратиращо, но не и мазно, защото се изсушава.
А какво представлява тази сауна?

Rebirthing
05-05-2011, 07:52
Имам си сауна за лице. Порите се отварят супер и сама си ги изчиствам. После правя следната маска: малко сода за хляб(бикарбонат) и пяна за бръснене. С това търкам проблемните зони. Ползвала съм стотици пилинги, ексфолианти, маски и прочие. По-добро за черните точки от това няма. Търка се не повече от минута, а след измиване се маже кожата с нещо хидратиращо, но не и мазно, защото се изсушава.
А какво представлява тази сауна?

Ще си позволя да отговоря аз ;д. Сауната за лице представлява ето това нещо:
http://www.technopolis.bg/b2c/details/bulgarian/835972/P11130508/САУНА-ЗА-ЛИЦЕ-BEURER-FS50

kalpazanka
05-06-2011, 09:12
Стара тема.
Вече получи отговор.