PDA

View Full Version : Заедно с родителите



Mastta
04-03-2009, 17:08
Хайде, всеки да разкаже какво най-често прави заедно с родителите си :-D

breathless
04-03-2009, 17:32
Почти нищо..
Общо взето вечеряме заедно и по прзници сме заедно.
А с майка понякога и ходим по магазините.
8-)

kalashnik
04-03-2009, 17:35
По-интересно е какво правим без тях, с тях е ясно, говориме си глупости за живота и ни поучават за простотиите ни.

Rofl4e
04-03-2009, 18:17
Ами вечеряме.. ;)
чат пат ходим на почивка
и с майками ходим по магазините :-P

renegade1990
04-03-2009, 18:20
Карам се или вечерям. :(
Друго заедно с родителите не правя. :)

LittlePrincess
04-03-2009, 18:26
Караме се с майка. С тате като се виждаме ходим някъде, а с мама по магазините понякога. Това е.

danielchety
04-03-2009, 18:28
гледам ТВ с тях .. нищо друго ... даже и не вечеряме заедно аз по някое си време вечерям когато всички са заспали :D .. с майка ми даже и по магазините не ходим ... леле това го бях забравила вече :shock: :D

ThisIsMe
04-03-2009, 20:51
ходим на пътешествия...

gazirana_voda
04-03-2009, 21:32
И аз общо взето вечерям с тях и понякога се разкарваме до някакъв друг град на разходки. Също помагам в домакинската работа на майка ми. А от няколко вечери насам си правим турнир с игра на карти :)

plmn
04-03-2009, 21:34
браво бе... тва ли правите с родителите си само? карате се и ядете вечер? голяма сте работа. утре като ви зареже ЛЮБОВТА НА ЖИВОТА ВИ и яките ви приятели, ще видим при кого ще отидете. ценете родителите си ..

StillLovingYou
04-04-2009, 09:29
Почти нищо, гледаме телевизия заедно понякога.

nefchi_bs
04-04-2009, 20:44
Гледаме ТВ заедно и ходи на почивка чат пат...Понякога ходя с майка по магазините и рядко ходя с татко на село..

clever
04-04-2009, 21:51
Говорим си, пътуваме ,гледаме телевизия ,хапваме ,пазаруваме,ходим на кино.. хубавко си прекарваме :grin:

MrUndaztood
04-04-2009, 22:13
Живея на 500 км от тях.Прибирам се през 2 месеца за по 1 седмица.Майка ми е на 12 часов работен ден.Баща ми пътува.Нищо не правим,освен да вечерям с майка ми като се прибере,да се срещна с баща ми по някое време,тъй че...

gabi_94
04-05-2009, 07:47
Ами честно казано аз правя доста неща с наще. С баща ми понякога караме колела, с майка ми ходим по магазините. Гледаме си филм в къщи, ходим в планината или някъде на пикник. Пазаруваме заедно, изобщо много неща правим заедно. Близки сме, споделям им много неща и смятам че така е по-добре отколкото да не им казвам нищо и след време да се отдалечим един от друг. Пък и тъй като се местим да живеем от място на място нямам много приятели и с кого да прекарвам свободното си време. Као се замисля сме сплотено семейство, имам и сестричка, караме се понякога ама е неизбежно. Все пак в тая възраст всички се караме с родителите си.

pam1
04-05-2009, 10:25
почти не се виждаме връщам се от училище те са на работа излизам вечер татко се е пребрал като се върна е заспал лягам си и аз майка се пребира и така....а за сестра ми....ако се пребере по празниците тогава се виждаме и ходим тук таме

Jumbie483
04-05-2009, 11:16
Говорим си най-често :D
С баща ми ходим за риба, на стрелбището, из центъра за някоя глезотия 8-)
С майка ми понякога си говорим за кризата, за момчетата (тя говори.. аз не искам :lol: ) за филми, за музика..
Когато няма какво да правя отивам при тях, сядам и си приказваме :D Ааа и баща ми много обича да говорим за музика...

vikivip9
04-10-2009, 11:37
най-често когато сме заедно си говориме и спориме за нещо след което се заливаме от смях, когато някой изтърси някоя дивотия

vesito13
04-10-2009, 13:08
Правя адски много неща с родителите си . Общо взето каквото мога да правя с пвиятелите си , мога да го направя и със семейството си . Обичам да прекарвам част от времето си понякога с тях , приятно ми е :)

Jumbie483
04-10-2009, 18:30
да добавя..
най-обичаме вечер с баща ми да стоим на терасата (когато е топло де) и да си говорим по теми, които майка ми ненавижда :D

Pliok0019
04-10-2009, 18:41
браво бе... тва ли правите с родителите си само? карате се и ядете вечер? голяма сте работа. утре като ви зареже ЛЮБОВТА НА ЖИВОТА ВИ и яките ви приятели, ще видим при кого ще отидете. ценете родителите си ..
Как се осмеляваш да даваш такива оценки. При всеки е различно. Не всички са маминото детенце и техните го чакат с отворени обятия.

С баща ми говорим по телефона. От време на време. С майка ми се караме.

mArMaLaDkA
04-10-2009, 18:41
Понеже живея с баща ми,като се върна му разказвам за училище,за момчета,какво ме е раздразнило,на какво съм се хилила,той от своя страна ми разказва с коя е ходил на кафе,как е минало на работата му.Дори и някой да се е чувствал кофти през деня,като се събере с другия му става весело.С него ходим по магазините,правим заедно вечеря,ходихме на почивка миналата година..първата ни година самостоятелно.Общо-взето с него споделям абсолютно всичко.Като се започне с кое момче харесвам и се свърши до новия ми лак за нокти. 8-) Ама и той не остава по-назад.

С мама ходя по магазини,говоря си...не живея с нея и не сме толкова близки сякаш.Ама и нея си обичам.

selens
04-10-2009, 19:20
С баща ми си говорим,с майка ми се караме 8-)

iwka95
04-10-2009, 21:00
освен, че вечеряме заедно за друго не се сещам :)

miss_ludataa
04-11-2009, 06:23
ходиме на почивки,вечеряме,споделяме си /по-точно аз си споделям :D / играем на некфи игри от сорта на НЕ СЕ СЪРДИ ЧОВЕЧЕ или на КАРТИ...смеем се заедно..с баща ми си гоовориме за некфи теми ,а с майка ми си говориме най-спокойно после се караме!Имам и сестра с нея също,като с майка ми даже и по-лошо!Ходиме на село и днес отиваме всички на ШОПИНГ ТЕРАПИЯ! 8-)

Slave4You
04-12-2009, 20:28
За съжаление мн малко неща.. те нямат време да излизат с мен, пък и аз нямам особено. Единствено когато ходим някъде сме заедно- напр на някоя екскурзийка. Ааа и гледаме Music Idol :D :D Иначе рядко се случва да се съберем вечер и да правим нещо забавно всички.. добре че е Music Idol да ни събира :P

todor4o
04-13-2009, 12:07
караме се

Izzy_
04-13-2009, 12:09
Много неща...Вечеряме,излизаме по магазините(с майка ми),ходим на почивки,гледаме филми ии др. неща. :)

nadety250
04-14-2009, 18:38
Всичко :-) :D

tonie__
04-14-2009, 18:45
мм нищо 8-)

CuteBaby
04-15-2009, 17:20
Вечеряме заедно,на празниците сме заедно.Понякога с мама,когато сме сами у нас пием кафе и си говорим,ходя с нея по магазините отвреме на време.А с баща ми понякога си се мотаем насам-натам :-D

anity92
04-22-2009, 19:25
аа у нас е много готино като сме си всички заедно :-) баща ми пуска много яки лафове и се спукваме да се хилим .. но тфа е много рядко защото той по цял ден е на работа :( отива сутринта и се прибира когато сме заспали вече... повечето време го прекарвам с майка ми и сестра ми...

xpower
04-23-2009, 06:06
Почти нищо поради липса на време , но като имам малко свободно седим и си лафим.

nymphadora
04-23-2009, 06:11
Не общувам много с наще-даже си вечерям в стаята... :(
просто преди време рязко се отдръпнах-бях страшно разочарована от тях..абее,не е за разказване :)

hisy
05-02-2009, 15:38
гледаме Тв..ядем..и понякога ходим по магазините с майка ми :D

anonimnost
05-02-2009, 17:13
4esto si govorq s neq izlizame hodime po magazinite pazaruvame zaedno i otdelqm za neq dosta vreme vse pak maika mi e 8)

sladkish_14
05-02-2009, 17:25
С майка се караме и вече почти не ходим по магазините заедно :? .. Аз вече имам стил и лично мнение за това , което искам .. тя е на друго , абе ужас ! С татко различно , понякога сме заедно пред компютъра , помагам му , понякога си правим пътешествия , както преди седмица. Докато майка беше на почивка ние отидохме на другия край на България.. От Пазарджик до Русе цял ден бяхме по България .. Велико Търново , Карлово, Калофер , Русе , Габрово и така разходка си беше е разбира се и по работа. Но попринцип татко ме води винаги когато може с него за да разгледам България! Общо заедно гледаме само ТВ и ядем :)

tItEufFf
05-02-2009, 17:25
Доста неща. С майка ми де, с баща ми не живеем заедно.
Ходим по магазините, на разни места (Париж, Брюксел, замъци и т.н.), дори понякога просто така отивам с майка ми някъде, където има работа, винаги вечеряме заедно, гледаме телевизия...

Pedigree
05-02-2009, 17:28
Много обичам да пътуваме заедно с колата.
Не знам защо, всъщност е ужасно - тате усилва неговите музики, отзад буферът дрънчи мощно, аз не мога да си чуя моята музика, в колата е толкова задимено от цигари, че размятваме с ръце, за да се видим, но да, супер приятно ми е.
Обожавам с тате да ходим за риба.
Само двамата.
Да седнем, да пием бира, да си гледаме някъде отвеяно, никой нищо да не казва, и единият да се моли другият да не каже нещо.
Супер красиво е.
Или с тате да играем на карти. Много обичам. И е супер забавно, като заложа нещо, и го изгубя, хаха. Или като тате загуби, много ми е забавен.
С мама...
с мама обичам да си легна на леглото и да се гушнем.
Или да ходим заедно на козметик, или по магазините. Обичам да стоя 50 часа в пробната, да пуфтя, да се нервя, а като изляза навън, мама да се прави, че много й харесват дрехите ми.
Жалко, че рядко излизаме двете.



А тритама...
обичам тримата да гледаме филми. :)

thelideto
05-02-2009, 17:40
мм глеедаме вип бродер :-D :-D :D :D :D :D

kuklichka_bg
05-02-2009, 19:19
аме вечер ядем и някой път ако се заседя при тях гледаме някой филм