PDA

View Full Version : модна агенция :)



rusova
04-03-2009, 19:43
я сега кажете ми вие на мене тази модна агенция става ли за нещо или много зле ..... името й е : XGround
ако някой има инфо нека да дава :) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) или кажете някой др. ама да си заслужава не да си давам парите само там :-) :-) :-)

lolipop1
04-04-2009, 13:44
и аз имах мерака да бъда модел в вип фешан .. ама се отказах .. защото първо нищо не е такова яко както изглежда ... първо щеш нещеш тряя прайш квото ти казват ..тоест както е модернобтака да си правиш косата ... неска е модерно къса коса ... айде хоп правят те с къса .. не им пука дали ти стои .. това е модерно .. или те обличат с дрехи които вобще не са ти по вкуса .. признавам че има неща мноо яки там .. ама не всички моди ми харесват .. аз искам да изглеждам както на мен ми харесва и отива .. не някви там да ме командват .. освен това .. като почнете в чужбина с тези ревюта .. тей ща лашкат наляво надясно .. никво отношение .. една фр в тази агенция беше ии напрао и беше лошо мноо гадно в италия ии на никой не му е пукало момичето щяло да припадне тея я карали да позира и да се осмихва .. нищо чудно ... 10 часа път ... не им дават да ядат там .. да не си развалят фигурите такиа ии тя напрао капнала ....нз доколко е верно тфа сичко .. казвам квото са ми казали на мен!

lolipop1
04-04-2009, 13:47
забравих да добавя че не взимат всеки .. зависи ако имаш връзки .. колкото и да си красива .. повярвай те не го оценяват ...

ThisIsMe
04-04-2009, 13:51
^ олее...тва е ужасно нещо...

rusova
04-05-2009, 13:35
е да то вече ако нямаш връзки нищо си

Civilizationruller
04-05-2009, 13:50
С устата стават чудесата :[]---8

zai4ety13
04-05-2009, 15:08
пак лоши коментари за някоя българска модна агенция...Аз незнам нищо за българските модни агенции ама вече има няколко теми за модния бизнес в Б-я и като чета ми се струва ужасно :( Има ли поне една свясна модна агенция в тая държава??!!
май за да успееш в модния бизнес в България трябва да си богата курва с мн връзки

CaribbeanGirl
04-05-2009, 15:48
Не, всички са от един дол дренки..

darla
04-05-2009, 15:56
Скъпи мой,агенция X-Ground вече не съществува.Насочете се към някоя друга :)

rusova
04-05-2009, 18:19
Скъпи мой,агенция X-Ground вече не съществува.Насочете се към някоя друга :)
дали .... аз попаднах на : http://www.xgroundmodels.com/home.html
... дали, ако наистина я няма тогава защо саита им е на лице :?: :?: :?: :?: :?: :?: :!: :!: :?: :?: :!: :!: :?: :?: :?: :smt119 :smt119 :smt119 :smt119 :smt119 :smt119 :smt119

praskovka91
04-05-2009, 23:38
Не мога да разбера,защо се навирате м/у шамарите..аз не съм била в агенция..но се снимах в продължение на 1 година..И наи гадното е ,че те мяткат точно като прани гащи... :-x Няма значение къде си какво правиш какви планове имаш..като ти кажат ..изпълняваш..хем не бях в агенция..Това за глада дрехите и прическите не е мн вярно..в ежедневието ти можеш да ходиш както си искаш..но на снимките..не взимаш дума за нищо...В последстви се отказах..много момичета и момчета продължиха..едни отидоха във Визаш други в някви измслени агенции..Ама до колкото научих от една "колежка" която сега е във Визаш..било страшно..Неска ходиш на ревю..утре трябва да компанионстваш..ама така е като подписваш договор..измъкване няма..А колкото до училищата..тва е пълна измислица..ако ставаш за нещо все някои ще те забележи..при мен стана съвсем случино на Пампорово..просто доиде едно момиче..и ми каза така и така..в последствие ми се обади и ме покани в София..но отказах..след това пак ми звънна и ми каза да участвам в някакъв конкурс..като фото фестивал в Бургас..отидох избраха ме..и без никакво обучение..започнах..:)Колкот о и не скромно да звучи..бяха даволни от мен...не е толкова важно дали имаш уникални черти колкото как се държиш пред обектива..:)..Така,че съветвам те да не се забъркваш..Тук няма бъдеще в моделството:)

rauwkost
04-06-2009, 12:03
Отиваш във FreshFashion и те снимат както си поискаш, плащаш - взимаш си снимките и готово! Там НЕ връщат никой, няма значение дали имаш данни за модел или не. А и хората там са много готини :)

under_black_sky
04-06-2009, 12:07
А относно FreshFashion нещо да кажете.Аз кандидатствах за тази агенция, звъннаха ми,поканиха ме на интервю, ама се отказах дори да отида нз защо простоо ме е страх :(

rauwkost
04-06-2009, 12:13
Няма нищо страшно, супер готини са. :)