PDA

View Full Version : За 90 дневната диета (отново)



zvezdichka2
04-03-2009, 20:12
Съжалявам за 278372912383474929 такава тема, просто искам да попитам тези които са я спазвали или я спазват, дали одобряват примерното ми меню. защото не ми е ясна напълно диетата. :)
Разбрах, че се закусват само 1 вид плод, че първият ден е белтъчен,вторият-бобови храни и варива, третият-въглехидратен и четвъртият е плодов, после се повтарят до 29 ден, а 29 е само на вода.Сега моето меню -

1ви ден- закуска към 10- 2 ябълки,обяд-салата от домати, 1 кисело мляко,филия хляб, 1 варено яйце, вечеря- половин кисело мляко,половин филия хляб, половин варено яйце?

2ри ден-закуска-плод, обяд-леща, хляб и искам да ви попитам каква салата мога да включа към този ден, че не ми стана ясно? вечеря-половината на обяда, нали така?

3ти ден-закуска-плод, обяд-пица, вечеря-може ли да е 1 среден млечен шоколад от тея на Своге, или трябва да е натурален?

4ти ден-закуска плод, обяд- друг плод, вечеря-трети плод.
После почвам пак от 1вия ден и така до 29 който е воден, нали??
Благодаря на тези, които ще отговорят! :)

zvezdichka2
04-03-2009, 20:17
моля ви .. :(

Rofl4e
04-03-2009, 20:33
аз не бих се подложила на такава диета ;)

Mihailova
04-04-2009, 05:38
Първо разкарай този хляб , не е хубаво. Да не ти обяснявам от какво се прави хляба .. Второ , това мляко какво прави в първия ти ден ? Млякото се брои за 1 хранене , следоватлено , нямаш право да ядеш мляко , яйца , че и салата ... За вечерята важи същото.

През втория ден пак махни хляба , ех , какво сте го заобичали този тестян боклук. Можеш да ядеш краставици. Най си пасват.

Трети ден , пицата трябва да е вегетарианска. Шоколада задължително НАТУРАЛЕН / черен/ , при това ти е позволено 2,3 кубчета , а не цял.

Четвъртия ден си е така и да 29 е воден.

Ако ядеш хляб , ядеш мляко , заедно с обяда си и цели шоколади , не се и надявай да отслабнеш , поне не и скоро.

GabisiTa
04-04-2009, 11:02
Аз си намерих из други форуми примерни менюта и си хапвам по-разнообразна храна, ако искаш ще ти ги дам.. :)

Civilizationruller
04-04-2009, 13:31
Аз си намерих из други форуми примерни менюта и си хапвам по-разнообразна храна, ако искаш ще ти ги дам.. :)
давай ги тук е копи пейст няма се сърдим

rauwkost
04-04-2009, 18:50
В 1-вият ден трябва да има месо за обяд примерно пилешка пържолка, продават се в магазините вакуумирани. Махаш яйцето и ядеш само пържолката със салата - домати и краставици с малко сол или шопска. Махаш киселото мляко, ако можеш и хляба го разкарай.
За 2-рият ден е добре, само гледай да няма яйца пак.
За 3-тия ден пицата може да е като Вегетериана например. За вечеря може 2 квадратчета от черен шоколад НЕ МЛЕЧЕН, като към това можеш да добавиш 1 кофичка от тези пудингите дето ги продават по магазините, те са малки такаче не мисля че има проблем.
4-тия ден е така.
ЕДИТ: За 1-вия ден попринцип е позволено яйцето, но то замества месото а не ти препоръчвам да го правиш, защото само в този ден е позволено да се яде. Сама прецени. :)

clever
04-04-2009, 21:35
Не се подлагайте на диети!На тази подрастваща възраст е много опасно...много лошо би повлияло на организъма!За хората които наистина се нуждаят от отслабване бих дала съвет да се консултират с диетолог. :)

Mihailova
04-05-2009, 03:37
Така и така съм го писала , ето Ви го :

Ето примерно меню :
1) ден - закуска : Някакъв плод
Обяд - 1 вариянт - Две сварени яйчица със солчица и салатка от красавици.
Обяд 2) вариянт - Месо / телешко , пилешко , риба , свинско / печено , сварено или на скара / В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ ПЪРЖЕНО ! / със салатка по избор.
Обяд 3) вариянт Мляко / може и 2/ натурално нискомаслено / Активиа/ със салатка от краставички.
Обяд 4) Кашкавал или сиренце / печени , панирани/ или прибавени към салатката / по избор/
Обяд 5) Бъркани яйчица със сиренце + салатка.
Вечерята е 1/2 от обяда.

2) ден - закуската отново е някакъв плод
1) вариянт обяд - Боб / бял , жълт и зелен / - със салатка от доматки / краставички / туршийка / - общо взето по избор.
2) вариянт Леща отново със салатка по избор.
3) вариянт - картофки ( може на манджичка или сварени със солчица) отново прибавена към тях салатка.
4) Вариант - Сварени тиквички + салатка
5) Вариянт Царевичка / със солчица , масълце /
Вечерята е 1/2 от обяда .

През 3-тия ден са тестените продукти.
Закуска - плод
Обяд 1- Пица / вегетарианска/
2- Спагети - отново само със зеленчуци.
3- Кускус със сиренце / захар/
4- Макарони със сиренце / захар/
5- Потърси бисквити , които се ядат по време на пости - удобни са за училище.

През 4-тия последен ден се ядат плодове.
Закуска - Един вид плод например - мандарина или портокал , или грейпфурт.
Обяд - Банан или грозде , или диня.
Вечеря - домати / доматите се водят сладко-кисел плод./

Всеки 29 ден е воден / караш само на вода цял ден/. Общо през цялата диета състояща се от 90 дни , имаш 3 такива водни дни.

Препоръчително е да пиеш само вода , но ако толкова не можеш си купувай Кола Лайт или фрешове.

По принцип само през 1-вия ден се позволява да ядете сирене , но аз толкова го обожавам , че го ям през всичките , естествено обаче си купувам нискомаслено.

colymoly
04-05-2009, 11:00
охх като слушам тези препоръки, не ти остава нищо освен да пиеш една студена вода :razz: