PDA

View Full Version : Страхувам се да не загубя отново вси4ко.



rockstar
04-03-2009, 20:14
Здравейте.Искам ако може пове4е моми4ета да отговарят по темата.Та проблема ми е следният..Влюбен съм в една съу4ени4ка ве4е 5та година.Още на 2рата и показах 4е съм заинтересован от нея,казах и 4е я харесвам блабла..тогава тя ме отразя като каза 4е няма да може да може да има нещо м/у нас.ОК!Приех го някак си..лека депресийка и ..си4ко свършва..както и да е.Последния път когато и казах 4е я оби4ам беше миналата година на рождения и ден.Голямата ми грешка тогава е 4е съм го казал на пияна глава.. 8-) верно бях много зле.. и на другия ден когато се видяхме тя ми разказа кви сам ги вършил.Еми хвана ме срам и то доста голям срам защото изобщо не попитах дали имам шанс с нея.И ето ни тази новата 2009 година.Това беше интрото,сега е времето за развръзката затова следете внимателно :P Та преди месец изкарахме целия ден заедно и после 2ра смяна последния 4ас ми стана някво такова тъпо..понеже се замислих отностно нея..както и да е тогава ме попита какво ми има и аз и отговорих 4е все още съм влюбен в нея.Тя се смути леко..усмихна се и в тоя шибан момент удари звънеца..естествено и телефона и звънна(Карък съм явно..)По късно ми писа в скайп,но беше набързо и нищо не стана.След два дни ходихме ве4ерта на гости 1 съу4еник и после на разходка в гората.Слу4и се така 4е завиха 4акали някъде зад нас и тя дали от уплаха или както на мене ми се иска понеже има някакви 4увства към мен дойде и ме хвана за ръка и аз веднага я прегърнах.Цялата ве4ер бяхме заедно,но аз не посмях да направя нищо по целенасо4ено.Следващите няколко дни бяха направо рай за мен.Събуждаше ме сутрин да не закъснея за даскало,звънеше ми за възможно най-големи глупости от сорта на това какво станало в даскало,понеже тя отсъстваше и сякакви други.Държеше се супер мило с мен.И ето тука е големия ми проблем.Страхливец съм.Но не такъв какъвто ще си помислите веднага.Когато за първи път и казах 4е я харесвам в 9ти клас след като ме отряза тя..някак си ме игнорира и сега след като бяхме така близки ме е страх да я попитам дали може да има нещо м/у нас.От една страна не искам да загубя това което имам в момента а то е нейното присъствие,но пък от друга..немога да живея без нея.Усещам се неволно да си мисля за нея,понякога я сънувам нощем.Мисля 4е това е любовта,да ти пука за един 4овек.ТАА ако може моми4ета кажете ми бихте ли ги направили вси4ки тия неща ако не изпитвате нещо към мом4ето? И впро4ем 2 мои приятелки са я питали за мен и в двата слу4ая е отклонявала темата,което ме обърква много.И последно миналата седмица бяхме нещо в 4ас и ръсехме глупости когато се усетих 4е тя търси допир с мен хванах я за ръка и я държах през целия 4ас и накрая ми каза да внимавам,един вид да не се разбира много от класа за това 4е имам 4увства към нея.Whateva..Благодаря ви 4е сте про4ели това,може някои да го сметнат за глупости,но за мен любовта ми към нея е единствения смисъл който откривам в живота си.

Waster
04-03-2009, 20:17
прочетах второто изречение и направо те почувствах силна личност. Още на втората година си и показал че имаш няква заинтересованост към нея, браво. Голям си бате :lol:

rockstar
04-03-2009, 20:19
Абе 8ми клас пишлеме..тогава умът ми беше във футбола :)
Тренировки това онова изобщо не ми оставаше нито време нито сили да се занимавам с такива неща :)

Waster
04-03-2009, 20:24
мене акъла още ми е във футбола, ама и за кyрви има време.

Lyubeto
04-03-2009, 20:34
Може и да има , може и да няма чувства към теб .Относително е . Аз имам добри приятели момчета с които се държа по същия начин , но нямам никакви по - различни чувства към тях от чисто приятелски . Нищо не ти пречи да я попиташ. И без това тази година завършвате доколкото разбрах . Щом си е променила отношението към теб така внезапно , значи има нещо.

pam1
04-04-2009, 06:56
ако завършвате тая година покани я за твоя дама на бала ииииии точно вечерта може да стане най-хубавото :-)

flower123
04-04-2009, 07:27
Хм...първо това за приятелките ти,които са я разпитвали-HUGE MISTAKE BRO!много ясно и аз да съм и аз няма да им кажа или пък да им давам обеснение за каквото и да било,човек,те са ти приятелки,т'ва са детски истории,да накараш да ревнува ли иска?
пък и какви са тия глупости?хванала те за ръка и т.н-много ясно ,че пред някои друг няма да си го признае и да има нещо повече към теб.
можеш да започнеш със нещо такова:"името",аз както знаеш,аз още имам чувства към теб,последно време забелязвам промяна и т.н.
по-добре се изяснете скоро за да няма после разочаровани и неразбрали
успех

GameMaster
04-04-2009, 11:24
Qvno e oburkana.No po-dobre riskuvai kato za posledno ako te otblusne produlji napred... Vse pak az lichno smqtam che tq ne se zaslujava,no opitay nadqvam se da se poluchi.Hayde uspeh :)

FiRe_LaDy
04-04-2009, 13:51
Разбирам те напълно.И аз съм в същата ситуация.С разликата,че имам приятел и причините, поради които не мога да му кажа стават много.Но главната е като твоята - страха да не го изгубя дори като приятел.Незнам какво точно да ти кажа или да те посъветвам.Понякога имам чувството,че иска да е с мен.Търси ме и т.н.,а в други моменти все едно съм просто позната и няма желание да съм нещо повече.Ти поне нямаш приятелка и можеш да действаш с това момиче.Знам,че рискуваш много,ако говориш с нея и тя те отреже,но какво друго можеш да направиш?Да си мълчиш още дълго и да се измъчваш?Това ли искаш?Ако не е това - действай пък каквото стане!Успех и ако рискуваш - пиши какво е станало!

Enough
04-04-2009, 13:55
Не виждам кфо имаш в момента ... та да го загубиш ... лол

FiRe_LaDy
04-04-2009, 13:57
Не виждам кфо имаш в момента ... та да го загубиш ... лол

Приятелството й,което очевидно за него значи много.

valdesbg
04-05-2009, 07:43
Нееее няма такова просто.

Човече - прекалено ми е жал, и същевременно смешно за теб и няма да те храня. Макар че точно това заслужаваш.

А да и за протокола - за момента нямаш нищо.

rockstar
04-06-2009, 12:30
Ами утре ще ходя на кино с нея :) Да видим какво ще се полу4и..