PDA

View Full Version : Сапунка.Но все пак нужна ми е помощ



Extremescream
04-03-2009, 21:24
Ето ви хипотетична ситуация:харесваш момче (Й).То се прави,че те харесва,но накрая се оказва,че се е ебавал.Ти се сближаваш с най-добрия му приятел (Х) (който е и твой много добър приятел).Тръгвате с него,обаче след 3 месеца осъзнавате,че тази връзка няма бъдеще и е общо взето детинска история (тогава сте на 14) и го скъсвате.Той приема нещата добре и скоро тръгва с вашата най-добра приятелка.
След 3 години:Х не може да ви гледа,вие сте много добра приятелка с Й.Х още ходи с най-добрата ви приятелка,а вие с момчето,с което бихте искали да прекарате остатъка от живота си.Причината,поради която не ви и поглежда,е че вие сте го използвали преди 3 години,за да накарате Й да ревнува.Това изобщо не е така,но както и да е.

Та,кажете си мнението за тази история.Как вие бихте сте сдобрили с Х?

BondageLady
04-03-2009, 21:46
http://pedobears.org/images/pedobear.jpg

LudoMlado
04-03-2009, 21:50
http://pedobears.org/images/pedobear.jpg

WTF :?

w0sh
04-03-2009, 22:08
ХАХа
Педобеар е моят любимец.

HelSy
04-03-2009, 23:28
ммм аз дори не виждам полза да търсиш начин да се сдобряваш с така наречения (X).. :-o

тъй чееее хипотетично би могла да продължиш напред ииии да прекараш остатака от живота си с въпросното момче,което се появява в последствие..

п.с. нали (X) беше приел нещата добре :? и ходи с най-добрата ти приятелка..не виждам защо след толкова време се връща назад ии те мрази за нещо което е минало :lol:

доста объркана ситуация..

soul1199
04-04-2009, 15:32
кажи му истината,говори с него!

GregoryHouse
04-04-2009, 15:57
Хипотетично...не се сдобрявай с него...и спри да се влияеш от чуждото мнение...

iveetyy
04-04-2009, 16:52
Хипотетично...не се сдобрявай с него...и спри да се влияеш от чуждото мнение...

+1

GossipGirl89
04-04-2009, 16:54
Хипотетично...не се сдобрявай с него...и спри да се влияеш от чуждото мнение...

+1

+2 :)

BaiToq
04-04-2009, 16:55
http://pedobears.org/images/pedobear.jpg
+1 :razz:

valdesbg
04-05-2009, 07:27
Не бих се сдобрявал с мозъчно ограничени същества.

Педобеар рулира!

VerryBerry
04-05-2009, 07:44
ммм аз дори не виждам полза да търсиш начин да се сдобряваш с така наречения (X).. :-o

тъй чееее хипотетично би могла да продължиш напред ииии да прекараш остатака от живота си с въпросното момче,което се появява в последствие..

п.с. нали (X) беше приел нещата добре :? и ходи с най-добрата ти приятелка..не виждам защо след толкова време се връща назад ии те мрази за нещо което е минало :lol:

доста объркана ситуация..

+1

SuperBadSuperFresh
04-05-2009, 09:52
Ми може момичето да е от хората които не обичат да са скарани с някой (като мен) Пък и до колкото разбрах е сериозен приятел на нейна добра приятелка.
Ми обясни му че това което е станало когато сте били на 14 е било детско,наивно и не си искала да го използваш и че държиш да се разбирате не само заради вас а и заради хората около вас

Presley
04-05-2009, 09:54
С думи става работата.
Ама си праскаш каквото ти е на душицата - така става.А ако не стане поне ще си энаеш,че си направила това,което ще представи самата теб.Дъ риъл уанн.Тука е истината...другото е театрО.
Блинккк

bubinkaa
04-05-2009, 10:19
това е било преди 3 години и още се впрягаш?! :-o какво ти пука...смисъл едва ли той е първия,който те "мрази"... :lol:
аз дори не намирам смисъл да му се извиняваш за неща,който са се случили преди доста време(та това са 3 години :shock: ) остави го да се сърди ...
успех... :-)

Extremescream
04-06-2009, 18:16
Мерси за мненията,само да кажа някой неща:
1.Не се влиая от чуждото мнение.Просто цялата ситуация е комична и ми е интересно как други хора биха се справили с това. 8-)
2.Не ми пука дали се сърди,въпроса е,че сега като ме види и си тръгва.Хич не ме грее,ама така на останалите ни приятели им става гадно.Ако не може да си говорим,поне да седим на едно място заедно,а не като малките деца.
3.Не е ли нелепо положение? :D

BondageLady
04-15-2009, 12:26
And i am the chosen ONE!!!!

http://img86.imageshack.us/img86/1504/pedobear26ul7.jpg

jambo_bs
04-15-2009, 13:39
това е било преди 3 години и още се впрягаш?! :-o какво ти пука...смисъл едва ли той е първия,който те "мрази"... :lol:
аз дори не намирам смисъл да му се извиняваш за неща,който са се случили преди доста време(та това са 3 години :shock: ) остави го да се сърди ...
успех... :-)

Мхм 8)

DevilWish
04-15-2009, 13:42
ммм аз дори не виждам полза да търсиш начин да се сдобряваш с така наречения (X).. :-o

тъй чееее хипотетично би могла да продължиш напред ииии да прекараш остатака от живота си с въпросното момче,което се появява в последствие..

п.с. нали (X) беше приел нещата добре :? и ходи с най-добрата ти приятелка..не виждам защо след толкова време се връща назад ии те мрази за нещо което е минало :lol:

доста объркана ситуация..
Taka e.Пък и пука ли ти дали те мрази?Ти си имаш гадже, имаш си най-добрата ти приятелка, какво те интересува онзи.Така и така можеш по-същата логика да му кажеш, ти тръгна след това с мойта приятелка, за да ме дразниш!?И?К'во?Да не ти е толкова важен?Продължавай си живота и се радвай, на това, което имаш ;)

MiMcHeToOo
04-15-2009, 14:01
Ще обясня на въпросния няколко пъти, че не съм го използвала, ако не асимилира проблема си е негов.

Tomorrowww
04-15-2009, 19:56
Хипотетично...не се сдобрявай с него...и спри да се влияеш от чуждото мнение...

+1

+2 :)

+ 3 :)

justbebsi
04-15-2009, 20:05
Хипотетично...не се сдобрявай с него...и спри да се влияеш от чуждото мнение...

+1

+2 :)

+ 3 :)
+4

nadety250
04-20-2009, 18:06
Нищо не разбрах :?