PDA

View Full Version : Въпрос към мъжката аудитория



dasiquwn
04-03-2009, 23:18
Хм моля пиклювци, които ще се смеят/подиграват/бъзикат..и т.н. да дадът бекспейс..та към темата:
Девствен на 16, съвсем скоро ми се отдава възможност да правя секс..и имам 1 въпрос макар и малко глупав когато сложа презарватива да го сложа ли отпред(главичката) плътно..понеже ако е плътно надали ще успея да свърша и да испитам..'удоволствието' а, ако оставя някакво пространство дали няма да се спука :?
PS; шиб**яци да не пишат.

stuci_i_miri
04-03-2009, 23:38
еми земи си напраи някфа суха тренировка - сложи си презерватива и си прасни 1 :grin: че да не като си с мацката и да станеш за смях - да не моеш да сложиш презерватива.апак за въздуха... не трябва да има, трябва да е плътно като го слагаш, щото като остане въздух ефекта е се едно сядаш върху балон, като праиш секс :D и въпреки всичкодори да си сложил както трябва презерватива НЯМА гаранция, че той ще оцелее до края. с приателката ми сме късали по 3 Durex за 2 тека :razz: просто понякога има допълнителни фактори - изсъхване, спадане кото ти дойде на ум. тряа да внимаваш, въпреки, че си с презерватив. :grin: дано си схванал нещо :)

dasiquwn
04-04-2009, 00:09
-НЯМА резервоарче ... Чудно къде ще се "складира" спермата ... :-o

Това е цитат от друга тема..ако съдя по написаното значи трябва да има място/резервоарче?

dasiquwn
04-04-2009, 11:02
Up. Моля за още мнения.

Phoenixheart1
04-04-2009, 11:36
пич, презерватива не можеш да го сложиш плътно, то специално си има място отпред където да се събере част от спермата

ViolentSaint
04-04-2009, 11:37
Еми човека ти каза вземи си кондоми и удари една суха тренировка как се слагат как ти е удобно и как най правилно да си го сложиш. Има си и упътване не ти е нужно висше образование за да схванеш как става споко.

StillLovingYou
04-04-2009, 11:48
То отпред на презерватива си има едно издадено, като резервоарче, за да не се скъса презерватива от налягането, след като свършиш.

ThisIsMe
04-04-2009, 12:50
http://www.fanmarkt.de/catalog/images/90025000.jpg

виж тук..нищо ,че снимката си е малко смешна :D
погледни как има едно набъбнато връхче.То играе ролята на ''резервоар''

dasiquwn
04-04-2009, 13:51
Дам, схванах идеята :D може да лок.

dasiquwn
04-04-2009, 17:20
Всъщност имам още 1 въпрос, това "резервоарче" като се напълни тоест свърша има ли опасност ако продължа да се спука :?

ViolentSaint
04-04-2009, 19:03
Бе човке ти луд ли си ?!??!!

Слагаш си кондома ---> ЯКО СЕКС ---> Свършваш---> ЗАДЪЛЖИТЕЛНО си вадиш патока от момичето сваляш кондома правиш един готин възел и отиваш да се измиеш. Ако искаш повторение след като си се измил слагаш 2-ри кондом тва е

ЕДИТ: Докато го махнеш видях кво си написал автора хеахе :) успех братле в начинанието и не си прави експерименти и глупости че понякога работите свървшват зле.

Mamar4o
04-05-2009, 00:07
стискаш резервоара да не влезе въздух и го слагаш внимателно ! И като тръгнеш да свършваш вадиш нищо чеси с кондом и навън !

dasiquwn
04-05-2009, 02:40
Ем..хубаво и като го сложеш плътно презарватива..отпред на главичката не ви ли наболява(доколкото знам само от 1ната страна има там..как се казва незнам лубрикант май)? Определено ще направя 1 "суха тренировка" тоест да пробвам презарватив преди да правя секс :D да не стават гафове.

kisscho
04-05-2009, 06:18
Виш пич кажи на партньорката си да ти помогне да свършеш първия път защото той е най-лесен и най-бърз и после хубаво си го избърши инстумента и почвай без презерватив и ааз съм без карамс и вече 7 месеца с мойта приятелка , но помни сдържай се и бъди предпазлив и е важно да знаеш дали ти се пикае или ебе ;)

dasiquwn
04-05-2009, 12:26
Абсурд е без презарватив..просто е изключено, сигурността е на 1во място!

Mastta
04-05-2009, 12:41
пич, презерватива не можеш да го сложиш плътно, то специално си има място отпред където да се събере част от спермата

Inkheart
04-05-2009, 23:41
брат... сложи си го... прави квото ше праиш ... като усетиш ,че ти "идва времето" просто си го изкарай и свърши по нея някъде (ако няма нищо против!) ... ако ли не ... просто бъди внимателен , както ти казаха по-горе ... ай със здраве !! :grin: :grin: :-) :-)

dimitar_ak
04-06-2009, 05:37
Хм моля пиклювци, които ще се смеят/подиграват/бъзикат..и т.н. да дадът бекспейс..та към темата:
Девствен на 16, съвсем скоро ми се отдава възможност да правя секс..и имам 1 въпрос макар и малко глупав когато сложа презарватива да го сложа ли отпред(главичката) плътно..понеже ако е плътно надали ще успея да свърша и да испитам..'удоволствието' а, ако оставя някакво пространство дали няма да се спука :?
PS; шиб**яци да не пишат.

Приятелю, един съвет. Откажи се засега от секса. Та ти още не знаеш как да си сложиш презерватива.

nefchi_bs
04-06-2009, 07:19
Хм моля пиклювци, които ще се смеят/подиграват/бъзикат..и т.н. да дадът бекспейс..та към темата:
Девствен на 16, съвсем скоро ми се отдава възможност да правя секс..и имам 1 въпрос макар и малко глупав когато сложа презарватива да го сложа ли отпред(главичката) плътно..понеже ако е плътно надали ще успея да свърша и да испитам..'удоволствието' а, ако оставя някакво пространство дали няма да се спука :?
PS; шиб**яци да не пишат.

Приятелю, един съвет. Откажи се засега от секса. Та ти още не знаеш как да си сложиш презерватива.

Откъде ще знае?За пръв път му е...Ти като си почнал да правиш секс да не би да си знаел?!

stratega
04-06-2009, 11:08
бай хуй,....,,... винаги се оставя място ти искаш да спукаш презерватива ли?

Boyd
04-06-2009, 11:17
С презерватив по принцип е в десетки пъти по-малко удоволствието. Та при слагането ще видиш едно "джобче" отпред, в което не трябва да има въздух като го сложиш, защото иначе може да се спука. То играе роля на резервоар, в който отива спермата. Не трябва да е хлабав, слагай го колкото може по-добре.
Другият съвет, който мога да ти дам е да не се притесняваш, защото ще си проличи още повече, че ти е сефте.

jambo_bs
04-06-2009, 11:42
Абе и аз ти препоръчвам една "суха тренировка".Щом не си наясно най - добре май ще е така. :)

ViciouSs
04-06-2009, 11:51
Не ти трябва резервоарче. Та нали презервативе е направен то гума и се разтяга :D

dimitar_ak
04-06-2009, 12:32
Хм моля пиклювци, които ще се смеят/подиграват/бъзикат..и т.н. да дадът бекспейс..та към темата:
Девствен на 16, съвсем скоро ми се отдава възможност да правя секс..и имам 1 въпрос макар и малко глупав когато сложа презарватива да го сложа ли отпред(главичката) плътно..понеже ако е плътно надали ще успея да свърша и да испитам..'удоволствието' а, ако оставя някакво пространство дали няма да се спука :?
PS; шиб**яци да не пишат.

Приятелю, един съвет. Откажи се засега от секса. Та ти още не знаеш как да си сложиш презерватива.

Откъде ще знае?За пръв път му е...Ти като си почнал да правиш секс да не би да си знаел?!

Знаех и не съм питал във форум как се поставя. В кутийката на презервативите има листовка. Купува си една кутийка и почва да тренира, за да няма после "опааа. скъса се".

Byboleche
04-06-2009, 13:42
има си упътване то е направено специялно за такива хора като тебе :D :D :D :D :-D :-D :-D :D :D :D

LitTleJ
04-06-2009, 23:48
Съжалявам , че ша излезна от темата , ама искам да питам дали е нормално като си сложа презерватива да ма стиска здраво.Толкова ме стиска че се налага да го навивам наобратно вместо да го издърпам за шапчицата, за да го сваля .

dimitko92
04-09-2009, 03:22
Kak da ne ti podigravat be artist

Joro951
04-09-2009, 14:57
Ем..хубаво и като го сложеш плътно презарватива..
Колко пъти да ти се каже - Трябва да има резервоарче отпред!

Boyd
04-09-2009, 15:05
Ако под стягане имаш предвид, че не можеш да го хванеш и да го разкараш като все едно чорап от крак - е нормално. Не трябва да е хлабав, защото се късат, резервоарчето трябва да е без въздух, защото мненията от сорта "нали е от гума и се разтяга" не важат! Късал ми се е презерватив без да съм свършвал даже!

Опичай си акъла и ако искаш, знам че на Lifestyle има някакви Extralarge, от които съм доволен.

anyfany2
04-09-2009, 16:47
Здравей!
Значи..за поставянето на самия презерватив си пише в кутийката (в инструкциите) ..
Поставя се така: '' Стиснете затворения край на презерватива,така че вътре в него да не остане въздух,който може да причини неговото скъсване.'' Надяам се да съм помогнала.. :) Успехче! Да си изкарате страхотно!