PDA

View Full Version : Сърбеж около члена



Qk0o0o3
04-04-2009, 06:38
От време на време се усещах, че се държа за пакета или се намествам в час и навсякъде. Усещах неудобство, което дори и не много силно дразнеше. Прецених, че може да е от окосмяването и го отстраних, ама то стана по-зле. Сърбиии и боцка! Ужасно е! Особено при допир на кожа в кожа или с дреха. Ако стоя като разкрачена статуя, май няма да има проблем, но при движение е отвратително неприятно. Не знам вече как по-гладко да го направя! Не съм имал сексуални контакти.

Някакви предпожения за спасение без лекар?
В краен случай, ако не - на какъв лекар се ходи за това?

KadifWerewolf
04-04-2009, 06:45
Може да ти е суха кожата, мацни се с някво хидратиращо кремче..
Иначе не е трябвало да се бръснеш - сега ще сърби и жули няколко дена :-o

Qk0o0o3
04-04-2009, 07:01
Мен ако питаш, ще сърби и жули винаги! :D То тва не е конец, че като го срежеш и така да си остава. Нали пак ще набодат и сигурно ще стане още по-зле! Мани мани... не ми се мисли! :D

Аз хубаво се смея, но подчертавам, че е на наистина много силно и много трудно за търпене! Случва се и усещане като убождане и рязко свиване на крака и трепване в тая област и т.н.

KadifWerewolf
04-04-2009, 07:04
Докато станат по-дълги са неприятни.. после не пречат :-o

ThisIsMe
04-04-2009, 08:34
обикновено при първото отстраняване на окосмената част се получава сърбежи и боцкане,но при следващото премахване те изчезват

Vanio22
04-15-2009, 18:29
обикновено при първото отстраняване на окосмената част се получава сърбежи и боцкане,но при следващото премахване те изчезват

Да бе, колкото пъти го убръсна, все сърби :D :-x

Madn3s5
04-15-2009, 18:46
Спазваш ли добра хигиена?

mufff
04-15-2009, 19:04
Един съвет не го бръсни на контра, тоес бръсни го на доло да остане поне 1 2 милиметра косъче и се измии хубаво иначе няма как да не те сърби и боцка и аз бях така но като не го бръсна на контра няма такива работи :)

clever
04-15-2009, 19:14
От време на време се усещах, че се държа за пакета или се намествам в час и навсякъде. Усещах неудобство, което дори и не много силно дразнеше. Прецених, че може да е от окосмяването и го отстраних, ама то стана по-зле. Сърбиии и боцка! Ужасно е! Особено при допир на кожа в кожа или с дреха. Ако стоя като разкрачена статуя, май няма да има проблем, но при движение е отвратително неприятно. Не знам вече как по-гладко да го направя! Не съм имал сексуални контакти.

Някакви предпожения за спасение без лекар?
В краен случай, ако не - на какъв лекар се ходи за това?
спазвай хигиена!
нямаше нужда да се бръснеш... сега и от бръсненето те дразни и затова е по-гадно
ако продължава повече от 4-5 дена можеш да се консултираш с личния и той да те прати на дерматолог
дано не е инфекция :) успех!

clever
04-15-2009, 19:15
От време на време се усещах, че се държа за пакета или се намествам в час и навсякъде. Усещах неудобство, което дори и не много силно дразнеше. Прецених, че може да е от окосмяването и го отстраних, ама то стана по-зле. Сърбиии и боцка! Ужасно е! Особено при допир на кожа в кожа или с дреха. Ако стоя като разкрачена статуя, май няма да има проблем, но при движение е отвратително неприятно. Не знам вече как по-гладко да го направя! Не съм имал сексуални контакти.

Някакви предпожения за спасение без лекар?
В краен случай, ако не - на какъв лекар се ходи за това?
спазвай хигиена!
нямаше нужда да се бръснеш... сега и от бръсненето те дразни и затова е по-гадно
ако продължава повече от 4-5 дена можеш да се консултираш с личния и той да те прати на специалист-дерматолог или уролог /зависи от проблема/
дано не е инфекция :) успех!

zimin
04-15-2009, 20:12
Пръсни се по начесто,примерно веднъж седмично и ще свикне кожата,поне при мен е тъка,даже зимата като ме домързи да си обръсна мишниците примерно един месец,след това първото бръснене ми е като при теб.За 3-4 дена минава...мажи се с кремче някво/макар че нищо не помага.../ :D пробвай това да се обръснеш в посоката на космака,сиг ще има разлика :razz:

Boyd
04-16-2009, 17:06
Пръсни се по начесто,примерно веднъж седмично и ще свикне кожата,поне при мен е тъка,даже зимата като ме домързи да си обръсна мишниците примерно един месец,след това първото бръснене ми е като при теб.За 3-4 дена минава...мажи се с кремче някво/макар че нищо не помага.../ :D пробвай това да се обръснеш в посоката на космака,сиг ще има разлика :razz:

Надявам се това да не си ти на аватара ти, защото ме напуши голям смях докато ти четох поста. НЕ само заради снимката, но и поради написаното в коментара ти! При бръсненето на контра кожата се възпалява още повече! Щом се бръснеш 1 път в седмицата, ми става ясно какъв ти е лайфстайла.

Най-вероятно е някаква инфекция. Имаш ли някакви други симптоми, освен сърбежа? Понякога се случва и да изтича секрет, като се раздразва кожата и при допир боли..

zimin
04-16-2009, 17:35
еми човек зимата просто не намирам смисъл да се бръсна по често,разбирам да е лято да ходя с тениски,потници...
Знам че на контра се възпалява повече,затова му казах да пробва да се бръсне в посока на косъма,но така остава малко "матрял",затова аз предпочитам контрата(по лицето разбира се в посока на косъма!)
Не ми се говорят глупости,лека вечер :)

Neftochimic
04-16-2009, 21:00
Спазваш ли добра хигиена?

дам, ще е хубаво да се къпиш от време на време xD