PDA

View Full Version : Моля ви вижте



KpaCuB4o14
04-04-2009, 06:53
Значи направо
Момче на 14 както всички останали,НО
1.75м и 75 килограма . Имам коремче (ако така може да се изразя),което го мразя.Правих всичко тренировки,фитнес НИЩО не помага
Заради това не мога да ходя с класа да се капя,не ходя на басейн.Направо се побърквам.Не искам да се подлагам на диети.Чувал съм,че на тази възраст трябва да се яде повече.
Незнам моля ви кажете!
Ще съм ви много благодарен ! :( :(

LovelyGirl
04-04-2009, 07:25
Не е възможно нищо да не помага.Явно ти не го правиш както трябва.Иди на фитнес, извикай инструктор, той ще ти направи програма и режим на хранене, които да спазваш.Тогава няма как да не се получи желаният резултат :)

shell
04-04-2009, 07:35
+1
наистина и аз не мога да повярвам,че нищо не ти помага:или не спортуваш правлно или не споруваш достатъчно и упорито!Един лесен и ефективен начин да свалиш кг е да почнеш да тичаш в парка :grin: и това може да го съчетаеш с фитнес(където инструктор ти е направил програма за трениране)или пък с плуване :) За диетите си прав-в тази възраст не е хубаво да се подлагаш на диети,защото растеш и се развивеш,но пък не бива и да прекаляваш с яденето!Айде успех

rauwkost
04-04-2009, 10:25
Това е ген бе дечица. :) След време като те раздруса яко пубертета ще отслабнеш, е разбирасе ако не се тъпчеш постоянно. И все пак се движи повече и пий повечко вода. \:D/

GabisiTa
04-04-2009, 11:26
Може да отидеш при диетолог, той най-добре ще ти каже как можеш да се спраш с проблема! Нещо не ми се вярва със спорт, фитнес, да няма никакъв ефект, може би не си правил нещо както трябва :-o Успех! :)

KpaCuB4o14
04-04-2009, 11:59
Много благодаря на всички!
Аз не се тъпча с нищо.Спрях газирано тестени изделия шоколади само на вода :D . Ям само закуска и вечеря разбирасе кам 2-3 часа нещо друго
А да лошото е че съм в едно забутано градче в което няма нито фитнес нито такива големи лекари и тем подобни
Дано от пубертета всичко се оправи
между другото баща ми е с такова тяло.
Благодаря ОТНОВО !! :-)

clever
04-05-2009, 20:40
Прави редовно тренировки-най вече коремни за тази цел и с минаване на повечко време ще се оправиш.Може да е генетично заложено.Не се притеснявай да излизаш на плажа. :) :D

clever
04-05-2009, 20:42
Храни се нормално и пълноценно без да се тъпчеш с боклуци. :wink:

ViciouSs
04-05-2009, 20:44
ми за 175 см 75 кг не са чак толкова много.Не се притеснявай от себе си може да не си с идеална фигура но и не си дебелак :D

eXpl0d3
04-05-2009, 21:10
Абее пълен си ама да не ти пука ,ходи си на плаж , басейн или каквото имате :grin:

clever
04-05-2009, 21:17
Килограмите не могат да определят човек колко е дебел.При различните хора е различно-зависи от плътността на костите.А и мускулите тежат много повече от мазнините. :)

Nitroglycerin
04-05-2009, 21:27
Изкючи всъчко от животинска мазнина в менюто си,по-малко сол,гледай отзад на етикетите колко килокалорий съдаржа храната и си направи така дневното меню,че да се вместваш в 2000 килокалорий ,недей да се запечатваш в некой фитнеа,а отиди да тичаш в парка (2-3 часа дневно и за 2 седмици си свалил всичко),коремни преси,за да превърнеш мазнината в мускул и като отслабнеш-релеф.

Boyd
04-06-2009, 11:03
Ако под тренировки разбираш бира - да, не помага. Ако под фитнес имаш предвид коремни преси - да, не помага.

Майката му е тичане и други кардио упражнения. Под кардио се надявам да разбереш и на гладно. Пиене на много течности. Не трябва да се обезводняваш. Тогава корема ти се вижда по-малък, но не трябва да го допускаш. Първите признаци на обезводняване са потене, изсъхване на устата, потъмняване на урината. Това не трябва да ти се случва, като изключим потта.

Намери си парк и с 1 литър вода отивай да тичаш. Нормално е да приемаш по 3 литра вода на ден.

DaNTeS
04-06-2009, 18:19
И аз бях така преди 3 години. Бях 12 годишен 1.60 някъде не помня точно и тежах 70кг. Бях си топка няма какво да се лъжем. След това ме удари пубера, почнах да ходя на фитнес с приятели и всичко се оправи. Сега съм 1.79 75кг и даже имам плочки, а преди имах огромно шкембе.. Не се шашкай дай си малко зор и ще се оправиш.