PDA

View Full Version : Икаров?



praskovka91
04-04-2009, 13:13
Абе да ви попитам..възмовно ли е стумуланта на Икаров за коса..са сваля цвета и..понеже преди 3 дни се боядисах с без амонячна боя на лореал..и сега ме е страх ..че като си намажа главата със стимуланта и като я измия след няколко часа може да ми падне драстично цвета..(ясно ми е,че така ина4е по малко 6те пада при миене)..но все пак някои забелязал ли е нещо такова?

Liar
04-04-2009, 16:10
Базистното масло в стимуланта е бадемово,а то,както и останалите растителни масла свалят боята,защото нещо в състава им беше сходно с боите и ги разтварят,не помня какво.Цветът обаче няма начин да падне драстично от един път,става постепенно.Предлагам ти да си вземеш ампули/лосион за подхранване.За растеж също има,но да ти кажа с какво и да се мажеш,косата расте с 1,1.5 см на месец и това е генетично заложено.

ReBeL
04-04-2009, 18:22
ами на мен ми свали цвета :o :(

praskovka91
04-04-2009, 23:34
леле..ужас..хаха за малко д се прецакам..тъкмо реших да се мажа..но реших да видя какво сте отговорили:)
Liar от няколко месеца мажа косата си с какво ли не..и с какви ли не дом маски..и расте с мн повече от 2 см. дори на месец..иии:)Та благодаря ви много..ще пробвам с нещо друго..някои може ли да предложи ??

donkihot
04-05-2009, 16:14
Стимуланта е супер..нз доколко ще ти свали цвета,но косата ще ти стане приказка,а то така или иначе цветът ще е за около месец...маслото мн ще ти помогне според мен!