PDA

View Full Version : World of Warcraft



MeTaLfAn
04-04-2009, 18:15
Който има някакви въпроси относно World of Warcraft може да попита тук :) :) :)

ViolentSaint
04-04-2009, 18:43
хаехаехахехахехахехаехаех ахехахеха
ВАЖНА ТЕМА !

пс: аз имам един кога ще си платя пак акаунта в близард ? много ми е любопитно че от 6 месеца е замразен.

MeTaLfAn
04-05-2009, 04:31
когато имаш пари :-D

CucAgMuH
04-05-2009, 15:24
когато имаш пари :-D

Aми моят акаунт? :cry: Замразен е от около 9 месеца? :-#

ivanstef
04-05-2009, 16:52
О не, пак се заформя тъпизъм...

ViolentSaint
04-05-2009, 18:02
когато имаш пари :-D

Aми моят акаунт? :cry: Замразен е от около 9 месеца? :-#

въъ ужас човек .... кво прайме сега с тебе живота ми сварши откак нямам уоу не ям не спя не еба не лъскам и ся леле ти да не цъкаш некаде другаде и да не си казал !!!! :?

Xanibal
04-05-2009, 18:09
когато имаш пари :-D

Aми моят акаунт? :cry: Замразен е от около 9 месеца? :-#

въъ ужас човек .... кво прайме сега с тебе живота ми сварши откак нямам уоу не ям не спя не е** не лъскам и ся леле ти да не цъкаш некаде другаде и да не си казал !!!! :?
режете вените,така всички отивате направо във страната в която имате толкова кинти че да си отмразите ацц-та и да си направите още 10к и да купите МС и най-важното да си позволите изискана тоалетна хартия ! :shock:

ViolentSaint
04-05-2009, 19:33
как да си одрежа вените бе човек то пари за УОУ няма ти за нож ми говориш :lol:

Xanibal
04-05-2009, 20:18
как да си одрежа вените бе човек то пари за УОУ няма ти за нож ми говориш :lol:
прехапи си ги ако са ти останали зъби понеже нали криза и няма и кинти за ацц в лол камо ли за паста и четка за зъби.Т.е. отиваш и сритваш някой питбул в бъбреците като внимаваш като те хапе да е най-вече в областта на китките или сънната артерия :D :D 8-)

ViolentSaint
04-05-2009, 22:34
пробвах се обеся не стана ебати нкс-то съм даже за самоубиец емо не ставам ....... няма уоу СЪБИРАМ ПОМОЩИ помагайте
IBAN: 123456789987654321 For WOW Its a Matter Of LiFe And DEath!!!!

n0x
04-05-2009, 22:40
как дъ си гу изтегла и инсталирум

CucAgMuH
04-05-2009, 23:41
режете вените...

А! Като проблема е в парите, що не идем да дарим кръв? 8-) Казват че човек имал 4-5 литра кръв. Ама в мозъка има още. Петдесетачката все ще я изкараме някакси. ;-)

ПП. Ами ако проблема не е в парите? :-k

KadifWerewolf
04-06-2009, 02:38
Предлагам темата за изтрита. :razz:

Xanibal
04-06-2009, 12:01
режете вените...

А! Като проблема е в парите, що не идем да дарим кръв? 8-) Казват че човек имал 4-5 литра кръв. Ама в мозъка има още. Петдесетачката все ще я изкараме някакси. ;-)

ПП. Ами ако проблема не е в парите? :-k
момчетата можеме да даряваме нещо друго :oops: ако имаме добър ген,пък и да нямаме кво ви боли 8-)

MeTaLfAn
04-06-2009, 12:34
alexandra земи се разкарай с тоя Wowscape щот е най-пропадналия сървар по-добре е Dragonfire даже ..... :D :D :D

n0x
04-06-2009, 13:32
ХАХАХАУХУУХАХУАХУАУХАУХХУ АХУАУХАХУАХУАХУАХУНАХУХУА А

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Axe_vs_Sword
04-06-2009, 14:44
Защо след като изобщо не съм я пробвал и си нямам понятие от нея, едва не ме изкараха загубеняк?

CucAgMuH
04-06-2009, 15:04
Защо след като изобщо не съм я пробвал и си нямам понятие от нея, едва не ме изкараха загубеняк?

http://www.vbox7.com/play:8ad21e72

Обърни специaлно внимание на откъса от 1:05 до 1:25 :)


Go buy World of Warcraft, install it on your computer and join the online sensation before we all murder you 8-)

ПП. Целият епизод може да си го гледате тук: http://www.vbox7.com/play:cb609ddb

ППП. Алекс, тебе пък как те е хванал WoW? По принцип на същества от женски пол трудно лови 8-)

MeTaLfAn
04-06-2009, 17:29
Ами знам ли,но ме хвана.И никой не ми вярвя ,че играя.Ти играеш ли?

така като му гледаш снимката на тоя Spirit Healer трябва да играе :D :D :D :D

ViolentSaint
04-06-2009, 19:29
аз познавам много момичето който цъкат УОУ и ще вметна че не са някви задръстени както повечето хора си мислят. Мацките са супер яки могат ти омекнат капачките обаче УОУ-а си е уоу болест по лоша и от спина

MeTaLfAn
04-06-2009, 19:53
аз познавам много момичето който цъкат УОУ и ще вметна че не са някви задръстени както повечето хора си мислят. Мацките са супер яки могат ти омекнат капачките обаче УОУ-а си е уоу болест по лоша и от спина

точно така е .... :grin: :grin: :grin: :grin:

n0x
04-06-2009, 23:35
вие сте ебати саднатите емота честно :lol: :lol: :lol:

CucAgMuH
04-07-2009, 00:41
така като му гледаш снимката на тоя Spirit Healer трябва да играе :D :D :D :D

Това не е spirit healer, ами съм "аз" :) Заблуждавам идиотите да идват да се вдигат при мене 8-) Ще се учудиш колко човека идват да цъкат отгоре ти за тия петнайсет секунди в които си умрял... а най-култовата снимка е от играч, който се оплака че на гробището имало два спирита и единият не искал да го вдига :razz: Половин час след като снимка на мен в гробището, застанал на спирит до спирит хийлъра, излезе по официалните форуми на Blizz, освен че много се смяхме, се събрахме всички всички прайстове от гилдията и почнахме да се самоубиване на гробището пред SW :) След малко се появи GM, който учтиво ни помоли "да не заблуждаваме по-неопитните играчи". 8-)

Някъде имаше снимки с около 15 спирита на едно гробище, от гледната точка на умрял, ама сега нито темата мога да намеря, нито нищо(снимано е още ехееее - като излезе TBC в началото :) ).

Да се отбележи: Спирит Хийлъра "Момоноку", като види че бият малките левъли застава на гробището, почва да се самоубива, но е лош и не иска да ресуректва колкото и да му цъкаш отгоре :-P

Та така ми сложиха снимката във форума на гилдията - снимаха ме умрял(на спирит) на гробището :)


Ами знам ли,но ме хвана.И никой не ми вярвя ,че играя.Ти играеш ли?

Бате дали играе? Играеше едно време, преди да направят инсовете "народни", че да може куцо и сакато да ходи с тиърче и талантите на "бозичка с баничка".

Ето тук са направили от гилда микс от моментите на бате, две или три седмици след като пуснаха Zul Aman(2.3.0 пач ако не се лъжа):

http://www.badmin.org/lolz-upld-archangel/prcrproj.wmv -> (73,958,564 bytes)

За съжаление ми се намира само клъцнатата версия :) Пълната съм я зарязал някъде...

А ето тука един от моментите в който всички коленичат, чудейки се как по дяволите не ми свършва маната и извършвам над 25% от общият хийлинг при 8 хийлъра в райда(честа случка :-({|= ):

http://www.badmin.org/lolz-upld-archangel/1st%20Boss%20Black%20Temple.wmv ->(271,904,075 bytes)

Това беше преди 2.4.0 ако се не лъжа... при всички положения - старите таланти, и с микс t4/t5/ZA/badge гиър(демек преди да накачуля t6-чката на прайстчето :) ). Забележи веселото ниво на маната, плюс некадърният инервейт точно накрая(когато вече ми минава кулдауна на колбичката :) - т.е. и без инервейт щях да мина, докато другият прайст се скъса да е oom и да умира че да хийлва 15 секунди на спирит...). Ама не го играя добре - казано ми е стриктно да следя група 2 и да не умира никой от нея. А пък аз чат пат помагам за група 3 и за танка... ужасно, после ми се караха... :(

И те така... мина му времето. Зарежи дето 3 жени вдигнаха ръце от мене заради WoW - тях съм ги прежалил. Родителите дето пискаха - и тях ги прежалих. Ама го развалиха съвсем с това улесняване на инсовете и тия "нови таланти". :cry:

Какво се получава - влизам аз един ден и гледам - куцо и сакато с тиър 4, 5, че по-отворените и с 6... а, ма ха... влизаме в псевдо-хероик - че аз не спирам за мана :shock: хероиче - двайсет минути... Три за час(естествено танка е t6, з съм t6, дпс-тата и те...) И ко прайм? Викат пичовете - "поолесниха го малко". Малко ли братче... отишли да бият Illi - гътнал за 6 минути :shock: За по-интересно аз като се появих пробвахме с 2-ма хийлъра по-малко и всички с t5(всичко де що има t6 го сваля и вади каквото има на негово място - t5 макс). Отне 11 минути. За разлика, преди "обозването" едва едва ни стигаха 25 минути... беше си битка. :) Постоянно седиш oom, чудиш се как да скатаеш отнякъде секунди за малко реген... да не слагам видеота за битките "преди" и "след", че са големички(HQ) но определено за "след" се губи всякакво удоволствие...

С две думи - изсраха се на главата на хората които можеха да играят и са постигнали нещо. Па излезох и не влезох... месец след като пуснаха WOTLK ме лепна носталгията и влизам... то ги няма половината. За тия три-четири седмици повечето от гилда с t7... били станали 80-ки почти всичките до 4-тия ден(ония дето се бавели без основателна причина - аут). Де факто, сега нямало какво да правят... и аз как да си я купя играта и да я играя след такъв погром?

Ми то половината от хората с които играех ги няма, защото те нямало какво да правят повече... а беше невероятно приятно да играеш с такива хора - пет, десет, двайсет и пет или четирсет човека които знаят и разбират всяка магия в класа си за какво е и кога точно да я ползват! Незаменимо... Да не забрвяме че половината ме карат да се сгъвам от смях на две :) И как няма да се смееш като видиш гол гном да тича и да реве "teh dok iz comin`!". Първите секунди гледаш тъпо, гнома те отминава. После виждаш кучеподобен моб който го гони, а гнома си татаниже подскачайки "Halp! Halp!" :lol: И това от 70-ка с тиърче(е, беше го свалил...), който бяга от моб 5-ти левъл :)

А колкото до жените и WoW - покрай мене никоя не пое. Така бе - не щат. Някои съм ги карал насила, други сами са проявявали интерес - обаче "к у р е ц тате, кравата е мъжка!"(с извинение... :twisted: ) А всъщност имах познати жени които играят... трички. Не, четири. Две приличат на мъже, а две са... :oops: Абе оставям ги да ме победят, че да не се откажат [-o< Ама никога не се бях сетил да ги питам как са почнали :) Та затова сега бате те тормози с такива въпроси, Алекс ;)

Ааайде, че пак се разписах, а трябва да вникна в дълбокият житейски смисъл на това - момиче да ти подари една от презрамките на сутиена си :-| (Дем ит Кольо, за какво ми е? Нищо - ще измислим...)

MeTaLfAn
04-07-2009, 07:42
CucAgMuH не знам къде играеш и кой реалм обаче казвам ти шапка ти свалям кълна се кажи къде цъкаш .... желязо си бе ЖЕЛЯЗО!!!!!!! :P

Axe_vs_Sword
04-07-2009, 09:46
Мерси за отговорите.. 8-)